استقبال ١٣٥ هزار مخاطب از جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان

تاریخ انتشار پست : 1395-9-28 دسته :

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان گفت: ١٣٥ هزار کودک و نوجوان همدانی از برنامه های بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان استقبال کردند.

استقبال ١٣٥ هزار مخاطب از جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان

جشنواره تئاتر, همدان, کودک و نوجوان
به نقل از خبرنگار طاها پخش از طاها پخش ؛ فاضل عبادی در مراسم اختتامیه بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان اظهار داشت: بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان با شرکت ٥٥٠ نفر از هنرمندان ایرانی و خارجی در قالب ٦٠ گروه نمایشی، به ایستگاه پایانی رسید.

وی با بیان اینکه بر این باوریم که میزبان این جشنواره بین المللی در ساحت فرهنگ و هنر ، صاحبان اصلی آن و مولدان و مبتکران اندیشه و عمل در این حوزه هستند گفت: بالیدن و رشد جشنواره تئاتر کودک نیز به همت و سعی و صبوری هنرمندان نمایش به ویژه پیشکسوتان به این ایستگاه رسیده است.

عبادی یادآور شد: در این دوره از جشنواره هم جشن صد سالگی تئاتر ایران را با یاد مرحوم باغچه بان برگزار کردیم و از حضور پیشکسوتان در قالب برگزاری کارگاه سخنرانی و میهمانان ویژه، برخوردار بودیم و هم از کارنامه فاخر استاد فیاضی در تئاتر کودک و نوجوان تجلیل به عمل آمده که همه اینها مایه شکر و سپاس است.

عبادی از حضور هنرمندان و پیشکسوتان کشورهای حاضر و استان ها در این جشنواره قدردانی کرد و گفت: از خدا می خواهیم که همانگونه که جشن صد سالگی تئاتر را در این جشنواره برگزار کردیم جشن صدسالگی و بیشترش را نسیب فرزندانمان نماید.

در ادامه آیین تجلیل از علیرضا بشیری، فرزند شهید بشیری برگزار و یاد علی وزینی خبرنگار درگذشته فرهنگ و هنر گرامی داشته شد.

منبع : باشگاه خبرنگاراناستقبال 135 هزار مخاطب از جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان ... khabarone.ir/.../استقبال-135-هزار-مخاطب-از-جشنواره-... مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: 135 هزار کودک و نوجوان همدانی از برنامه‌های بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان ... استقبال 135 هزار مخاطب از جشنواره بین المللی تئاتر کودک همدان | خبر ... khabarfarsi.com/u/29842683 - همدان - مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: 135 هزار کودک و نوجوان همدانی از برنامه های بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان استقبال ... انصاف نیوز | رکورد استقبال 135 هزار مخاطب در جشنواره ای بین المللی ... www.ensafnews.com/.../رکورد-استقبال-135-هزار-مخا... مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: ۱۳۵ هزار کودک و نوجوان همدانی از برنامه های بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان ... جشنواره بين ‌المللي تئاتر كودك با استقبال خوب مخاطبان مواجه شد | استان ... hamedan.farsnews.com/news/13950927000130 جشنواره بين ‌المللي تئاتر كودك با استقبال خوب مخاطبان مواجه شد ... به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، فاضل عبادی صبح امروز در اختتامیه بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان ضمن تبریک سالروز میلاد پیامبر ... هنرمند در قالب 50 نمایش در 10 بخش با استقبال 135 هزار نفر از مخاطبان مواجه باشیم. بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان برگزیدگان ... theater.ir/?a=content.id&id=73505&lang=fa رکورد استقبال 135 هزار مخاطب در جشنواره ای بین المللی 11 ... وی افزود: بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان با شرکت ۵۵۰ نفر از هنرمندان ... ۱۳۵ هزار کودک و نوجوان مخاطب جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان https://www.tasnimnews.com/.../135-هزار-کودک-و-نوج... مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از استقبال 135 هزار مخاطب خاص از برنامه های بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان خبر ... کانون خبر | ۱۳۵ هزار کودک و نوجوان مخاطب جشنواره بین المللی تئاتر ... kanonekhabar.ir/130491 مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از استقبال 135 هزار مخاطب خاص از برنامه های بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان خبر ... نیوزسورس - 135 هزار کودک و نوجوان مخاطب جشنواره بین المللی تئ... newssource.ir/news/304175 مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از استقبال ۱۳۵ هزار مخاطب خاص از برنامه های بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان خبر داد ... برگزیدگان بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان ... www.ana.ir › فرهنگی › تئاتر، موسیقی و تجسمی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: 135 هزار کودک و نوجوان همدانی از برنامه ... وی افزود: بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان با ... مخاطبان و سرمایه عظیم تری به نام هنرمندان تئاتر کودک و نوجوان که همگی تلاش .... وی با اشاره به استقبال 135 هزار نفر از جشنواره تئاتر کودک و نوجوان خاطر ... 135 هزار کودک و نوجوان مخاطب جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان ... hoorm.ir/post/khabar20161217141508949857/ 135 هزار کودک و نوجوان مخاطب جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان. ... اسلامی استان همدان از استقبال ۱۳۵ هزار مخاطب خاص از برنامه های بیست و ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :