مصاف شهرداری با صدرنشین لیگ برتر والیبال

تاریخ انتشار پست : 1395-9-28 دسته :

شهرداری تبریز به مصاف صدرنشین لیگ برتر والیبال می رود.

مصاف شهرداری با صدرنشین لیگ برتر والیبال

آذربایجان شرقی, مصاف شهرداری, لیگ برتر, والیبال, تبریز

به نقل از طاها پخش از طاها پخش ؛در گام نخست از دور برگشت رقابت های لیگ برتر والیبال، شاگردان عادل بناکار در خانه به مصاف بانک سرمایه می روند.

شهرداری تبریز که این روزها حالت خوبی در لیگ برتر ندارد و چند هفته اخیر را با شکست پشت سر گذاشته است.

والیبالیست های تبریز در بازی های گذشته، سه برد و هفت شکست در کارنامه داشته اند و با یک بازی کمتر و با 11 امتیاز در رده دهم جدول 12 تیمی لیگ قرار گرفته اند.

بانک سرمایه نیز از 11 بازی گذشته، 10 برد کسب کرده اند و در صدر جدول قرار گرفته اند.

این بازی از ساعت 17 امروز (یکشنبه) در سالن شهید اقدمی تبریز شروع می شود.

برنامه بازی های امروز به شرح زیر است:

شهرداری تبریز - بانک سرمایه

سایپا - شهرداری اراک

عمران ساری - کاله مازندران

شهرداری ارومیه - پیکان تهران

هاوش گنبد - خاتم اردکان

پارسه تهران - متین ورامین.

منبع : باشگاه خبرنگارانمصاف شهرداری با صدرنشین لیگ برتر والیبال - باشگاه خبرنگاران جوان www.yjc.ir/.../مصاف-شهرداری-با-صدرنشین-لیگ-بر... شهرداری تبریز به مصاف صدرنشین لیگ برتر والیبال می رود. لیگ برتر والیبال - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | Mehr News Agency www.mehrnews.com/tag/لیگ+برتر+والیبال مصاف صدرنشینان و مدعیان آذری در آغاز دور برگشت. دور برگشت مرحله مقدماتی لیگ برتر والیبال در حالی روز یکشنبه با ۶ دیدار آغاز می‌شود که تیم های بانک سرمایه و پیکان تهران، ... نتایج تیم‌های«هاوش گنبد»و«شهرداری گرگان» با هزینه آنها تناسب دارد. مصاف شهرداری با صدرنشین لیگ برتر والیبال | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/29884209 - شهرداری تبریز به مصاف صدرنشین لیگ برتر والیبال می رود. ... ژوزه مورینیو قرار گرفته که سه بازی متوالی اخیر خود در لیگ برتر را با برد به پایان برده است. مصاف شهرداری با صدرنشین لیگ برتر والیبال tasna.ir/site-users-link.php?id=2740745 والیبالیست های تبریز در بازی های گذشته، سه برد و هفت شکست در کارنامه داشته اند و با یک بازی کمتر و با 11 امتیاز در رده دهم جدول 12 تیمی لیگ ... هفته سوم لیگ برتر والیبال؛ صدرنشین در ساری و مدعیان در تهران | طرفداری https://www.tarafdari.com/.../هفته-سوم-لیگ-برتر-وا... اما به نظر نمی رسد که تیم سرمایه با کسب سه امتیاز این مسابقه صدرنشین شود، زیرا ... در ساری به مصاف یکی دیگر از تیم های تازه راه یافته به لیگ برتر والیبال می رود. ... تیم شهرداری ارومیه که در دو هفته اول و دوم لیگ برتر والیبال بردی نداشته است و ... مصاف صدرنشین با کاله در هفته چهارم لیگ برتر والیبال - ایسنا www.isna.ir/.../مصاف-صدرنشین-با-کاله-در-هفته-چهار... در هفته چهارم لیگ برتر والیبال تیم صدرنشین به مصاف کاله آمل می‌رود. ... تیم قعرنشین هاوش گنبد در تبریز به مصاف شاگردان عدل بناکار در شهرداری ... مصاف صدرنشین با کاله در هفته چهارم لیگ برتر والیبال - بازتاب 24 baztab24.com/.../مصاف+صدرنشین+با+کاله+در+هفته... در هفته چهارم لیگ برتر والیبال تیم صدرنشین به مصاف کاله آمل می‌رود. به گزارش ایسنا، در ... مصاف شهرداری ارومیه با مدافع عنوان قهرمانی در هفته دوم لیگ برتر والیبال. فردا، آغاز نیم فصل دوم لیگ والیبال - ایران ورزشی iran-varzeshi.com/News/72038.html ایران ورزشی آنلاین /نیم فصل دوم لیگ برتر والیبال بعد از استراحت ... و با ۲۲ امتیاز در رده سوم قرار گرفت، در خانه والیبال به مصاف شهرداری اراک می رود. ... بانک سرمایه که صدرنشین لیگ است در تبریز به مصاف شهرداری این شهر می رود ... مصاف صدرنشین با کاله در هفته چهارم لیگ برتر والیبال - ورزش 24 varzesh-24.ir/.../مصاف+صدرنشین+با+کاله+در+هفته+... در هفته چهارم لیگ برتر والیبال تیم صدرنشین به مصاف کاله آمل می‌رود. ... تیم قعرنشین هاوش گنبد در تبریز به مصاف شاگردان عدل بناکار در شهرداری تبریز می‌روند. مصاف نماینده ساری با صدرنشین لیگ برتر والیبال | باشگاه خبرنگاران ... khabarone.ir/.../مصاف-نماینده-ساری-با-صدرنشین-لی... تیم عمران شهرداری ساری در هفته نهم لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور میزبان صدرنشین این رقابتهاست.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :