‎پیگیر در دستور قرار گرفتن طرح توسعه فناوری هسته ای در مجلس هستیم

تاریخ انتشار پست : 1395-9-26 دسته : سیاسی

‎پیگیر در دستور قرار گرفتن طرح توسعه فناوری هسته ای در مجلس هستیم

قانون آیسا, آمریکا, نقض برجام, کمیسیون امنیت هسته ای مجلس, حجت الاسلام ذوالنور, طرح توسعه فناوری هسته ای
‎رییس کمیته هسته ای کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: پیگیر در دستور قرار گرفتن طرح توسعه فناوری هسته ای در قبال نقض برجام در مجلس هستیم.

حجت السلام ذوالنور نماینده مردم قم در گفت وگو با خبرنگار طاها پخش طاها پخش با اشاره به تاخیر در ارائه طرح دوفوریتی الزام دولت به توسعه فناوری هسته ای در قبال نقض برجام به صحن و اجازه رییس مجلس در رابطه با در دستور قرار گرفتن این طرح در مجلس، گفت: این طرح چاپ شده و معاونت قوانین مجلس به ما قول داده تا یکشنبه آینده در صحن علنی توزیع شود.

‎رییس کمیته هسته ای کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه نائب رئیس مجلس اجازه توزیع طرح مذکور رلدر صحن داده است ؛ بیان داشت: اجازه توزیع طرح در صحن به معنی در دستور قرار گرفتن آن نیست، لذا تنها در صورت توزیع، ریاست مجلس دستوری مبنی بر در دستور قرار گرفتن آن را در نوبت بررسی می دهد.

‎ذوالنور تصریح کرد: طبق بررسی ما در حال حاضر یک طرح دوفوریتی در نوبت مقابل این طرح قرار دارد و علی القاعده این طرح باید یکشنبه آینده در مجلس مطرح شود تا اینکه سه شنبه مورد بررسی قرار گیرد.

‎عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه هنوز مشخص نیست که طرح مذکور در مجلس مطرح شود یا خیر؟ گفت: شاید دوستان هئیت رئیسه اجازه طرح این موضوع را به علت برخی مصلحت ها در مجلس ندهند و یا ممکن است این طرح در دستور قرار بگیرد اما با این حال ما مصریم تا این طرح در دستور مجلس قرار گیرد.

‎انتهای پیام/

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :