هماهنگی نیروهای عراقی در عملیات موصل بسیار عالی است | عبادی

تاریخ انتشار پست : 1395-9-28 دسته : بین الملل

نخست وزیر عراق اعلام کرد هماهنگی نیروهای عراقی در مبارزه با تروریست ها بسیار عالی است و تاکنون هیچ شکایتی از نیروهای بسیج مردمی دریافت نشده است.

عبادی: هماهنگی نیروهای عراقی در عملیات موصل بسیار عالی است

حیدر عبادی, موصل, نخست وزیر عراق, سفرای عراق, عراق, نیروهای بسیج مردمی, بین الملل

به نقل از طاها پخش به نقل از الیوم السابع، حیدر عبادی، نخست وزیر عراق، اعلام کرد: نبرد میان نیروهای عراقی و تروریست های داعش همچنان در موصل ادامه دارد و این عملیات با روند بسیار خوبی پیش می رود.

وی در اظهاراتی در جمع سفرای عراق در سایر کشورها، افزود: هماهنگی نیروهای عراقی بسیار عالی است و شکایت های بسیار کمی در این خصوص دریافت شده است.

نخست وزیر عراق همچنین گفت: تاکنون هیچ شکایتی در رابطه با فعالیت های نیروهای بسیج مردمی دریافت نکرده ایم و این نیروها در تمام مناطقی که آزاد می شود، مورد استقبال گرم مردم قرار می گیرند.

وی افزود: بازگرداندن ثبات به نقاط و بازگشت آوارگان به نقاط آزاد شده، مسئله ای مهم است که نیروهای عراقی برای به دست آوردن آن در حال تلاش هستند.

نخست وزیر عراق با اشاره به شفاف بودن سیاست خارجی بغداد تاکید کرد: سیاست خارجی ما بر طبق دخالت نکردن در امور داخلی دیگر کشورها و تقویت روابط بر طبق احترام متقابل و حفظ حاکمیت آن ها است.

وی گفت: سفارت های عراق در سایر کشورها، خانه های شهروندانش در آن کشورها است و هیچ سفیر و کارمند سفارتی حق ندارد وابستگی و سلوک سیاسی و مذهبی خود را به نمایش بگذارد، به صرف اینکه وی نماینده حکومت عراق است.

منبع : باشگاه خبرنگارانعبادی: هماهنگی نیروهای عراقی در عملیات موصل بسیار عالی است www.24khabar.com/.../عبادی-هماهنگی-نیروهای-عراقی-... به نقل از الیوم السابع، حیدر عبادی، نخست وزیر عراق، اعلام کرد: نبرد میان نیروهای عراقی و تروریست‌های داعش همچنان در موصل ادامه دارد و این عملیات با ... عبادی: هماهنگی نیروهای عراقی در عملیات موصل بسیار عالی است - آکا www.akairan.com/.../news2016121812305945768.ht... نخست وزیر عراق اعلام کرد هماهنگی نیروهای عراقی در مبارزه با تروریست ها بسیار عالی است و تاکنون هیچ شکایتی از نیروهای بسیج مردمی دریافت ... عبادی: هماهنگی نیروهای عراقی در عملیات موصل بسیار عالی است | باشگاه ... vista.ir/cdn/32095450 نخست وزیر عراق اعلام کرد هماهنگی نیروهای عراقی در مبارزه با تروریست‌ها بسیار عالی است و تاکنون هیچ شکایتی از نیروهای بسیج مردمی دریافت ... عبادی: هماهنگی نیروهای عراقی در عملیات موصل بسیار عالی است | خبر ... khabarfarsi.com/u/29880330 - عبادی: هماهنگی نیروهای عراقی در عملیات موصل بسیار عالی است. نخست وزیر عراق اعلام کرد هماهنگی نیروهای عراقی در مبارزه با تروریست ها بسیار عالی است و تاکنون ... عبادی: هماهنگی نیروهای عراقی در عملیات موصل بسیار عالی است www.espeli.ir/.../عبادی%3A+هماهنگی+نیروهای+عراقی+... عبادی: هماهنگی نیروهای عراقی در عملیات موصل بسیار عالی است. به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از الیوم السابع، حیدر عبادی، نخست وزیر ... تور مالزی عبادی: هماهنگی نیروهای عراقی در عملیات موصل بسیار عالی است ... malaysianet65.ir › بلیط و ویزای مالزی مالزی دربردارنده دو ناحیه تور مالزی عبادی: هماهنگی نیروهای عراقی در عملیات موصل بسیار عالی است سفرنامه بلیط و ویزا جغرافیائی است و دریای جنوبی چین آن‌ها را از هم ... خبر جــار | عبادی: هماهنگی نیروهای عراقی در عملیات موصل بسیار عالی است www.khabarjaar.com/.../عبادی-هماهنگی-نیروهای-عراقی... به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از الیوم السابع، حیدر عبادی، نخست وزیر عراق، اعلام کرد: نبرد میان نیروهای عراقی و ... هماهنگی نیروهای عراقی در عملیات موصل بسیار عالی است feed.tpanel.ir/.../عبادی-هماهنگی-نیروهای-عراقی-در-عمل... اخبار خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری >> بین‌الملل >> عبادی: هماهنگی نیروهای عراقی در عملیات موصل بسیار عالی است - تی‌پنل: جعبه ابزار وب.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :