ورامین در آستانه کناره گیری از لیگ برتر والیبال

تاریخ انتشار پست : 1395-9-28 دسته : ورزشی

تیم صالحین ورامین از بازی مقابل پارسه در هفته دوازدهم لیگ برتر انصراف داد.

خبرگزاری تسنیم: یکی از بازی های هفته دوازدهم لیگ برتر والیبال دیدار تیم های پارسه تهران و صالحین ورامین در خانه والیبال بود. تیم صالحین که از ابتدای فصل با مشکلات مالی شدیدی دست و پنجه نرم می کرد سرانجام در این بازی مقابل مشکلات دوام نیاورد و سرمربی این تیم به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اعلام کرد که تیمش در بازی این هفته مقابل پارسه بازی نخواهد کرد.

با توجه به اینکه فرصت نقل و انتقالات لیگ برتر تا هفته آینده تمدید شده است و اگر بازیکنان تیم صالحین برای این تیم به میدان بروند دیگر فرصت احتمالی بستن قرارداد با دیگر تیم ها را نخواهند داشت بعید به نظر می رسد که صالحین ورامین در ادامه لیگ برتر والیبال حضور داشته باشد.

منبع : برترینهاورامین در آستانه کناره‌گیری از لیگ برتر والیبال - برترین ها www.bartarinha.ir/.../ورامین-در-آستانه-کناره‌گیری-از-... خبرگزاری تسنیم: یکی از بازی‌های هفته دوازدهم لیگ برتر والیبال دیدار تیم‌های پارسه تهران و صالحین ورامین در خانه والیبال بود. تیم صالحین که از ... ورامین در آستانه کناره‌گیری از لیگ برتر والیبال | برترینها | خبروان khabarone.ir/.../ورامین-در-آستانه-کناره‌گیری-از-لیگ-... خبرگزاری تسنیم: یکی از بازی‌های هفته دوازدهم لیگ برتر والیبال دیدار تیم‌های پارسه تهران و صالحین ورامین در خانه والیبال بود. تیم صالحین که از ... ورامین در آستانه کناره گیری از لیگ برتر والیبال | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/29896747 - ورامین در آستانه کناره گیری از لیگ برتر والیبال. خبرگزاری تسنیم: یکی از بازی های هفته دوازدهم لیگ برتر والیبال دیدار تیم های پارسه تهران و صالحین ورامین در ... ورامین در آستانه کناره‌گیری از لیگ برتر والیبال sp.shafaqna.com/FA/IR/1654461 ورامین در آستانه کناره‌گیری از لیگ برتر والیبال. تیم صالحین ورامین از بازی مقابل پارسه در هفته دوازدهم لیگ برتر انصراف داد. مطلب در سایت اصلی ... ورامین در آستانه کناره‌گیری از لیگ برتر والیبال / تیم صالحین ورامین ... wwwkhabar.ir/10880783 تیم صالحین ورامین از بازی مقابل پارسه در هفته دوازدهم لیگ برتر انصراف داد. صالحین ورامین مقابل پارسه بازی نمی‌کند/ ورامین در آستانه کناره‌گیری از ... news.parseek.com/Url/?id=13360041 به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، یکی از بازی‌های هفته دوازدهم لیگ برتر والیبال دیدار تیم‌های پارسه تهران و صالحین ورامین در خانه ... اعلام انحلال تیم والیبال بانوان گاز تهران در آستانه آغاز لیگ برتر و عدم ... volleyballiran.com/...والیبال.../21547-اعلام-انحلال-تی... والیبال ایران: در حالی خبر از انحلال تیم لیگ برتر گاز تهران به گوش می رسد ... گفتنی است؛ در صورت کناره گیری گاز تهران از این مسابقات، لیگ برتر والیبال ... زمان دیدار تیم های ورامین و ارومیه تغییر کرد/ مسابقات هفته نهم از کدام ... ورامینی ها تهدید به کناره گیری کردند/پول ندهید بازی نمی کنیم | کاپ cup.ir/.../volleyball/.../ورامینی...کناره-گیری.../16964... به گزارش کاپ، تیم والیبال صالحین ورامین که این فصل عملکرد خوبی در رقابت های لیگ برتر داشته است این روزها با مشکلات مالی دست و پنجه نرم ... روزنامه شرق | شماره ۱۶۹۵ | ۱۳۹۱ چهارشنبه ۲۳ اسفند | صفحه ۱۳ | سایپا منحل ... www.sharghdaily.ir/News/6336/-سایپا-منحل-شد لیگ برتر والیبال با همه حاشیه‌ها و جنجال‌هایش به ایستگاه آخر رسیده است و ... کناره‌گیری از سرمایه‌گذاری در لیگ برتر والیبال طبیعی‌ترین تصمیم ... بهروز عطایی سرمربی تیم والیبال کاله هم در آستانه دیدار فینال مقابل متین ورامین ... مجله اینترنتی مَت مَگ - صالحین ورامین مقابل پارسه بازی نمی‌کند/ ورامین ... matmag.ir/news/947 تیم صالحین ورامین از بازی مقابل پارسه در هفته دوازدهم لیگ برتر انصراف ... پارسه بازی نمی‌کند/ ورامین در آستانه کناره‌گیری از لیگ برتر والیبال.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :