طرح هادی در 339 روستای استان اجرا شده است

تاریخ انتشار پست : 1395-9-28 دسته :

طرح هادی در روستا ها افقی ده سال دارد.

طرح هادی در 339 روستای استان اجرا شده است

روستا, طرح هادی, جمعیت, زنجان

به نقل از خبرنگارطاها پخش از طاها پخش ؛مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با اعلام این خبر گفت: با توجه به این که افق طرح هادی ده ساله است در حال حاضر کل روستاهای استان دارای طرح می باشند که بعد از اجرای این طرح بازنگری خواهند شد.
صنعتی منفرد به اجرای طرح هادی در روستاهای با جمعیت 20 خانوار اشاره کرد و افزود: اجرای این طرح جزء اولویت های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان است.

وی خاطر نشان کرد: طرح گردشگری روستایی در چهار روستای گلابر،درسجین، خوئین، و ویر انجام شده است.

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با بیان اینکه اعتبار بنیاد مسکن استان در سال جاری 82 هزار و 691 میلیون ریال است اظهار کرد: در صورت اخصاص زمین، منابع مالی و تسهیلات بانکی به احداث 276 واحد مسکن در شهرستان ها اقدام خواهیم کرد.

این مقام مسئول گفت: زنجان در طرح مسکن مهر شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت براساس صدوردفترچه اقساط رتبه چهارم کشوری را دارد.

صنعتی منفرد در پایان با اشاره به واگذاری زمین روستایی افزود: 3 هزار و 58 قطعه از اراضی روستایی برای ساخت مسکن به روستاییان واگذار شده است.

منبع : باشگاه خبرنگارانطرح هادی در 339 روستای استان اجرا شده است - باشگاه خبرنگاران جوان www.yjc.ir/.../طرح-هادی-در-339-روستای-استان-اجرا-شده... به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان؛مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با اعلام این خبر گفت: با توجه به ... طرح هادی در 339 روستای استان اجرا شده است | باشگاه خبرنگاران | خبروان khabarone.ir/.../5369339/طرح-هادی-در-339-روستای-اس... طرح هادی در 339 روستای استان اجرا شده است. طرح هادی در روستا ها افقی ده سال دارد. main-image. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران ... اجرای طرح هادی در ۳۳۹ روستای استان زنجان - خبرگزاری شبستان shabestan.ir/detail/News/594836 این مقام مسوول با یادآوری اینکه طرح هادی روستایی در 339 روستا اجرایی شده است، خاطرنشان کرد: تاکنون 3 هزار و 15 جلد سند مالکیت روستایی صادر ... عصر ساختمان - طرح هادی در ۳۳۹ روستای زنجان اجرا شده است www.asresakhteman.com/.../طرح-هادی-در-339-روستای-... طرح هادی در ۳۳۹ روستای زنجان اجرا شده است ... روستای بالای 20 خانوار در استان زنجان برای 339 روستا طرح هادی اجرا شده که معادل 46.4 درصد می ... مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان به اجرای طرح هادی در روستاهای با جمعیت 20 ... اجرای طرح هادی در 339 روستای بالای 20 خانوار زنجان - خبرگزاری صدا و سیما www.iribnews.ir/.../اجرای-طرح-هادی-در-339-روستای-با... طرح هادی تاکنون در 339 روستای بالای 20 خانوار استان زنجان اجرا شده است. اجرای طرح هادی در 339 روستای استان زنجان | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/29881952 - خبرگزاری شبستان:مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با تشریح اقدامات انجام شده در این بنیاد گفت: طرح هادی در 339 روستای استان زنجان اجرایی شده است. طرح هادی در 339 روستای زنجان اجرا شد | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/29879235 - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با اشاره به وجود 730 روستای بالای 20 ... زنجان، گفت: طرح هادی در339روستا معادل.4 46 درصد این روستاها اجرا شده است. طرح هادی در ۳۳۹ روستای زنجان اجرا شده است baznashr24.com/.../طرح+هادی+در+۳۳۹+روستای+زنجان+... مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان به اجرای طرح هادی در ... تاکید جدی دارد افزود: در استان زنجان طرح هادی تاکنون به خوبی اجرا شده است. ... اجرای 339 طرح گردشگری با سرمایه گذاری 60 هزار میلیارد ریال در خراسان رضوی. اجرای طرح هادی در 339 روستای بالای 20 خانوار زنجان www.tahapakhsh.ir/.../طرح-هادی-روستای-بالای-خانوار-... اجرا, طرح هادی, روستا, زنجان طرح هادی تاکنون در 339 روستای بالای 20 خانوار استان زنجان اجرا شده است.زنجان, روستا, طرح هادی, اجرابه نقل ازطاها پخشاز ... khabarroosta.com - مطالب - اجرای طرح هادی در 339 روستای بالای 20 خانوار ... khabarroosta.com/index.php?lang=fa&p...t... طرح هادی تاکنون در 339 روستای بالای 20 خانوار استان زنجان اجرا شده است. ... اهالی 17 روستای شهرستان ایجرود از توابع استان زنجان 100درصد اطلاعات خانوارهای خود را به ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :