شهردار آبادان فردا استیضاح می شود

تاریخ انتشار پست : 1395-9-27 دسته : اخبار اجتماعی

شهردار آبادان در جلسه فردای شورای شهر حاضر و به سوالات اعضای شورا پاسخ دهد، در صورت قانع نشدن اعضای شورای شهر طرح استیضاح شهردار کلید می خورد.


خبرگزاری میزان: شهردار آبادان در جلسه فردای شورای شهر حاضر و به سوالات اعضای شورا پاسخ دهد، در صورت قانع نشدن اعضای شورای شهر طرح استیضاح شهردار کلید می خورد.

استیضاح, شهردار آبادانجلسه شورای شهر آبادان فردا قرار است به صورت علنی با حضور خبرنگاران و شهردار این شهر برگزار شود. دستور جلسه شورای شهر استیضاح شهردار این شهر است.

قرار است فردا اعضای شورا بعد از شنیدن سخنان حویزاوی شهردار آبادان در مورد استیضاح او تصمیم گیری کنند.

جلسه شورای شهر آبادان ساعت 12:30 ظهر برگزار می شود.هنوز دلایل این استیضاح اعلام نشده است.

منبع : برترینهاشهردار آبادان فردا استیضاح می شود - خبرگزاری میزان www.mizanonline.ir/.../شهردار-آبادان-فردا-استیضاح-م... شهردار آبادان فردا استیضاح می شود به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، جلسه شورای شهر آبادان فردا قرار است به صورت علنی با حضور ... شهردار آبادان فردا استیضاح می شود - خبرگزاری میزان - شهرخبر www.shahrekhabar.com/analysis/148198602063366 شهردار آبادان فردا استیضاح می شود به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، جلسه شورای شهر آبادان فردا قرار است به صورت علنی با حضور ... شهردار آبادان فردا استیضاح می شود - جستجوگر اخبار تی نیوز tnews.ir/news/868b76185758.html مازندمجلس : به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، جلسه شورای شهر آبادان فردا قرار است به صورت علنی با حضور خبرنگاران و شهردار این شهر ... شهردار آبادان فردا استیضاح می شود | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/29852614 - شهردار آبادان فردا استیضاح می شود. خبرگزاری میزان- شهردار آبادان در جلسه فردای شورای شهر حاضر و به سوالات اعضای شورا پاسخ دهد، در صورت قانع نشدن اعضای شورای ... شهردار آبادان فردا استیضاح می شود | شهردار آبادان در جلسه - قطره www.ghatreh.com/.../شهردار-آبادان-فردا-استیضاح-شو... شهردار آبادان در جلسه فردای شورای شهر حاضر و به سوالات اعضای شورا پاسخ دهد، در صورت قانع نشدن اعضای شورای شهر طرح استیضاح شهردار کلید می ... شهردار آبادان فردا استیضاح می‌شود | برترینها | خبروان khabarone.ir/news/.../شهردار-آبادان-فردا-استیضاح-می‌... شهردار آبادان در جلسه فردای شورای شهر حاضر و به سوالات اعضای شورا پاسخ دهد، در صورت قانع نشدن اعضای شورای شهر طرح استیضاح شهردار کلید ... شهردار آبادان فردا استیضاح می شود / مازندمجلس: خبرگزاری میزان- شهردار ... porsyar.com/10631441 مازندمجلس: خبرگزاری میزان- شهردار آبادان در جلسه فردای شورای شهر حاضر و به ... مشاهده متن کامل خبر در پایگاه خبری مازندران مجلس: شهردار آبادان فردا استیضاح می شود. شهردار آبادان فردا استیضاح می شود - تفسیر نیوز www.tafsir-news.ir/.../شهردار+آبادان+فردا+استیضاح+م... شهردار آبادان فردا استیضاح می شود به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، جلسه شورای شهر آبادان فردا قرار است به صورت علنی با حضور خبرنگاران و شهردار ... شهردار آبادان فردا استیضاح می شود - مگیتو magito.ir › اخبار › جامعه شهردار آبادان در جلسه فردای شورای شهر حاضر و به سوالات اعضای شورا پاسخ دهد، در صورت قانع نشدن اعضای شورای شهر طرح استیضاح شهردار کلید می ... کانون خبر | شهردار آبادان فردا استیضاح می شود kanonekhabar.ir/130898 شهردار آبادان فردا استیضاح می شود به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، جلسه شورای شهر آبادان فردا قرار است به صورت علنی با حضور خبرنگاران و شهردار ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :