دشمنان اسلام به دنبال تفرقه و نفوذ هستند

تاریخ انتشار پست : 1395-9-27 دسته :

امام جمعه بخش سمیع آباد تربت جام گفت: دشمنان اسلام به دنبال تفرقه و نفوذ هستند تا تنها شویم و نابودمان کنند.

دشمنان اسلام به دنبال تفرقه و نفوذ هستند

نفوذ, تفرقه, دشمنان, مشهد
به نقل از طاها پخش از طاها پخش مولوی امان الله برزگر با تبریک میلاد پیامبر(ص) و فرزندش امام صادق (ع) گفت: هفته وحدت یک نماد است و در طول سال باید این برادری باشد و اگر ملت ها به پیام امام و رهبری معظم انقلاب گوش دهند و عمل کنند امروز دنیا اسلام دچار این مشکلات نبود.
وی افزود: امروز آمریکا ، اسرائیل ، انگلیس و نوکر آنها عربستان سعودی و برخی کشورهای اسلامی با تشکیل گروه های تکفیری و آنان را به جان مسلمانان انداختند برای نابودی اسلام ناب محمدی (ص) می باشد.
مولوی برزگر عنوان کرد: امروز دشمنان اسلام به دنبال تفرقه و نفوذ هستند تا ما تنها شویم و نابودمان کنند واین فتنه آنان در برخی کشورهای عربی که رهبری واحد نداشتند مثل کشور مصر که انقلاب آنها از بین رفت.
جمعه اهل سنت بخش سمیع آباد تربت جام تصریح کرد: همه باید قدر نعمت جمهوری اسلامی، امنیت، وحدت و رهبری را بدانیم که اگر دشمن بداند ما وحدت نداریم لحظه ای درنگ نخواهد کرد.
وی خاطر نشان کرد: امروز رهبر معظم انقلاب با بهره گیری از قرآن کریم و سیره نبوی باعث انسجام دنیا اسلام شده اند و همه باید از فرامین رهبری اطاعت کنیم تا آسیب نبینیم.

منبع : باشگاه خبرنگاراندشمنان اسلام به دنبال تفرقه و نفوذ هستند - شبکه اطلاع رسانی راه دانا www.dana.ir/.../دشمنان-اسلام-به-دنبال-تفرقه-و-نفوذ... دشمنان اسلام به دنبال تفرقه و نفوذ هستند : امام جمعه بخش سمیع آباد تربت جام گفت: دشمنان اسلام به دنبال تفرقه و نفوذ هستند تا تنها شویم و نابودمان ... دشمنان اسلام به دنبال تفرقه و نفوذ هستند - آکا www.akairan.com/.../news2016121714431898303.ht... مولوی برزگر عنوان کرد: امروز دشمنان اسلام به دنبال تفرقه و نفوذ هستند تا ما تنها شویم و نابودمان کنند واین فتنه آنان در برخی کشورهای عربی که ... دشمنان اسلام به دنبال تفرقه و نفوذ هستند / امام جمعه بخش سمیع آباد تربت ... porsyar.com/10628844 مشاهده متن کامل خبر در پایگاه خبری دانا: دشمنان اسلام به دنبال تفرقه و نفوذ هستند · منبع این خبر، وبسایت www.dana.ir است و سایت «دبلیوخبر» ... ایرنا - دشمنان اسلام به دنبال تفرقه و اختلاف بین مسلمانان هستند www7.irna.ir/fa/News/428750/ دشمنان اسلام به دنبال تفرقه و اختلاف بین مسلمانان هستند ... و عملی تا کنون دشمنان اسلام از ایجاد تفرقه و نفوذ در انقلاب اسلامی ایران مایوس شده اند. دشمنان اسلام به دنبال تفرقه و اختلاف بین مسلمانان هستند - خبر 24 www.khabar-24.com/.../دشمنان+اسلام+به+دنبال+تفر... مرجع عالیقدر جهان اسلام و تشیع با اشاره به اینکه باید راه‌های نفوذ دشمن در بین مردم بازشناسی شود گفت: در مقابل حرکت‌هایی که تفرقه می‌اندازد باید ... دشمن با تفرقه‌افکنی بین شیعه و سنی به دنبال نفوذ است basijnews.ir/.../دشمن-با-تفرقه‌افکنی-بین-شیعه-و-س... کارشناس مسائل دینی با تاکید بر اینکه دشمن برای تضعیف اسلام به دنبال ترویج ... دشمن با تفرقه‌افکنی بین شیعه و سنی به دنبال نفوذ است ... بین شیعه و سنی بیشتر این باید شود، گفت: اگر تفرقه و شکافی بین مسلمین به ... تلاش دشمنان تفرقه افکنی بین مسلمانان برای تضعیف نظام است | خبر ... khabarfarsi.com/u/29824380 - شیعه و سنی دو بال اسلام هستند/ وحدت را نباید سیاسی کرد ... مولوی برزگر عنوان کرد: امروز دشمنان اسلام به دنبال تفرقه و نفوذ هستند تا ما تنها شویم و ... دشمنان به دنبال تفرقه در بین مسلمانان هستند baznashr24.com/.../دشمنان+به+دنبال+تفرقه+در+بین... برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دشمنان به دنبال تفرقه در بین ... مرجع عالیقدر جهان اسلام و تشیع با اشاره به اینکه باید راه‌های نفوذ دشمن در ... دشمنان به دنبال تفرقه در بین مسلمانان هستند - بازنشر 24 baznashr24.com/search/?...دشمنان+به+دنبال+تفرقه... مرجع عالیقدر جهان اسلام و تشیع با اشاره به اینکه باید راه‌های نفوذ دشمن در بین مردم بازشناسی شود گفت: در مقابل حرکت‌هایی که تفرقه می‌اندازد باید بایستیم چرا که ... دشمنان اسلام با ترفند “تفرقه بینداز و حکومت کن” به دنبال نفوذ هستند ... www.qeshmeazad.ir/دشمنان-اسلام-با-ترفند-تفرقه-... به گزارش قشم آزاد به نقل از شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین ابوذر سالپور، استاد حوزه و دانشگاه بندرعباس با اشاره به هفته وحدت گفت: ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :