قهرمانی که با «یارانه» گذران زندگی می کند!

تاریخ انتشار پست : 1395-9-29 دسته : ورزشی

دارنده مدال برنز کشتی آلیش در قاره آسیا و نماینده ایران در مسابقات جهانی این رشته بعلت از دست دادن شغل بواسطه حضور در اردوهای تیم ملی، این روزها در شرایطی سخت گذران زندگی می کند.


خبرگزاری ایسنا: سعید خلیلی عضو تیم ملی کشتی آلیش ایران که در مسابقات قهرمانی آسیا موفق به کسب مدال برنز شد و در مسابقات جهانی ۲۰۱۶ قرقیزستان نیز به عنوان نماینده ایران در وزن ۷۰ کیلوگرم حضور داشت، به علت حضور متوالی در اردوهای تیم ملی شغل خود را از دست داده و هم اینک با ایستادن بر سر چهارراه در شهر کلاله استان گلستان به کارهایی نظیر گچ کاری و کاشی کاری می پردازد تا در کمال بی توجهی مسئولان از بعد مخارج زندگی بربیاید و دستش را جلوی دیگران دراز نکند!

این کشتی گیر گلستانی در این باره اظهار کرد: سه سال است عضو تیم ملی کشتی آلیش ایران هستم. متاسفانه زمانی که از مسابقات جهانی قرقیزستان به ایران بازگشتم از شغلی که داشتم بیکار شدم و دلیلی آن نیز حضور در اردوهای تیم ملی و مسابقات متفاوت بود. بعد از این موضوع پیگیری های زیادی داشتم اما هیچ کدام از مسئولان استان گلستان و شهر کلاله کاری برایم نکردند تا در جایی مشغول به کار شوم.

قهرمانی که با «یارانه» گذران زندگی می کند!


خلیلی افزود: این در حالی است که مسئولان استانی و فرماندار و اعضای شورای شهر کلاله به من قول داده بودند هر طور شده یک شغل برایم دست و پا کنند اما به قول شان عمل نکردند. مسئولان هیات کشتی استان نیز هیچ کاری برایم نکردند و علی رغم آگاهی از این موضوع هیچ قدمی برایم برنداشتند.

وی خاطرنشان کرد: بعد از مسابقات جهانی برای حضور در جام جهانی بلاروس به اردوی تیم ملی دعوت شدم اما بعلت مشکلات شدید مالی نتوانستم به اردو بروم. حتی برای اینکه بتوانم به اردوی تیم ملی در تهران پیش از حضور در مسابقات جهانی بروم از مسئولان اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان خواستم اندکی به من کمک مالی کنند تا مشکلاتم را حل کنم که در نهایت سیصد تا چهارصد هزار تومان برایم جمع کردند و من نیز آن را در اختیار خانواده ام گذاشتم و خودم با ده یا پانزده هزار تومان پول توجیبی به اردوی تیم ملی رفتم.

قهرمانی که با «یارانه» گذران زندگی می کند!


دارنده مدال برنز آسیا با بیان اینکه زندگی اش را با استفاده از پول یارانه می گذراند، گفت: در اردوی تیم ملی که بودم همسرم باید زایمان می کرد اما هیچ پولی در بساط نداشتیم که در نهایت با قرض توانست پول عمل را جور کند و فرزندم را به جهان بیاورد.

خلیلی در پایان اظهار کرد: به دنبال این نیستم که قطعا شغل نان و آب داری برایم پیدا شود بلکه هر شغلی که باشد آن را قبول می کنم تا از این حالت نجات پیدا کنم. هر روز به سر چهارراه می روم و کارگری می کنم تا اندکی از بعد مخارجم بربیایم. کارهایی مثل کاشی کاری و گچ کاری را هر چند خیلی وارد نیستم اما تا حدودی یاد گرفته ام و در کنار ورزش کردن به این کارها می پردازم تا محتاج کسی نشوم. البته جوانان زیادی غیر از من به دلیل بیکاری سر چهارراه می آیند تا آن ها هم مثل من خرجشان را در بیاورند اما اوضاع کار بگونه ای است که یک روز کارگری هست و یک روز نیست!

منبع : برترینهاقهرمانی که با "یارانه" گذران زندگی‌ می‌کند! - ایسنا www.isna.ir/.../قهرمانی-که-با-یارانه-گذران-زندگی-می-... قهرمانی که با "یارانه" گذران زندگی‌ می‌کند! آلیش. دارنده مدال برنز کشتی آلیش در قاره آسیا و نماینده ایران در مسابقات جهانی این رشته بدلیل از دست دادن ... بامداد/ قهرمانی که با "یارانه" گذران زندگی می کند! | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/29909230 - بامداد/ قهرمانی که با "یارانه" گذران زندگی می کند! دارنده مدال برنز کشتی آلیش در قاره آسیا و نماینده ایران در مسابقات جهانی این رشته بدلیل از دست دادن ... قهرمانی که با "یارانه" گذران زندگی می کند! | دارنده - قطره www.ghatreh.com/.../قهرمانی-یارانه-گذران-زندگی-کن... قهرمانی که با "یارانه" گذران زندگی می کند! دارنده مدال برنز کشتی آلیش در قاره آسیا و نماینده ایران در مسابقات جهانی این رشته بدلیل از دست دادن شغل ... قهرمانی که با یارانه گذران زندگی می کند - رادیکال خبر www.radicalkhabar.ir/search/?...قهرمانی+که+با+یارانه... دارنده مدال برنز کشتی آلیش در قاره آسیا و نماینده ایران در مسابقات جهانی این رشته بدلیل از دست دادن شغل بواسطه حضور در اردوهای تیم ملی، این روزها در شرایطی سخت ... قهرمانی که با "یارانه" گذران زندگی‌ می‌کند! - کافه خبر cofekhabar.ir/news/360826 قهرمانی که با "یارانه" گذران زندگی‌ می‌کند! [unable to retrieve full-text content]دارنده مدال برنز کشتی آلیش در قاره آسیا و نماینده ایران در مسابقات جهانی این رشته بدلیل ... قهرمانی که با "یارانه" گذران زندگی‌ می‌کند! - نگار آنلاین www.negaronline.com/.../قهرمانی-که-با-%22یارانه%2... دارنده مدال برنز کشتی آلیش در قاره آسیا و نماینده ایران در مسابقات جهانی این رشته بدلیل از دست دادن شغل بواسطه حضور در اردوهای تیم ملی، این روزها در شرایطی سخت ... بامداد/ قهرمانی که با یارانه گذران زندگی‌ می‌کند! / دارنده مدال برنز کشتی ... porsyar.com/10655765 دارنده مدال برنز کشتی آلیش در قاره آسیا و نماینده ایران در مسابقات جهانی این رشته بدلیل از دست دادن شغل بواسطه حضور در اردوهای تیم ملی، این روزها در... قهرمانی که با یارانه گذران زندگی‌ می‌کند! / دارنده مدال برنز کشتی آلیش در ... wwwkhabar.ir/10886582 دارنده مدال برنز کشتی آلیش در قاره آسیا و نماینده ایران در مسابقات جهانی این رشته بدلیل از دست دادن شغل بواسطه حضور در اردوهای تیم ملی، این روزها در... رودریگس به جدایی از رئال مادرید فکر می‌کند - تراختور www.tfnews.ir/postisna.php?id=20764...می‌کند متن خبر - رودریگس به جدایی از رئال مادرید فکر می‌کند. ... قهرمانی که با "یارانه" گذران زندگی‌ می‌کند! ۹ دقیقه قبل ... رودریگس به جدایی از رئال مادرید فکر می‌کند - تراختور www.tfnews.ir/postisna.php?id=20760...می‌کند متن خبر - رودریگس به جدایی از رئال مادرید فکر می‌کند. ... قهرمانی که با "یارانه" گذران زندگی‌ می‌کند! ۵۸ دقیقه قبل ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :