نامۀ اعتراض آمیز دولت سوریه به سازمان ملل

تاریخ انتشار پست : 1395-9-29 دسته : بین الملل

دولت سوریه با ارسال دو نامۀ جداگانه به دبیر کل و شورای امنیت سازمان ملل سوءاستفادۀ تروریست ها از کودکان را محکوم کرد.

نامۀ اعتراض آمیز دولت سوریه به سازمان ملل

انگلیس, دبیرکل, کودکان, سوریه, شورای امنیت, اقدام تروریستی, بین الملل, بان کی مون, اوکراین, آمریکا, ارسال نامه, سوء استفاده, سازمان ملل

به نقل از طاها پخش به نقل از شبکه پرس تی وی، وزارت خارجۀ سوریه در این نامه ها تأکید کرد استفادۀ ابزاری از کودکان برای اقدامات تروریستی به طور کامل با قوانین و مقررات مربوط با حقوق کودکان در تناقض است و هیچ توجیهی ندارد.

در این پیام ها ضمن انتقاد از تقسیم بندی تروریست ها به «میانه رو» و «افراطی» تأکید شده است کشورهایی چون امریکا، فرانسه، انگلیس و هم پیمانان آن ها باید فوراً حمایت از این گروه ها را متوقف کنند.

وزارت خارجۀ سوریه از شورای امنیت خواست قطعنامه ها دربارۀ مبارزه با تروریسم، ازجمله قطعنامه 2254، را که دولت های امریکا، انگلیس، فرانسه و اوکراین آن را نادیده گرفته اند، اجرا کند.

سازمان بهداشت جهانی چندی پیش دربارۀ کشته شدن کودکان سوری در شرق حلب هشدار داده و خواستار آن شده بود به حالت کودکان حلب رسیدگی فوری شود.

قرار است شورای امنیت سازمان ملل به زودی پشت درهای بسته مسئلۀ حلب را بررسی و دربارۀ این پیش نویس رأی گیری کند.

خبرگزاری فرانسه به نقل از دیپلمات ها اعلام کرد روسیه یکشنبه پیش نویس قطعنامه ای را برای رسیدگی به بحران انسانی در حلب ارائه می کند که در آن از سازمان ملل خواسته شده «مقدمات» نظارت بر حالت غیرنظامیان باقی مانده در حلب را فراهم کند.

منبع : باشگاه خبرنگاراننامۀ اعتراض آمیز دولت سوریه به سازمان ملل - آکا www.akairan.com/.../news201612191103350847.htm... دولت سوریه با ارسال دو نامۀ جداگانه به دبیر کل و شورای امنیت سازمان ملل سوءاستفادۀ تروریست ها از کودکان را محکوم کرد. نامۀ اعتراض آمیز دولت سوریه به سازمان ملل - صفحه اصلی news.pishtaz.ir/.../نامۀ-اعتراض-آمیز-دولت-سوریه-به-سا... نامۀ اعتراض آمیز دولت سوریه به سازمان ملل. باشگاه خبرنگاران جوان. دولت سوریه با ارسال دو نامۀ جداگانه به دبیر کل و شورای امنیت سازمان ملل ... نامه اعتراض‌آمیز سوریه به سازمان ملل درباره ترکیه www.fardanews.com/.../نامه-اعتراض‌آمیز-سوریه-به-سا... وزارت خارجۀ سوریه با ارسال دو نامه جداگانه به دبیر کل سازمان ملل و رئیس شورای امنیت ... نامه اعتراض‌آمیز سوریه به سازمان ملل درباره ترکیه ... این واکنش دولت سوریه در شرایطی صورت می‌گیرد که شبکۀ تلویزیونیِ الجزیره روز دوشنبه ... نامه اعتراض آمیز سوریه به سازمان ملل | وزارت خارجه سوریه - قطره www.ghatreh.com/.../نامه-اعتراض-آمیز-سوریه-سازمان-م... - نامه اعتراض آمیز سوریه به سازمان ملل درباره ادامه حملات ترکیه ... این واکنش دولت سوریه در شرایطی صورت می گیرد که شبکه تلویزیونیِ الجزیره روز ... نامه اعتراض‌آمیز سوریه به سازمان ملل - شفاف www.shafaf.ir/.../نامه-اعتراض‌آمیز-سوریه-به-سازمان-مل... وزارت خارجۀ سوریه با ارسال دو نامه جداگانه به دبیر کل سازمان ملل و رئیس ... این واکنش دولت سوریه در شرایطی صورت می‌گیرد که شبکۀ تلویزیونیِ ... الف - نامه اعتراض‌آمیز سوریه به سازمان ملل درباره ترکیه alef.ir/vdcevp8xvjh8vei.b9bj.html?386488 وزارت خارجۀ سوریه با ارسال دو نامه جداگانه به دبیر کل سازمان ملل و رئیس شورای امنیت ادامه حملات . ... نامه اعتراض‌آمیز سوریه به سازمان ملل درباره ترکیه ... این واکنش دولت سوریه در شرایطی صورت می‌گیرد که شبکۀ تلویزیونیِ الجزیره روز ... نامه های اعتراضی دولت سوریه به سازمان ملل و شورای امنیت www.elife.ir/.../نامه-های-اعتراضی-دولت-سوریه-به-سازما... نامه های اعتراض آمیز وزارت خارجه سوریه به شورای امنیت و دبیر کل سازمان ملل به سبب ربوده شدن دو اسقف در حلب و حملات گروههای مسلح به خیابانی در جرمانا در حومه دمشق و ... نامه اعتراض‌آمیز سوریه به سازمان ملل درباره ترکیه jadidtarinha.net/.../نامه+اعتراض+آمیز+سوریه+به+سازما... وزارت خارجۀ سوریه با ارسال دو نامه جداگانه به دبیر کل سازمان ملل و رئیس شورای امنیت ... این واکنش دولت سوریه در شرایطی صورت می‌گیرد که شبکۀ تلویزیونیِ الجزیره روز ... نامه اعتراض‌آمیز سوریه به سازمان ملل درباره ادامه حملات ترکیه.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :