وزارت نفت به دنبال اعدام بابک زنجانی نیست

تاریخ انتشار پست : 1395-9-28 دسته : سیاسی

مسئول کمیته مطالبات وزارت نفت با بیان این که این وزارتخانه به دنبال اعدام متهم نفتی نیست، گفت: کمتر از یک پنجم مطالباتمان را دریافت کردیم.

خبرگزاری ایسنا: مسئول کمیته مطالبات وزارت نفت با بیان این که این وزارتخانه به دنبال اعدام متهم نفتی نیست، گفت: کمتر از یک پنجم مطالباتمان را دریافت کردیم.

بابک زنجانیسید اصغر هندی درباره وضع دریافت مطالبات از متهم نفتی اظهار کرد: کمتر از دو هزار میلیارد تومان از بدهی هایمان را تاکنون در قالب اموال از این متهم دریافت کردیم.

وی با بیان این که، در اختیار گرفتن اموال این متهم نفتی در خارج از کشور نیز در حال پیگیری است، درباره مزایده اموال بابک زنجانی هم اظهار کرد: در این زمینه اقدام‎های لازم در حال انجام است.

هندی ادامه داد: با توجه به رای صادر شده درباره آقای زنجانی و با توجه به این که در این رای آمده است اگر بدهی شان را پرداخت و توبه کنند شامل تخفیف می شوند، بهتر است به این مورد توجه کنند و هر چه سریعتر تکلیفش را روشن کند.

مسئول کمیته مطالبات وزارت نفت تاکید کرد: وزارت نفت به دنبال اعدام این متهم نفتی نیست بلکه تنها به دنبال وصول مطالبات این وزارتخانه است تا آن را به هر نحوی که شده دریافت کند.

دیوان عالی کشور به تازگی (١٣ آذرماه) اعلام کرده است: حکم اعدام بابک زنجانی از سوی قضات دیوانعالی تایید شده است.

بابک زنجانی متهم نفتی با محاسبه سود بدهی‎اش ١٢ هزار میلیارد تومان به شرکت ملی نفت ایران بدهکار است، این متهم نفتی به گفته خودش دارای بیش از ۷۰ شرکت است.

منبع : برترینهاوزارت نفت به دنبال اعدام بابک زنجانی نیست - خبرآنلاین www.khabaronline.ir/detail/613549 شانا به نقل از مسئول کمیته مطالبات وزارت نفت با بیان این که این وزارتخانه به دنبال اعدام متهم نفتی نیست،نوشت: کمتر از یک پنجم مطالباتمان را ... وزارت نفت به دنبال اعدام بابک زنجانی نیست | مسئول کمیته - قطره www.ghatreh.com/.../وزارت-نفت-دنبال-اعدام-بابک-زن... مسئول کمیته مطالبات وزارت نفت با بیان این که این وزارتخانه به دنبال اعدام متهم نفتی نیست، گفت: کمتر از یک پنجم Ù. وزارت نفت به دنبال اعدام بابک زنجانی نیست | خبر آنلاین | خبروان khabarone.ir/.../وزارت-نفت-به-دنبال-اعدام-بابک-زنجا... شانا به نقل از مسئول کمیته مطالبات وزارت نفت با بیان این که این وزارتخانه به دنبال اعدام متهم نفتی نیست، نوشت: کمتر از یک پنجم مطالباتمان را ... وزارت نفت به‌ دنبال اعدام بابک زنجانی نیست | برترینها | خبروان khabarone.ir/.../وزارت-نفت-به‌-دنبال-اعدام-بابک-زنجا... مسئول کمیته مطالبات وزارت نفت با بیان این که این وزارتخانه به دنبال اعدام متهم نفتی نیست، گفت: کمتر از یک پنجم مطالباتمان را دریافت کردیم. وزارت نفت به دنبال اعدام بابک زنجانی نیست - آکا www.akairan.com/.../news201612181643323418.htm... مسئول کمیته مطالبات وزارت نفت با بیان این که این وزارتخانه به دنبال اعدام متهم نفتی نیست،گفت: کمتر از یک پنجم مطالباتمان را دریافت کردیم. وزارت نفت به دنبال اعدام بابک زنجانی نیست | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/29897723 - وزارت نفت به دنبال اعدام بابک زنجانی نیست. خبرگزاری ایسنا: مسئول کمیته مطالبات وزارت نفت با بیان این که این وزارتخانه به دنبال اعدام متهم نفتی نیست، گفت: ... وزارت نفت: به دنبال اعدام بابک زنجانی نیستیم | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/29896932 - وزارت نفت: به دنبال اعدام بابک زنجانی نیستیم. مسئول کمیته مطالبات وزارت نفت با بیان این که این وزارتخانه به دنبال اعدام متهم نفتی نیست، گفت: کمتر از یک ... خبر فوری-وزارت نفت به‌دنبال اعدام بابک زنجانی نیست/یک پنجم ... khabarfoori.com/.../وزارت-نفت-به‌دنبال-اعدام-بابک-ز... وزارت نفت به‌دنبال اعدام بابک زنجانی نیست/یک پنجم مطالبات نفت از زنجانی وصول شد. وزارت نفت به دنبال اعدام بابک زنجانی نیست baznashr24.com/.../وزارت+نفت+به+دنبال+اعدام+بابک... اقتصاد > انرژی - شانا به نقل از مسئول کمیته مطالبات وزارت نفت با بیان این که این وزارتخانه به دنبال اعدام متهم نفتی نیست،نوشت: کمتر از یک ... وزارت نفت به دنبال اعدام بابک زنجانی نیست tasna.ir › اقتصادی › نفت و نیرو به گزارش گروه اقتصادی آنا به نقل از وزارت نفت، سید اصغر هندی درباره وضع دریافت مطالبات از متهم نفتی اظهار کرد: کمتر از ٢ هزار میلیارد تومان از ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :