جزئیات پرونده قتل یک شهردار و همراهش

تاریخ انتشار پست : 1395-9-28 دسته : آخرین اخبار حوادث

مردی که شهردار و همراهش را در مبارک آباد قیروکارزین به قتل رسانده بود؛ صحنه جنایت را بازسازی کرد.

خبرآنلاین: مردی که شهردار و همراهش را در مبارک آباد قیروکارزین به قتل رسانده بود؛ صحنه جنایت را بازسازی کرد.

در ساعت 21 و 30 دقیقه بیستم بهمن ماه سال گذشته شهردار مبارک آباد قیروکارزین به نام مهندس محمدحسین طاهری 38 ساله و فضل الله بهمنی 47 ساله به ضرب گلوله در باغی به قتل رسیدند.

از همان زمان وقوع قتل به دستور مقام قضایی تحقیقات پلیس برای کشف راز این جنایتها آغاز شد. بررسی ها نشان می داد که عامل جنایت یک مرد جوان بوده که بر سر اختلاف با همراه شهردار دست به قتل زده و بعد از جنایت متواری شده است.

مأموران وقتی به محل حادثه رسیدند با جسد غرق خون شهردار و همراهش روبه رو شدند. در جریان بررسی های تخصصی مشخص شد که قاتل از مدتها قبل قصد انتقامجویی داشته و شبانه با یک حمله مسلحانه به هدف خود رسیده است. بعد از بررسی دقیق صحنه جنایت به دستور بازپرس پرونده، اجساد قربانیان به پزشکی قانونی انتقال یافت.

در حالی که پلیس سرگرم تحقیق در این پرونده بود، سرنخهایی از این جنایت به دست آمد و مأموران دریافتند که قاتل با انگیزه ای مشخص دست به این جنایت هولناک زده و به علت اختلافی که با همراه شهردار داشته این جنایت را انجام داده است.

کارآگاهان در ادامه تحقیقات عامل اصلی جنایت را شناسایی کردند. مأموران با سرنخهایی که به دست آورده بودند توانستند تعدادی از افرادی که با متهم برای اختفا و ... تبانی کرده بودند را شناسایی و به دستور مقام قضایی بازداشت کنند.

با گذشت چندماه از این ماجرا، سرانجام سرنخهایی در اختیار پلیس قرار گرفت که نشان میداد عامل جنایت در آپارتمانی در شیراز است و در آنجا زندگی میکند.

محل اختفای وی شناسایی شد و از ساعت 12 نیمه شب هشتم مردادماه تیمی از کارآگاهان با محاصره این محل، متهم را در منزلش محاصره کردند بعد از سه ساعت عملیات پلیسی در نهایت ساعت سه بامداد طی یک عملیات ضربتی متهم را بازداشت کردند.

با بازداشت این مرد، از وی یک قبضه کلت کمری کشف شد.

در این میان متهم با بازجویی های صورت گرفته انگیزه این جنایت را خون خواهی عنوان و فاش شد که چندی قبل فرزند همراه شهردار به دست برادر قاتل به قتل می رسد.

بعد از این جریان با اجرای حکم قصاص، برادر وی به قصد خون خواهی برمی آید. از این رو از مدتها قبل نقشه قتل را طراحی کرده و زمان حادثه با قصد و نیت قبلی برای قتل فضل الله بهمنی وارد عمل شده است.

در این میان، او علاوه بر نامبرده، شهردار را نیز به قتل رسانده و سبعد متواری می شود. بعد از این ماجرا به شیراز گریخته تا اینکه بازداشت می شود.

در ادامه از متهم دو قبضه اسلحه ژ3 و کلاشینکف نیز کشف شد. در ادامه رسیدگی به این پرونده دیگر همدستان وی نیز بازداشت شدند. متهم به قتل در تمامی مراحل تحقیقات به قتل شهردار و همراهش اعتراف و صحنه جنایت را بازسازی کرد.

این پرونده به زودی با صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال می شود.

منبع : برترینهاآخرین خبر |جزيياتي تازه از پرونده قتل يک شهردار و همراهش akharinkhabar.ir/social/3156262 الف/ مردي که شهردار و همراهش را در مبارک‌آباد قيروکارزين به قتل رسانده بود؛ صحنه جنايت را بازسازي کرد.خبرجنوب نوشت: در ساعت 21 و 30 دقيقه ... جزییاتی تازه از پرونده قتل یک شهردار و همراهش / «خبرجنوب ... - پرسیار porsyar.com/10635607 «خبرجنوب» نوشت: مردی که شهردار و همراهش را در مبارک‌آباد قیروکارزین به قتل رسانده بود؛ صحنه جنایت را بازسازی کرد. جزییاتی تازه از پرونده قتل یک شهردار و همراهش - اخبار روز tasna.ir/.../جزییاتی-تازه-از-پرونده-قتل-یک-شهردار-و... همراهش و شهردار یک قتل پرونده از تازه جزییاتی. ... نوشت: مردی که شهردار و همراهش را در مبارک‌آباد قیروکارزین به قتل رسانده بود؛ صحنه جنایت را بازسازی کرد. جزییاتی ... پشت‌پرده قتل یک شهردار و همراهش | دمادم damadam.ir › اخبار › ساعت ۲۴ › حوادث - «خبرجنوب» نوشت: مردی که شهردار و همراهش را در مبارک آباد قیروکارزین به قتل رسانده بود، ... درحالیکه پلیس سرگرم تحقیق در این پرونده بود، سرنخهایی از این جنایت به دست آمد و ماموران دریافتند که قاتل با انگیزه ای ... جزییات جدید از حادثه معدن آزادشهر. جزییاتی تازه از پرونده قتل یک شهردار و همراهش | مجله بزرگ ایران لایت ... iranlite.ir/.../جزییاتی-تازه-از-پرونده-قتل-یک-شهردار... جزییاتی تازه از پرونده قتل یک شهردار و همراهش. ۲۸ ام آذر , ۱۳۹۵ دسته‌بندی نشده. «خبرجنوب» نوشت: مردی که شهردار و همراهش را در مبارک‌آباد قیروکارزین ... جزییاتی تازه از پرونده قتل یک شهردار و همراهش - اخبار فارسی - Shafaqna monitor.shafaqna.com/FA/IR/7508762 جزییاتی تازه از پرونده قتل یک شهردار و همراهش. ... وحشت یک بیمارستان از طرح کمربند انتحاری یک بیمار +عکس .... قتل امیركبیر صدراعظم ناصرالدین شاه (1268ق). جزییاتی تازه از پرونده قتل یک شهردار و همراهش / «خبرجنوب ... - دبلیوخبر wwwkhabar.ir/10866378 «خبرجنوب» نوشت: مردی که شهردار و همراهش را در مبارک‌آباد قیروکارزین به قتل رسانده بود؛ صحنه جنایت را بازسازی کرد.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :