اجرای طرح اصلاح ترافیکی معابر در سراسر تهران

تاریخ انتشار پست : 1395-9-28 دسته : اخبار اجتماعی

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: مقرر شده برای روان سازی ترافیک در سراسر شهر تهران، طرح اصلاح ترافیکی معابر اجرایی شود.

خبرگزاری میزان: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: مقرر شده برای روان سازی ترافیک در سراسر شهر تهران، طرح اصلاح ترافیکی معابر اجرایی شود.

جرایم رانندگیمازیار حسینی گفت: با برخی اصلاحات کوچک می توان در برخی از معابر پر تردد شهر تهران روان سازی ترافیک را اجرایی کرد.

وی افزود: شهرداری تهران برای حل معضل ترافیک در پایتخت به کمک راهور آمده و در تلاش هستیم با برخی اصلاحات، در روان سازی ترافیک ایفای نقش کنیم.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اجرای برخی از طرح ها به منظور آموزش های شهروندی خاطرنشان کرد: طرح هایی همانند خط سفید از جمله اقدامات شهرداری در راستای ارتقا فرهنگ ترافیک شهروندان تهرانی بوده است و در تلاش هستیم با آموزش های این چنینی، شهروندان تهرانی را نیز در بهبود حالت ترافیک شهر تهران سهیم کنیم.

حسینی در خصوص همکاری شهرداری با پلیس راهور به منظور بهبود حالت ترافیکی در معابر پر تردد شهر تهران اظهارکرد: شهرداری همکاری گسترده ای با پلیس راهور دارد و طی جلسات متعددی که با مسئولان راهور داشته ایم آمادگی خود برای کمک به پلیس را اعلام کرده ایم.

وی از ارائه درخواست های شهرداری به پلیس راهور به منظور افزایش تعداد نیروهای پلیس در اطراف مراکز پر تردد شهر تهران خبرداد و تصریح کرد: درخواست ما از مسئولان پلیس راهور این بوده که تمهیدات ویژه ای را در اطراف مراکز پر تردد خرید و یا بوستان های پر ازدحام شهر بیاندیشند و از این طریق تا حدود زیادی معضل ترافیک برطرف خواهد شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران تاکید کرد: در اطراف برخی از مراکز خرید شهر تهران با معضل کمبود ترافیک مواجه هستیم و پارکینگ های طبقاتی می توانند در این مناطق شهر سبب حل معضل ترافیک شهر تهران شوند.

منبع : برترینهااجرای طرح اصلاح ترافیکی معابر در سراسر تهران - برترین ها www.bartarinha.ir/.../اجرای-طرح-اصلاح-ترافیکی-معاب... معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: مقرر شده برای روان سازی ترافیک در سراسر شهر تهران، طرح اصلاح ترافیکی معابر اجرایی شود. اجرای طرح اصلاح ترافیکی معابر در سراسر تهران | برترینها | خبروان khabarone.ir/.../اجرای-طرح-اصلاح-ترافیکی-معابر-در-... معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: مقرر شده برای روان سازی ترافیک در سراسر شهر تهران، طرح اصلاح ترافیکی معابر اجرایی شود. اجرای طرح اصلاح ترافیکی معابر در سراسر پایتخت/برای ... - خبر فارسی khabarfarsi.com/u/29865429 - اجرای طرح اصلاح ترافیکی معابر در سراسر پایتخت/برای رفع ترافیک، شهرداری به ... خبرگزاری میزان- معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران ... اجرای طرح اصلاح ترافیکی معابر در سراسر پایتخت | معاون حمل www.ghatreh.com/.../اجرای-طرح-اصلاح-ترافیکی-معا... عصر خودرو- معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: مقرر شده برای روان سازی ترافیک در سراسر شهر تهران، طرح اصلاح ترافیکی معابر اجرایی ... اجرای طرح اصلاح ترافیکی معابر در سراسر پایتخت - مجله جدیدترین ها jadidtarinha.net/search/?...اجرای+طرح+اصلاح+ترافیک... معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: مقرر شده برای روان سازی ترافیک در سراسر شهر تهران، طرح اصلاح ترافیکی معابر اجرایی شود. خبرگزاری میزان: مازیار ... اجرای طرح اصلاح ترافیکی معابر در سراسر پایتخت - بازنشر 24 baznashr24.com/search/?...اجرای+طرح+اصلاح+ترافی... معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: مقرر شده برای روان سازی ترافیک در سراسر شهر تهران، طرح اصلاح ترافیکی معابر اجرایی شود. خبرگزاری میزان: مازیار ... اجرای طرح اصلاح ترافیکی معابر در سراسر پایتخت/برای رفع ترافیک ... tnews.ir/news/a46576208892.html مازندمجلس: خبرگزاری میزان- معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: مقرر شده برای روان سازی ترافیک در سراسر شهر تهران، طرح اصلاح ... اجرای طرح اصلاح ترافیکی معابر در سراسر پایتخت | فردا نیوز vista.ir/cdn/32091576 معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: مقرر شده برای روان سازی ترافیک در سراسر شهر تهران، طرح اصلاح ترافیکی معابر اجرایی شود. هرلحظه، اجرای طرح اصلاح ترافیکی معابر در سراسر تهران harlahze.com/.../اجرای-طرح-اصلاح-ترافیکی-معابر-در... خبرگزاری میزان معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت مقرر شده برای روان سازی ترافیک در سراسر شهر تهران طرح اصلاح ترافیکی معابر ... اجرای طرح اصلاح ترافیکی معابر در سراسر پایتخت-فردا نیوز|ایران ان پی irannp.com/.../in_fardanews.comr5.lfar5.lnewsr5.l603... خبرگزاری میزان: مازیار حسینی گفت: با برخی اصلاحات کوچک می توان در برخی از معابر پر تردد شهر تهران روان سازی ترافیک را اجرایی کرد.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :