افتتاح موزه پزشکی رامهرمز

تاریخ انتشار پست : 1395-9-27 دسته :

با حضور مسؤولان و مردم موزه پزشکی عبدالجلیل کلانتر هرمزی رامهرمز افتتاح شد.

افتتاح موزه پزشکی رامهرمز

آبادان, مراسم اقتتاح, موزه پزشکی, شهرستان رامهرمز
به نقل از طاها پخش ؛علی بویری سرپرست فرمانداری رامهرمز در مراسم افتتاح موزه پزشکی عبدالجلیل کلانتر هرمزی گفت: عبدالجلیل کلانتر هرمزی از پزشکان حاذق و جراحان به نام کشور است و علاوه بر این که دارای شخصیتی علمی است، مردی خیر و افتخار آفرین برای ما بوده است.

وی افزود: چند سالی است که این پزشک مردمی در اقدامی خداپسندانه با اعزام تیم پزشکی جراحی خود به اقصی مناطق کشور بویژه این شهرستان مردم را رایگان درمان می کنند.

سرپرست فرمانداری رامهرمز گفت: ما مردم رامهرمز به خود می بالیم که چنین پزشک حاذقی فرزند این شهر است و باید قدردان این نعمت باشیم.

وی افزود: یکی دیگر از کارهای ماندگار این جراح و پزشک مردمی با وجودی که در غم از دست دادن مادرش عزادار است خانه پدری خود را به موزه پزشکی تبدیل کرده است.

بویری در پایان گفت: این عمل ارزشمند عبدالجلیل کلانتر هرمزی یک تراز فرهنگی و علمی به شهرستان خواهد داد و امیدواریم که سایر عالمان پزشکی با تکمیل این موزه، محلی و منبعی برای بازدیدهای علمی و گردشگری شود.

دراین مراسم که اسماعیل ایدنی رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز، اقبال محمدیان نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس، منوچهر دوایی پایه گذار دانشگاه علوم پزشکی اهواز، مسؤولان شهری و مردم حضور داشتند موزه پزشکی رامهرمز که نخستین موزه پزشکی استان است و محل آن توسط عبدالجلیل کلانتر هرمزی اهداء شده است افتتاح و مورد بازدید عموم قرار گرفت.

منبع : باشگاه خبرنگارانبا حضور مسؤولان و مردم موزه پزشکی رامهرمز افتتاح شد - خبرگزاری فارس www.farsnews.com/newstext.php?nn... به گزارش خبرگزاری فارس از رامهرمز، ظهر امروز علی بویری در مراسم افتتاح موزه پزشکی عبدالجلیل کلانتر هرمزی اظهار داشت: عبدالجلیل کلانتر هرمزی ... افتتاح موزه پزشکی رامهرمز | باشگاه خبرنگاران | خبروان khabarone.ir/news/.../افتتاح-موزه-پزشکی-رامهرمز با حضور مسؤولان و مردم موزه پزشکی عبدالجلیل کلانتر هرمزی رامهرمز افتتاح شد. با حضور مسؤولان و مردم موزه پزشکی رامهرمز افتتاح شد | با - قطره www.ghatreh.com/.../حضور-مسؤولان-مردم-موزه-پزشک... به گزارش سایت قطره و به نقل از" از رامهرمز، ظهر امروز علی بویری در مراسم افتتاح موزه پزشکی عبدالجلیل کلانتر هرمزی اظهار داشت: عبدالجلیل کلانتر ... خبر فوری-موزه پزشکی رامهرمز افتتاح شد khabarfoori.com/.../موزه-پزشکی-رامهرمز-افتتاح-شد فارس /. با حضور مسؤولان و مردم موزه پزشکی عبدالجلیل کلانتر هرمزی رامهرمز افتتاح شد. ظهر امروز علی بویری در مراسم افتتاح موزه پزشکی عبدالجلیل ... موزه پزشکی رامهرمز افتتاح شد | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/29849262 - به گزارش خبرگزاری فارس از رامهرمز، ظهر امروز علی بویری در مراسم افتتاح موزه پزشکی عبدالجلیل کلانتر هرمزی اظهار داشت: عبدالجلیل کلانتر هرمزی ... افتتاح موزه پزشکی رامهرمز - خبر نورآباد noorabad.com/fa/rssreader/news?sec_id=45&id... به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازآبادان؛علی بویری سرپرست فرمانداری رامهرمز در مراسم افتتاح موزه پزشکی عبدالجلیل کلانتر ... موزه پزشکی رامهرمز افتتاح شد www.espeli.ir/item/.../موزه+پزشکی+رامهرمز+افتتاح+... به گزارش خبرگزاری فارس از رامهرمز، ظهر امروز علی بویری در مراسم افتتاح موزه پزشکی عبدالجلیل کلانتر هرمزی اظهار داشت: عبدالجلیل کلانتر هرمزی از پزشکان حاذق و ... نیوزسورس - موزه پزشکی رامهرمز افتتاح شد newssource.ir/news/304680 با حضور مسؤولان و مردم موزه پزشکی عبدالجلیل کلانتر هرمزی رامهرمز افتتاح شد. افتتاح موزه پزشکی رامهرمز / با حضور مسؤولان و مردم موزه پزشکی ... wwwkhabar.ir/10860550 با حضور مسؤولان و مردم موزه پزشکی عبدالجلیل کلانتر هرمزی رامهرمز افتتاح شد. به همراه 15نفر از بهترین پزشکان فوق تخصص جراحی پلاستیک ... - رامهرمز www.ramhormoznews.ir/اخبار-رامهرمز/kalantar به همراه 15نفر از بهترین پزشکان فوق تخصص جراحی پلاستیک کشور به ... این جراح فوق تخصص پلاستیک در پایان از افتتاح موزه پزشکی رامهرمز ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :