حمایت کیهان از مهران مدیری

تاریخ انتشار پست : 1395-9-29 دسته : فرهنگی و هنری

برنتابیدن یک انتقاد ساده در حالی است که این جماعت سالهاست شعار «آزادی بیان» و «شنیدن صدای مخالف» را سر می دهند اما در عمل با کوچکترین انتقادی برآشفته شده و به مخالفان خود توهین می کنند.


کیهان نوشت: بعد ازانتقاد برنامه دورهمی از سازشکاری برخی مدیران، روزنامه های زنجیره ای، این برنامه و مجری اش را هدف استهزاء و فحاشی قرار دادند.

انتقاد مدیری  و اشاره او به شجاعت و ایثار رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، به مذاق زنجیره ای ها و اذنابشان در فضای مجازی خوش نیامده است.

برنتابیدن یک انتقاد ساده در حالی است که  این جماعت سالهاست شعار «آزادی بیان» و «شنیدن صدای مخالف» را سر می دهند اما در عمل با کوچکترین انتقادی برآشفته شده و به مخالفان خود توهین می کنند.

منبع : برترینهاحمایت کیهان از مهران مدیری - اخبار فارسی - Shafaqna monitor.shafaqna.com/FA/IR/7524146 حمایت کیهان از مهران مدیری. برنتابیدن یک انتقاد ساده در حالی است که این جماعت سالهاست شعار «آزادی بیان» و «شنیدن صدای مخالف» را سر می‌دهند اما در عمل با ... حمایت کیهان از مهران مدیری - خبر ایرونی iruni.ir/news/1674289 برنتابیدن یک انتقاد ساده در حالی است که این جماعت سالهاست شعار «آزادی بیان» و «شنیدن صدای. حمایت مهران مدیری از امیر مهدی ژوله در خندوانه+ عکس - شفاف www.shafaf.ir/.../حمایت-مهران-مدیری-از-امیر-مهدی-ژوله-د... مهران مدیری در صفحه اینستاگرام خود با انتشار عکسی از خود... ... اینستاگرام خود با انتشار عکسی از خود به همراه امیر مهدی ژوله از وی در مسابقه خنداننده برتر حمایت کرد. ... موشکافی کیهان از زندگی احمد شاملو و طعنه به روزنامه اصلاح طلب. حمايت وي‍ژه دولت از آخرين ساخته مهران مديري - سایت خبری تحلیلی تابناك ... www.tabnak.ir › صفحه نخست › فرهنگي اين در حالي است كه پيگيري هاي خبرنگار ما، نشان مي دهد مهران مديري پيش از به ... و حتی با حمايت ويژه برخی مقامات و دستگاه هاي دولتي ساخته شده است. حمایت مایلی کهن از مهران مدیری / حمله دوباره به کی روش | سرمربی - قطره www.ghatreh.com/.../حمایت-مایلی-کهن-مهران-مدیری-حم... حمایت مایلی کهن از مهران مدیری / حمله دوباره به کی روش. سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر ... کیهانی: مهمترین اولویت کاری من کسب سهمیه المپیک بود ... جنجال تازه مهران مدیری - فرارو fararu.com/fa/news/290205/جنجال-تازه-مهران-مدیری مهران مدیری، کارگردان و مجری برنامه «دورهمی»، در آغاز این برنامه در سخنانی .... فکر کنم این اداره گمرک با دفتر هماهنگی‌های فناوری ادغام شده زیرمجموعه این صندوق حمایت از فرصت‌های شغلی.» ...... (تصاویر) کنسرت کیهان کلهر و اردال ارزنجان ... کیهان: رهبر انقلاب، دولت را حمایت کردند، اما... https://entekhab.ir/.../کیهان-رهبر-انقلاب-دولت-را-حمای... فیلم/خصوصیات تهرانی ها از زبان مهران مدیری ... کیهان نوشت: ... حمایت های رهبر معظم انقلاب از روسای جمهور در هر دولت را برای ادامه کار و تلاش آنان در مسیر نظام اسلامی است ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :