سپاهان بدون پدرو هنریکه به مصاف سایپا می رود

تاریخ انتشار پست : 1395-9-28 دسته :

مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جام حذفی برگزار خواهد شد که تیم سپاهان بدون پدرو هنریکه از سایپا کرج میزبانی می کند.

سپاهان بدون پدرو هنریکه به مصاف سایپا می رود

سپاهان اصفهان, وسایپا, مصاف تیم
به نقل از طاها پخش از طاها پخش ،مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جام حذفی روزهای سه شنبه و چهارشنبه پیگیری خواهد شد؛ در این بازی ها دو تیم اصفهانی در مقابل حریفانی از کرج و تبریز صف آرایی خواهند کرد.
در این مرحله از مسابقات سه شنبه فولاد مبارکه سپاهان میزبان حریف خود یعنی تیم سایپا کرج در ورزشگاه نقش دنیا است؛ این بازی ساعت 13:30 با حضور تماشاگران دو تیم انجام خواهد شد.
در بازی سه شنبه سپاهان و سایپا، تورج حق وردی قاضی این دیدار خواهد بود که در کنار او حسن ظهیری، جلیل شعرانی و روح اله شریفی کمک داوران این بازی هستند؛ همچنین سعید بطحایی ناظر این بازی است.

طبق اعلام کمیته مسابقات سازمان لیگ، سپاهانی ها از حضور مهاجم خود به نام «پدرو هنریکه» محروم خواهند بود؛ این در حالی است که سایپا بازیکن محرومی برای این دیدار ندارد.

دیگر تیم اصفهانی یعنی ذوب آهن نیز باید به مصاف گسترش فولاد تبریز برود که در این بازی بدون بازیکن محروم و با تمام بازیکنان خود به مصاف حرف تبریزی خواهد رفت.

این بازی تنها دیداری است که در روز چهارشنبه رأس ساعت 13:30 در هوای سرد و در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز برگزار خواهد شد؛ مهدی الوندی، یعقوب حجتی و وحید صالحی به عنوان کمک داور بیژن حیدری را در امر قضاوت کمک خواهند کرد.

همچنین محسن قهرمانی ناظر فدراسیون برای این دیدار انتخاب شده است.

گفتنی است تقابل سپاهان و سایپا و ذوب آهن و گسترش در مسابقات لیگ برتر نیز به تساوی یک بر یک انجامید.

منبع : باشگاه خبرنگارانسپاهان بدون پدرو هنریکه به مصاف سایپا می‌رود - fars news agency ... isfahan.farsnews.com/news/13950928001275 مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جام حذفی روزهای سه شنبه و چهارشنبه برگزار خواهد شد که تیم سپاهان بدون پدرو هنریکه از سایپا کرج میزبانی می‌کند و ... سپاهان بدون پدرو هنریکه به مصاف سایپا می‌رود | باشگاه خبرنگاران | خبروان khabarone.ir/.../سپاهان-بدون-پدرو-هنریکه-به-مصاف-... مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جام حذفی برگزار خواهد شد که تیم سپاهان بدون پدرو هنریکه از سایپا کرج میزبانی می‌کند. سپاهان بدون پدرو هنریکه به مصاف سایپا می‌رود/ذوب‌آهن یک روز ... - خبروان khabarone.ir/.../سپاهان-بدون-پدرو-هنریکه-به-مصاف-... مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جام حذفی روزهای سه شنبه و چهارشنبه برگزار خواهد شد که تیم سپاهان بدون پدرو هنریکه از سایپا کرج میزبانی می‌کند و ... سپاهان بدون پدرو هنریکه به مصاف سایپا می‌رود / مرحله یک چهارم نهایی ... porsyar.com/10652487 مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جام حذفی برگزار خواهد شد که تیم سپاهان بدون پدرو هنریکه از سایپا کرج میزبانی می‌کند. تکتا نیوز - سپاهان بدون پدرو هنریکه به مصاف سایپا می‌رود/ذوب‌آهن یک ... www.taktanews.ir/news/512230 سپاهان بدون پدرو هنریکه به مصاف سایپا می‌رود/ذوب‌آهن یک روز بیشتر استراحت می‌کند. sport.tv3.ir-هنریکه تنها غائب زردپوشان مقابل سایپا sport.tv3.ir/.../هنریکه-تنها-غائب-زردپوشان-مقابل-سای... تیم سپاهان در حالی به مصاف تیم سایپا می رود که به جز پدرو هنریکه تمامی ... هنریکه به دلیل اخراج در دیدار قبلی جام حذفی مقابل آلومینیوم اراک فرصت .... بازی بدون نیروی انتظامی برگزار شده باشد، با ناظرمان برخورد می‌کنیم; ۱۷:۲۷ ... سپاهان بدون نویدکیا به سایپا و فرکی رسید | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/27168667 - تیم فوتبال سپاهان در شرایطی به دیدار سایپا می رود که حضور محرم نویدکیا و ... طرفداری- تیم های سیاه جامگان و نفت تهران فردا در مشهد به مصاف هم می روند. .... نویدکیا، رضا میرزایی، فرید بهزادی کریمی، حامد بحیرایی و پدرو هنریکه . ترکیب سایپا مقابل سپاهان مشخص شد - tgnews.ir tgnews.ir/result/?q=ترکیب+سایپا+مقابل+سپاهان... سایپا و سپاهان از ساعت 16:40 در ورزشگاه دستگردی به مصاف هم می روند. ... رضا میرزایی، فرید بهزادی کریمی، حامد بحیرایی و پدرو هنریکه به میدان می رود. .... تیم تراکتورسازی در ورزشگاه پاس قوامین با تساوی بدون گل مقابل میزبانش سایپا متوقف شد. هنریکه تنها غائب زردپوشان مقابل سایپا - مجله جدیدترین ها jadidtarinha.net/search/?q=هنریکه+تنها...سایپا به گزارش \"ورزش سه\"، روز سه شنبه هفته جاری دیدار دو تیم سپاهان و سایپا در مرحله یک ... سپاهان گفت: پدرو هنریکه تنها بازیکن سپاهان است که به دلیل مصدومیت در دیدار با ... تیم فوتبال شهرداری کاشان با هفت غائب به مصاف ماهان شوشتر می رود. .... هفته جاری, برگزاری نمایشگاه, شهرداری ورامین, مسابقات انتخابی, بدون سرنشین, استان ... هنریکه تنها غائب زردپوشان مقابل سایپا jadidtarinha.net/.../هنریکه+تنها+غائب+زردپوشان+مقا... سرپرست تیم فوتبال سپاهان گفت: پدرو هنریکه تنها بازیکن سپاهان است ... تیم فوتبال شهرداری کاشان با هفت غائب به مصاف ماهان شوشتر می رود.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :