بررسی برنامه ششم از فردا در مجلس

تاریخ انتشار پست : 1395-9-27 دسته : سیاسی

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که مجلس از فردا بررسی لایحه برنامه ششم را در دو نوبت کاری شروع خواهد کرد.


خبرگزاری ایسنا: سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که مجلس از فردا بررسی لایحه برنامه ششم را در دو نوبت کاری شروع خواهد کرد.

برنامه ششم, مجلسبهروز نعمتی در گفت وگویی اظهار کرد: نمایندگان مجلس در جلسه فردا (یکشنبه) ابتدا بررسی ایرادات شورای نگهبان به احکام دائمی برنامه ششم را در دستور کار دارند و بعد از آن وارد بررسی کلیات برنامه ششم توسعه خواهند شد.

وی افزود: جلسات مجلس از فردا در دو شیفت کاری و هر روز غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه برگزار خواهد شد و احتمال تشکیل جلسات در شیفت سوم هم وجود دارد.

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس در پایان خاطر نشان کرد: تا پایان بررسی برنامه ششم توسعه در صحن علنی، مجلس دستور کار دیگری نخواهد داشت.

منبع : برترینهابررسی برنامه ششم از فردا در مجلس - عصر ایران www.asriran.com › صفحه نخست › سیاسی جلسات مجلس از فردا در دو شیفت کاری و هر روز غیر از روزهای پنج شنبه و ... مجلس شورای اسلامی گفت که مجلس از فردا بررسی لایحه برنامه ششم را در دو ... بررسی برنامه ششم از فردا در مجلس - برترین ها www.bartarinha.ir/.../بررسی-برنامه-ششم-از-فردا-در-م... سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که مجلس از فردا بررسی لایحه برنامه ششم را در دو نوبت کاری آغاز خواهد کرد. بررسی برنامه ششم از فردا در مجلس - آفتاب aftabnews.ir/fa/.../بررسی-برنامه-ششم-از-فردا-در-مجل... جلسات مجلس از فردا در دو شیفت کاری و هر روز غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه برگزار خواهد شد و احتمال تشکیل جلسات در شیفت سوم هم وجود دارد. بررسی برنامه ششم از فردا در مجلس - صفحه نخست khordadnews.ir/.../بررسی-برنامه-ششم-از-فردا-در-مجل... به گزارش ایسنا، بهروز نعمتی اظهار کرد: نمایندگان مجلس در جلسه فردا (یکشنبه) ابتدا بررسی ایرادات شورای نگهبان به احکام دائمی برنامه ششم را در ... آغاز بررسی لایحه برنامه ششم توسعه از فردا - راه امروز rahemrooz.ir/.../آغاز-بررسی-لایحه-برنامه-ششم-توسعه... «احمد امیرآبادی» عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی پیش از این اعلام کرده بود دو شیفته بودن مجلس برای بررسی لایحه برنامه ششم توسعه قطعی ... بررسی برنامه ششم از فردا در مجلس | جلسات مجلس از فردا در دو - قطره www.ghatreh.com/.../بررسی-برنامه-ششم-فردا-مجلس بررسی لایحه برنامه ششم توسعه از فردا در مجلس آغار می شود/ برگزاری جلسات علنی از یکشنبه تا چهارشنبه · آغاز بررسی لایحه برنامه ششم توسعه از ... بررسی لایحه برنامه ششم توسعه از فردا در مجلس آغار می شود www.mizanonline.ir/.../بررسی-لایحه-برنامه-ششم-تو... بررسی لایحه برنامه ششم توسعه کشور از فردا در مجلس شورای اسلامی آغاز می شود و نمایندگان در طول این هفته تا چهارشنبه جلسه علنی خواهند داشت. بررسی لایحه برنامه ششم توسعه از فردا در مجلس آغار می شود - شبکه خبر www.irinn.ir/.../بررسی-لایحه-برنامه-ششم-توسعه-از-... بررسی لایحه برنامه ششم توسعه کشور از فردا در مجلس شورای اسلامی آغاز می شود و نمایندگان در طول این هفته، تا چهارشنبه جلسه علنی خواهند داشت. بررسی برنامه ششم از فردا در مجلس | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/29851363 - بررسی برنامه ششم از فردا در مجلس. جلسات مجلس از فردا در دو شیفت کاری و هر روز غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه برگزار خواهد شد و احتمال تشکیل جلسات در شیفت سوم ... بررسی برنامه ششم در جلسات دو شیفته مجلس از فردا آغاز می شود barghnews.com/fa/rssreader/news?sec_id=255... بهروز نعمتی در گفت‌وگو با ایسنا ، اظهار کرد: نمایندگان مجلس در جلسه فردا (یکشنبه) ابتدا بررسی ایرادات شورای نگهبان به احکام دائمی برنامه ششم ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :