گواردیولا به دنبال جذب «کوکه»

تاریخ انتشار پست : 1395-9-28 دسته : ورزشی

سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی قصد دارد هافبک اسپانیایی اتلتیکو مادرید را به خدمت بگیرد.

خبرگزاری میزان: پپ گواردیولا، سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی در پی مصدومیت ایلکای گوندوگان، قصد دارد یک هافبک جدید به خدمت بگیرد.

در همین زمین شنیده می شود گواردیولا از مسئولان باشگاه منچسترسیتی درخواست کرده نسبت به جذب کوکه، هافبک اسپانیایی اتلتیکو مادرید اقدام کنند.

پیش از این گواردیولا در بارسلونا و بایرن مونیخ هم نسبت به جذب کوکه اقدام کرد ولی هر بار در این زمینه با شکست مواجه شد.

منبع : برترینهاگواردیولا به دنبال جذب «کوکه» - مهمترین اخبار ایران و جهان vista.ir/net/1520798 به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، پپ گواردیولا، سرمربی تیم فوتبال ... پیش از این گواردیولا در بارسلونا و بایرن‌مونیخ هم نسبت به جذب کوکه اقدام کرد ولی هر ... گواردیولا به دنبال جذب «کوکه» | میزان | خبروان khabarone.ir/news/.../گواردیولا-به-دنبال-جذب-«کوکه... به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، پپ گواردیولا، سرمربی تیم ... پیش از این گواردیولا در بارسلونا و بایرن‌مونیخ هم نسبت به جذب کوکه اقدام ... گواردیولا به دنبال جذب کوکه | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/29860334 - پشت پرده حمله تاجگردون به وزارت علوم مشخص شد ... نماینده مردم گچساران در مجلس شورای اسلامی افزود: فارغ از مباحث و رویکردهای سیاسی کسانی که قصد سخنرانی در ... گواردیولا به دنبال جذب «کوکه» jadidtarinha.net/news/.../گواردیولا+به+دنبال+جذب+کو... در همین زمین شنیده می‌شود گواردیولا از مسئولان باشگاه منچسترسیتی درخواست کرده نسبت به جذب کوکه، هافبک اسپانیایی اتلتیکو مادرید اقدام ... گواردیولا به دنبال جذب «کوکه» | آریانا نیوز aryananews.ir/1395/.../گواردیولا-به-دنبال-جذب-کوکه/ به گزارش گروه ورزشی آریانا، پپ گواردیولا، سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی در پی مصدومیت ایلکای گوندوگان، قصد دارد یک هافبک جدید به ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :