هیچ مشکلی در تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی اردبیل وجود ندارد

تاریخ انتشار پست : 1395-9-28 دسته :

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اردبیل گفت: هم اکنون تمام محورها و جاده های مواصلاتی اصلی و فرعی شهرستانهای اردبیل و سرعین بازگشایی شده و هیچ گونه مشکلی در تردد وسایل نقلیه در این محورها وجود ندارد.

هیچ مشکلی در تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی اردبیل وجود ندارد

بازگشایی, مواصلاتی, محورهای, اردبیل, اردبیل

به نقل از طاها پخش ؛ علی دشتی افزود: با توجه به اینکه بارش شدید برف از عصر دیروز بیشتر جاده های مواصلاتی و کوهستانی استان اردبیل را در بر گرفته بود بسیاری از جاده ها سفیدپوش شده است که با تلاش ماموران راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اردبیل تمام محورهای مواصلاتی، کوهستانی و جاده های اصلی و فرعی در اردبیل بازگشایی شد.

وی با اشاره به اینکه به محض شروع بارش برف در محورهای مواصلاتی، اصلی و فرعی شهرستانهای اردبیل و سرعین نیروهای راهداری اردبیل خدمات خود را شروع کردند، افزود: ماموران راهداری با تلاش مجدانه خود توانستند تمام راههای اصلی و فرعی را بازگشایی کنند تا برای رانندگان وسایل نقلیه امکان تردد را به آسانی فراهم سازند.

دشتی بیان کرد: هم اکنون تردد در تمام جاده های مواصلاتی، کوهستانی، اصلی و فرعی شهرستانهای اردبیل و سرعین وجود دارد و نیاز است رانندگان نکات ایمنی را مبنای کار خود قرار دهند تا شاهد هیچگونه حادثه تلخ درآخرین روزهای فصل پاییز در اردبیل نباشیم.

وی افزود: هم اکنون نیز تلاش راهداران شهرستان اردبیل برای خدمات رسانی به مسافران و رانندگان وسایل نقلیه ادامه دارد و ماموران راهداری به طور شبانه روزی و بدون هیچ ادعایی برای تسهیل روند عبور و مرور وسایل نقلیه تلاش می کنند تا خاطره خوبی را برای مسافران که قصد تردداز جاده های اردبیل و سرعین را دارند رقم بزنند.

انتهای پیام/

منبع : باشگاه خبرنگارانهیچ مشکلی در تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی اردبیل وجود ندارد www.yjc.ir/.../هیچ-مشکلی-در-تردد-وسایل-نقلیه-در-م... رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان اردبیل گفت: هم‌اکنون تمام محورها و جاده‌های مواصلاتی اصلی و فرعی شهرستانهای اردبیل و سرعین ... هیچ مشکلی در تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی اردبیل وجود ندارد ... khabarone.ir/.../هیچ-مشکلی-در-تردد-وسایل-نقلیه-در-... رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان اردبیل گفت: هم‌اکنون تمام محورها و جاده‌های مواصلاتی اصلی و فرعی شهرستانهای اردبیل و سرعین ... خبرگزاری تسنیم - تمامی جاده‌های مواصلاتی اردبیل بازگشایی شد https://www.tasnimnews.com/.../تمامی-جاده-های-مواصلات... ... محورها و جاده‌های مواصلاتی اصلی و فرعی شهرستانهای اردبیل و سرعین بازگشایی شده و هیچ گونه مشکلی در تردد وسایل نقلیه در این محورها وجود ندارد. هیچ مشکلی در تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی اردبیل وجود ندارد ... khabarfarsi.com/u/29870636 - هیچ مشکلی در تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی اردبیل وجود ندارد. رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اردبیل گفت: هم اکنون تمام محورها و جاده های مواصلاتی ... تمامی جاده های مواصلاتی اردبیل بازگشایی شد | رییس اداره - قطره www.ghatreh.com/.../تمامی-جاده-های-مواصلاتی-اردبیل-... ... محورها و جاده های مواصلاتی اصلی و فرعی شهرستانهای اردبیل و سرعین بازگشایی شده و هیچ گونه مشکلی در تردد وسایل نقلیه در این محورها وجود ندارد. هیچ مشکلی در تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی اردبیل وجود ندارد monitor.shafaqna.com/FA/IR/7510523 رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان اردبیل گفت: هم‌اکنون تمام محورها و جاده‌های مواصلاتی اصلی و فرعی شهرستانهای اردبیل و سرعین بازگشایی شده و هیچ گونه ... تمامی جاده های مواصلاتی اردبیل بازگشایی شد - جستجوگر اخبار تی نیوز tnews.ir/news/fd4576211440.html ... محورها و جاده های مواصلاتی اصلی و فرعی شهرستانهای اردبیل و سرعین بازگشایی شده و هیچ گونه مشکلی در تردد وسایل نقلیه در این محورها وجود ندارد. تردد در محورهای مواصلاتی اردبیل عادی است/کاهش تصادفات فوتی ... www.mehrnews.com/.../تردد-در-محورهای-مواصلاتی-ارد... فتاحی با تأکید به اینکه در سایر محورها هیچ مشکلی در تردد رانندگان وجود ندارد، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته نیز تصادف فوتی نداشتیم. عصر خودرو - تردد در محورهای مواصلاتی اردبیل به وضعیت عادی بازگشت www.asrekhodro.com/.../تردد-در-محورهای-مواصلاتی-ار... عصر خودرو- رئیس پلیس‌راه استان اردبیل با اشاره به بارش سنگین برف طی ... وی افزود: با توقف بارش در تمامی محورهای مواصلاتی وضعیت تردد به شکل عادی است و هیچ مشکلی در ... محورها به دلیل برف حاشیه جاده سطح لیز و لغزنده ای به وجود آمده است. ... گزارش شده است که تصادفات جرحی نیز جزئی بوده و جای نگرانی ندارد. مدارس اردبیل به دلیل برودت هوا تعطیل شدند psycho2016.ir/مدارس-اردبیل-به-دلیل-برودت-هوا-تعط... به دلیل برودت و سرمای شدید هوا امروز بسیاری از مناطق استان اردبیل یخبندان ... و کولاک شدید است، اظهار داشت: تردد وسایل نقلیه در این گردنه با زنجیر و امکانات ... و جاده‌های مواصلاتی امکان‌پذیر است، افزود: محور اردبیل-آستارا و اردبیل-مغان و ... افزود: هم‌اکنون هیچ مشکلی در جاده‌های مواصلاتی اردبیل وجود ندارد و ماموران راهداری ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :