تلاش برای معرفی «ایران خودرو» در ارمنستان

تاریخ انتشار پست : 1395-9-27 دسته : اقتصادی

آئین گشایش نمایندگی ایران خودرو در ارمنستان با حضور جمعی از مقامات این کشور و مسئولان سفارت ایران برپا شد.


خبرگزاری مهر: به نقل از ایران خودرو، آئین گشایش نمایندگی ایرانخودرو در ایروان پایتخت کشور ارمنستان با حضور جمعی از مقامات این کشور و مسئولان سفارت ایران برپا شد.  در این مراسم، محصولات متفاوت ایران خودرو از جمله رانا، سورن، وانت آریسان در معرض دید خبرنگاران و مدعوین قرا گرفت و از دنا، محصول جدید ایران خودرو برای بازار این کشور رونمایی شد.

ایران خودرو, ارمنستانرضا نافذی، صاحب نمایندگی ایران خودرو در ارمنستان در پاسخ به سوالی در خصوص چگونگی گشایش این نمایندگی گفت: مراحل احداث این نمایندگی سال گذشته در فضایی به وسعت ١٥٠٠متر با زیر بنایی حدودا ١١٠٠ متر شروع شد و با گذشت یک سال توانستیم نمایندگی خود را افتتاح کنیم.

وی افزود: نمایندگی ما در حال حاضر با ١٠پرسنل شروع به فعالیت کرده که ٤نفر از این افراد در شرکت ایران خودرو تحت آموزش های لازم قرار گرفته اند. همچنین در نظر داریم با توسعه این مجموعه، پذیرش روزانه خود را به ۲۰خودرو در روز افزایش دهیم.

نافذی معتقد است، محصولات ایران خودرودر بازار ارمنستان باید با خودروهای روز جهان که به راحتی وارد بازار این کشور می شوند، رقابت کنند و آنچه سبب میشود محصولات ما سهم بیشتری از بازار این کشور را کسب کنند، ارایه خدمات بعد از فروش مناسب و گسترده و عرضه قطعات مرغوب و باکیفیت است.

وی ادامه داد: در حال حاضر سه هزار سمند و دو هزارو ٢٠٠ خودروی ٢٠٦ در خیابان های این شهر تردد می کنند و این در حالی است که مردم این کشور خواهان خرید خودروی دنا و وانت آریسان هستند که ما در نظر داریم با گسترش و توسعه فعالیت خود و ارایه خدمات فروش و بعد از فروش مناسب و با انواع روش های فروش پرجاذبه، معرف خوبی برای محصولات ایران خودرو و در نهایت برند شرکت ایران خودرو در کشور ارمنستان و بازار کشورهای مجاور باشیم.

منبع : برترینهاتلاش برای معرفی «ایران خودرو» در ارمنستان - برترین ها www.bartarinha.ir/.../تلاش-برای-معرفی-ایران-خودرو-د... آئین گشایش نمایندگی ایران‌خودرو در ارمنستان با حضور جمعی از مقامات این کشور و مسئولان سفارت ایران برپا شد. تلاش برای معرفی برند ایران خودرو در ارمنستان - فرارو fararu.com/.../تلاش-برای-معرفی-برند-ایران-خودرو-در... آيين گشايش نمايندگي ايران خودرو در ايروان پايتخت كشور ارمنستان با حضور جمعي از مقامات این کشور و مسوولان سفارت ايران برپاشد. تلاش برای معرفی برند ایران خودرو در ارمنستان - پدال نیوز pedalnews.ir/.../تلاش-برای-معرفی-برند-ایران-خودرو-... به گزارش پدال نیوز، در این مراسم محصولات مختلف ایران خودرو از جمله رانا،سورن،وانت آریسان در معرض دید خبرنگاران و مدعوین قرا گرفت و از دنا محصول ... تلاش برای معرفی برند ایران خودرو در ارمنستان - تیتر20 titre20.ir/.../تلاش-برای-معرفی-برند-ایران-خودرو-در-ا... آيين گشايش نمايندگي ايران خودرو در ايروان پايتخت كشور ارمنستان با حضور جمعي از مقامات این کشور و مسوولان سفارت ايران برپاشد. تلاش برای معرفی ایران خودرو در ارمنستان | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/29850887 - تلاش برای معرفی ایران خودرو در ارمنستان. خبرگزاری مهر: به نقل از ایران خودرو، آئین گشایش نمایندگی ایرانخودرو در ایروان پایتخت کشور ارمنستان با حضور جمعی از ... تلاش برای معرفی برند ایران خودرو در ارمنستان | آیین گشایش - قطره www.ghatreh.com/.../تلاش-برای-معرفی-برند-ایران-خ... آیین گشایش نمایندگی ایران خودرو در ارمنستان با حضور جمعی از مقامات این کشور و مسئولان سفارت ایران برپا شد. کلی. عصر خودرو - تلاش برای معرفی برند ایران خودرو در ارمنستان www.asrekhodro.com/.../تلاش-برای-معرفی-برند-ایر... عصر خودرو- آیین گشایش نمایندگی ایران خودرو در ایروان پایتخت کشور ارمنستان با حضور جمعی از مقامات این کشور و مسوولان سفارت ایران برپاشد. تلاش برای معرفی برند ایران‌خودرو در ارمنستان jadidtarinha.net/.../تلاش+برای+معرفی+برند+ایران+خ... به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ایران‌خودرو، آئین گشایش نمایندگی ایرانخودرو در ایروان پایتخت کشور ارمنستان با حضور جمعی از مقامات این کشور ... اجتماعی » تلاش برای معرفی «ایران خودرو» در ارمنستان - اخبار - قالب وبلاگ www.khabar.pichak.net/.../تلاش_برای_معرفی_ایران_... ی (سیا) اعلام به راه اسبق خود صد رخ نفوذ در کشورهای اطلاعات خواهد. اخبار پارسیک - تلاش برای معرفی برند ایران خودرو در ارمنستان news.parseek.ir/Url/?id=13356563 به گزارش خودروکار،در اين مراسم محصولات مختلف ايران خودرو از جمله رانا،سورن،وانت آريسان در معرض ديد خبرنگاران و مدعوين قرا گرفت و از دنا محصول ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :