کشف 24 تن برنج قاچاق به ارزش یک میلیارد و 200 میلیون ریال

تاریخ انتشار پست : 1395-9-25 دسته :

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: ماموران پلیس در بازرسی از کامیون کشنده ولوو مقدار 24 تن برنج قاچاق به ارزش یک میلیارد و 200 میلیون ریال کشف کردند.

کشف 24 تن برنج قاچاق به ارزش یک میلیارد و 200 میلیون ریال

درشهرضا, برنج قاچاق, اصفهان, کشف
به نقل از طاها پخش از طاها پخش ،سردار عبدالرضا آقاخانی اظهار کرد: مأموران انتظامی ایستگاه ایست و بازرسی شهید امامی شهرستان شهرضا حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون کشنده ولو که از جنوب کشور به سمت شهریار درحرکت بود مشکوک و آن را متوقف کردند.
وی ادامه داد: در بازرسی از این کشنده مقدار 24 تن برنج قاچاق فاقد هرگونه مدارک معتبر گمرکی کشف شد که در پی برآورد کارشناسان ارزش این محموله یک میلیارد و 200 میلیون ریال بیان شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه در این خصوص راننده بازداشت و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شده خاطرنشان کرد: قاچاق کالا ضربات جبران ناپذیری به اقتصاد کشور می زند که در این خصوص نیروی انتظامی با قاطعیت با قاچاقچیان کالا مقابله می کند.

همچنین حمید امیرخانی فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا اظهار کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان شهرضا مطلع شدند فردی اقدام به توزیع مواد مخدر در شهرستان شهرضا می کند که بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: مأموران بعد از هماهنگی با مقام قضائی به محل اختفای وی اعزام و در بازرسی از آنجا مقدار 48 کیلو و 700 گرم تریاک کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا بیان داشت: در این خصوص پرونده ای تشکیل و متهم جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

امیرخانی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد و اجازه فعالیت به آن ها نخواهد داد.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :