انفجار در مقر حزب دموکراتیک خلق ها در استانبول ترکیه

تاریخ انتشار پست : 1395-9-28 دسته : بین الملل

شبکه خبری اسکای نیوز از وقوع انفجاری در مقر حزب دموکراتیک خلق ها در شهر استانبول خبر دادند.

انفجار در مقر حزب دموکراتیک خلق ها در استانبول ترکیه

وقوع انفجار, بین الملل, حزب حاکم ترکیه, استانبول, حزب دموکراتیک خلق ها, صلاح الدین دمیرتاش, ترکیه
به نقل ازطاها پخش به نقل از اسکای نیوز عربی ، رسانه ها از وقوع انفجار در مقر حزب دموکراتیک خلق ها از احزاب مخالف حزب حاکم ترکیه در شهر استانبول خبر دادند.

تاکنون نقل ازی از جزئیات و تلفات و خسارات احتمالی این حادثه منتشر نشده است.

این انفجار که در منطقه «بایلیک دوزو» استانبول رخ داد، ساعاتی بعد از کشته شدن 13 نظامی ترک در شهر قیصریه ترکیه اتفاق افتاد.

حزب کردی دموکراتیک خلق ها از احزاب مخالف حزب حاکم ترکیه است که «صلاح الدین دمیرتاش» رهبر آن و شماری از نمایندگان پارلمان ترکیه که از اعضای این حزب هستند، به اتهام ارتباط با گروهک «پ ک ک» تحت پیگرد قانونی قرار گرفته اند.

در حال تکمیل...

منبع : باشگاه خبرنگارانوقوع انفجار در مقر «حزب دموکراتیک خلق‌ها» در استانبول | فارس | خبروان khabarone.ir/.../وقوع-انفجار-در-مقر-«حزب-دموکراتی... به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، رسانه‌ها از وقوع انفجار در مقر حزب دموکراتیک خلق‌ها در شهر استانبول ترکیه خبر دادند. در حال تکمیل … اسکای نیوز از انفجار در مقر حزب دمکراتیک خلق‌ها در استانبول خبر داد ... khabarone.ir/.../اسکای-نیوز-از-انفجار-در-مقر-حزب-دم... وقوع انفجار در مقر «حزب دموکراتیک خلق‌ها» در استانبول, فارس, ۶دقیقه پیش. بازداشت یکی دیگر از اعضای حزب دموکراتیک خلق‌ها در مجلس ترکیه ... اسکای نیوز از انفجار در مقر حزب دمکراتیک خلق ها در استانبول خبر داد www.ghatreh.com/.../اسکای-نیوز-انفجار-مقر-حزب-دم... شبکه خبری اسکای نیوز عربی شامگاه امروز (شنبه) گزارش داد که یک انفجار مقر حزب دمکراتیک خلق ها (HDP) در شهر ساحلی استانبول در غرب ترکیه ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :