درخشش تیم شمشیربازی فلوره کشور در مسابقات جهانی آنتالیا

تاریخ انتشار پست : 1395-9-28 دسته :

رئیس هیأت شمشیربازی استان اردبیل گفت: مسابقات ستلایت جهانی 2016 آنتالیا از سطح فنی خوبی برخوردار بود و تیم ملی کشورمان هم به نسبت نتایج خوبی کسب کرد.

درخشش تیم شمشیربازی فلوره کشور در مسابقات جهانی آنتالیا

درخشش, مسابقات, شمشیربازی, جهانی, اردبیل, تیم

به نقل از طاها پخش از طاها پخش ؛ هادی صباغی، سرپرست تیم ملی فلوره کشورمان در مسابقات جهانی آنتالیا اظهار داشت: بچه های فلوریست کشورمان با رویکرد جدید فدراسیون، مورد حمایت قرار می گیرند.

وی افزود: کسب نخستین مدال جهانی ستلایت فلوره در تاریخ شمشیربازی کشورمان، حاصل توجه فدراسیون به این اسلحه و برگزاری اردوهای مناسب بود و نتیجه آن هم در همین مسابقات بخوبی خود را نشان داد.

رئیس هیأت شمشیربازی استان تصریح کرد: حضور 3 فلوریست ایرانی در جمع 16 بازیکن برتر مسابقات و کسب مدال برنز این مسابقات توسط علیرضا سلیمانی شمشیرباز همدانی تیم ملی کشورمان موید این مطلب است و حتما با تداوم حمایت و پشتیبانی فدراسیون از این اسلحه، این بچه ها توان رسیدن به مقام های بهتر را دارند.

صباغی با بیان اینکه مهمترین نیاز تیم ملی کشورمان، حضور در مسابقات و تورنمنت ها و اردوهای خوب خارجی است، ادامه داد: آنچه بیشتر در این مسابقات مشاهده شد، ضعف تجربی بازیکنان و مشکلات بدنی بود و حتما کارشناسان شمشیربازی و کمیته فنی فدراسیون در برنامه های آتی به این موضوع توجه خواهند کرد.

وی افزود: از نظر فنی فاصله زیادی با این سطح از مسابقات نداریم ولی حتما بر روی توان بدنی و همچنین افزایش تجربی تیم باید توجه ویژه شود و حتما حضور در 3 یا 4 مسابقه بین المللی در سطوح متفاوت در طی سال برای این بازیکنان، تاثیر زیادی بر روی نتایج آنها در آینده خواهد گذاشت.

گفتنی است؛ مسابقات ستلایت جهانی شمشیربازی روزهای شنبه و یکشنبه 20 و 21 آذرماه در شهر آنتالیای ترکیه با حضور 11 کشور و 54 بازیکن برگزار شد و تیم ملی کشورمان برای نخستین بار در تاریخ مسابقات جهانی ستلایت، موفق به کسب مدال برنز جهانی شد.

منبع : باشگاه خبرنگارانفدراسیون شمشیربازی - مسجل شدن مدال سليماني در مسابقات جهاني فلوره ... www.iranfencing.ir/newsdesc.aspx?Newsid=1147 درخشش عابدینی در ریو فراموش می‌شود؟ ... مدال برنز مسابقات شمشيربازي ستلايت جهاني تركيه در اسلحه فلوره براي نماينده كشورمان قطعي شد . ... و براي صعود به ٨ نفر مقابل ورزشكار كشور تركيه باخت و از دور مسابقات كنار رفت. ... اما عليرضا سليماني وركانه ستاره تيم ملي شمشيربازي در اسلحه فلوره ، در جدول اصلي به ... سایت فدراسیون شمشیربازی جمهوری اسلامی www.iranfencing.ir/ درخشش عابدینی در ریو فراموش می‌شود؟ مجتبی عابدینی سابریست تیم ملی شمیربازی ایران در المپیک 2016 ریو با وجود اینکه نتوانست به مدال برسد ... مدال برنز مسابقات شمشيربازي ستلايت جهاني تركيه در اسلحه فلوره براي نماينده كشورمان قطعي شد . خبر نورآباد-پایگاه خبری ممسنی و رستم noorabad.com - کاهش 658 واحدی ... noorabad.com/fa/rssreader/news?sec_id=45&id... درخشش تیم شمشیربازی فلوره کشور در مسابقات جهانی آنتالیا · برگزاری مسابقات کشتی فرنگی نوجوانان کشور در اردبیل · ضرورت کاهش تعرفه ... خبر نورآباد-پایگاه خبری ممسنی و رستم noorabad.com - اختصاص 30 ... noorabad.com/fa/rssreader/news?sec_id=45&id... درخشش تیم شمشیربازی فلوره کشور در مسابقات جهانی آنتالیا. برچسب ها. اردبیل ، اختصاص ، تسهیلات ، شرکت ، دانش بنیان ، اردبیل. ارسال نظر.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :