تصویر پلیس آلمان به دنبال عامل سودجویی از شوماخر

تاریخ انتشار پست : 1395-9-28 دسته : ورزشی

تحقیقات برای یافتن فردی که قصد داشت تصویر قهرمان سابق فرمول 1 روی تخت بیمارستان را به قیمت گزافی بفروشد، شروع شد.

پلیس آلمان به دنبال عامل سودجویی از تصویر شوماخر

کما, عکس روی تخت بیمارستان, مایکل شوماخر, سودجو, پلیس آلمان

به نقل از طاها پخش ،

مایکل شوماخر 47 ساله که سال 2013 در اثر حادثه در پیست اسکی کوه های آلپ به کما به کما رفته، همچنان در شرایط نامعلومی است. اما در این اوضاع و احوال فرد ناشناسی عکسی از قهرمان سابق فرمول 1 بر روی تخت بیماری تهیه کرده و تصمیم داشته این تصویر را به مبلغ یک میلیون یورو به رسانه ها بفروشد.

هرچند هیچ رسانه ای این پیشنهاد را به علت پیگرد قانونی آن، قبول نکرده است اما در پی شکایت خانواده شوماخر تحقیقات برای یافتن این فرد شروع شده است.

دفتر دادستان عمومی آفنبورگ نیز شروع تحقیقات را تایید کرده است. اکنون پلیس آلمان در پی یافتن این فرد است.

در همین حال مربی سابق شوماخر اعلام کرد خبرهای مربوط به حالت جسمانی او بین اعضای خانواده این قهرمان و دوستان نزدیکش محفوظ باقی خواهد ماند.

منبع : باشگاه خبرنگاراندیدار تیم‌های والیبال سایپا و شهرداری اراک | باشگاه خبرنگاران | خبروان khabarone.ir/.../دیدار-تیم-های-والیبال-سایپا-و-شهردار... میانگین افزایش قیمت خوراکی دولت یازدهم؛ ۱۷.۹درصد انگلیس به‌عنوان ... سایپا و شهرداری اراک پلیس آلمان به دنبال عامل سودجویی از عکس شوماخر زنگ ... چگونه با استفاده از آمار دروغ بگوییم؟ | بلاغ نیوز | خبروان khabarone.ir/.../چگونه-با-استفاده-از-آمار-دروغ-بگویی... به گزارش بلاغ، سوء استفاده از آمار یکی از قدرتمندترین ابزار برای دروغ .... سایپا و شهرداری اراک پلیس آلمان به دنبال عامل سودجویی از عکس شوماخر ... زنگ خطر واردات مرکبات به صدا درآمد | باشگاه خبرنگاران | خبروان khabarone.ir/.../زنگ-خطر-واردات-مرکبات-به-صدا-درآمد مدیر عامل اتحادیه باغداران مازندران گفت: با وجود تولیدات مناسب، واردات ... سایپا و شهرداری اراک پلیس آلمان به دنبال عامل سودجویی از عکس شوماخر زنگ ... خبرگزاری تسنیم - پلیس آلمان به دنبال یک مظنون به ترور در ایالت زاکسن https://www.tasnimnews.com/.../پلیس-آلمان-به-دنبال-... پلیس آلمان به دنبال یک مظنون به ترور در ایالت زاکسن ... پلیس ایالت زاکسن آلمان عکس این مظنون را که در جستجوی آن است منتشر کرده است. به ... Missing: عامل ‎سودجویی ‎شوماخر ورود پلیس به حرکت غیراخلاقی انتشار عکس | - یک منبع ناشناس - قطره www.ghatreh.com/.../ورود-پلیس-حرکت-غیراخلاقی-ان... یک منبع ناشناس اقدام به فروش عکس "مایکل شوماخر" که بر روی تختش قرار دارد به رسانه های آلمانی کرده است. این Ù. پُز وزیر بهداشت به چینی‌ها - مشرق www.mashreghnews.ir/.../پُز-وزیر-بهداشت-به-چینی‌... وزیر بهداشت گفت: در سفر اخیرم به چین از بیمارستانی بازدید کردم که ... دیگر برای اعزام بیماران اقدام نکنند زیرا ممکن است گرفتار افراد سودجو شوند. .... درخواست یک میلیون یورویی برای عکس از شوماخر ... اولویت‌آسیبهای پلیس در مبارزه با جرائم اقتصادی · پژمانفر: حذف مجلس از نظام برنامه‌ریزی کشور دنبال می‌شود. پیروزی دقایق پایانی آلکمار با پاس گل جهانبخش + فیلم | باشگاه ... vista.ir/.../پیروزی-دقایق-پایانی-آلکمار-با-پاس-گل-ج... مطالب مرتبط. جهانبخش در ترکیب اصلی آلکمار مقابل توئنته + عکس ... پلیس آلمان به دنبال عامل سودجویی از عکس شوماخر · جوجیتسو در دو راهی ... نیروی پلیس آلمان از پاسات هیبریدی استفاده می کند + تصاویر - خودرو www.shahrekhabar.com/picnews/142018062058946 نیروی پلیس آلمان از پاسات هیبریدی استفاده می کند + تصاویر - خودرو. ... عکس/ ترامپ و همسرش در پای باجه رای · کریس رونالدو به مایکل جردن رسید+ ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :