حقوق نجومی بارسلونا به لیونل مسی چقدر است؟

تاریخ انتشار پست : 1395-9-25 دسته : مجازی

باشگاه بارسلونا قصد دارد با مسی تا پایان دوران فوتبالش قرارداد ببندد و او را حداقل برای 6 سال بعدی حفظ کند.

حقوق نجومی بارسلونا به لیونل مسی چقدر است؟

قرداد, فوتبال, بارسلونا, حقوق, لیونل مسی
به نقل از طاها پخش ، بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا در گفتگو روز گذشته خود اعتراف کرد که تمام هدف او این است که مسی را تا پایان دوران فوتبالش در بارسلونا نگاه دارد با وجود اینکه فوق ستاره آرژانتینی بارها گفته است که دوست دارد فوتبالش را در نیوولزالدبویز، باشگاه دوران کودکی هایش به اتمام برساند.

قرارداد فعلی مسی تا ژوئن 2018 اعتبار دارد و مذاکرات برای تمدید آن از هفته گذشته آغاز شده است. از طرف مسی، پدرش را مسئول مستقیم مذاکرات کرده که پیش بینی می شود تا رسیدن به توافق نهایی، ماه ها به طول بینجامد.

یکی از مهم ترین مباحث بین طرفین، در مورد حقوق سالیانه مسی است. او در حال حاضر سالانه 24 میلیون یورو خالص از بارسلونا دریافت می کند. این رقم امسال به 29 میلیون یورو افزایش یافته؛ چرا که باشگاه، بدهی مالیاتی مسی که 5 میلیون یورو است را پیش از این تقبل کرده بود.

حقوق نجومی بارسلونا به لیونل مسی چقدر است؟


به ادعای آ.اس، بارتومئو با توجه به درآمدهای به دست آمده از اسپانسرهای باشگاه مثل نایکی، راکوتن و هواپیمایی قطر، قصد دارد حقوق سالیانه مسی را به 35 میلیون یورو خالص افزایش داده و بدین وسیله رضایت مسی برای تمدید قرارداد را جلب کند. حقوقی که تنها نیمار به آن در فوتبال جهان نزدیک است.

باید دید در نهایت توافق بین طرفین روی چه مبلغی خواهد بود؛ اما هر چه که هست، رقم دریافتی مسی رکوردشکن به نظر می رسد.

منبع:ورزش سه

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :