کپی برداری مایلی کهن از روی دست کی روش!

تاریخ انتشار پست : 1395-9-29 دسته : ورزشی

سرمربی ملوان برای بازیکنان خاطی اش شرط گذاشت که باید بیانیه عذرخواهی منتشر کنند.


خبرآنلاین: محمد مایلی کهن سرمربی ملوان و منتقد همیشگی کارلوس کی روش، به تازگی دست به اقدامی زده که از آن به عنوان کپی برداری از روی دست کی روش یاد می شود! بعد از بی انضباطی دو بازیکن ملوان یعنی آبشک و صادقی و اخراج شان از تمرین، محمد مایلی کهن برایشان شرط گذاشت که اگر بیانیه عذرخواهی منتشر کنند، بخشیده خواهند شد. کارلوس کی روش هم پس از مورد رحمتی و عقیلی از این دو بازیکن خواست تا بیانیه عذرخواهی منتشر کنند ولی آنها اقدام به این کار نکردند تا در نهایت از تیم ملی دور بمانند.

مایلی کهن در سراسر سال های گذشته به دفاع از رحمتی و عقیلی پرداخت و کی روش را محکوم کرد که چرا اجازه نداد آنها برگردند؟ این مربی اما در ماجرای اخراج آبشک و صادقی دقیقا از روی دست کی روش کپی کرد و برای این بازیکنان شرط گذاشت که اگر می خواهند به تیم برگردند باید از باشگاه ملوان، کادر فنی، مجموعه بازیکنان و هواداران این تیم عذرخواهی کنند. این اتفاق امروز رخ داد و این دو بازیکن از سوی مایلی کهن بخشیده شدند.

منبع : برترینهاکپی‌برداری مایلی‌کهن از روی دست کی‌روش! - خبرآنلاین www.khabaronline.ir/detail/613779/.../premiere-leagu... کپی‌برداری مایلی‌کهن از روی دست کی‌روش! ورزش > لیگ برتر - سرمربی ملوان برای بازیکنان خاطی اش شرط گذاشت که باید بیانیه عذرخواهی منتشر ... کپی‌برداری مایلی‌کهن از روی دست کی‌روش! - پارسینه www.parsine.com/.../کپی‌برداری-مایلی‌کهن-از-روی-د... محمد مایلی کهن سرمربی ملوان و منتقد همیشگی کارلوس کی روش، به تازگی دست به اقدامی زده که از آن به عنوان کپی برداری از روی دست کی روش یاد می ... کپی برداری مایلی کهن از روی دست کی روش! | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/29934366 - کپی برداری مایلی کهن از روی دست کی روش! ... جنبش تغییر در ماه های گذشته تاکید کرده بود که شرط از سرگیری گفتگو با حزب دمکرات کردستان، ... کپی برداری مایلی کهن از روی دست کی روش! - آکا www.akairan.com/.../news201612191320496340.htm... محمد مایلی کهن سرمربی ملوان و منتقد همیشگی کارلوس کی روش، به تازگی دست به اقدامی زده که از آن به عنوان کپی برداری از روی دست کی روش یاد می ... کپی برداری مایلی کهن از روی دست کی روش! | سرمربی ملوان - قطره www.ghatreh.com/.../کپی-برداری-مایلی-کهن-روی-دس... سرمربی ملوان برای بازیکنان خاطی اش شرط گذاشت که باید بیانیه عذرخواهی منتشر کنند. -کلید واژه ها: مایلی کهن - عذر. کپی برداری مایلی کهن از روی دست کی روش - مجله جدیدترین ها jadidtarinha.net/search/?...کپی+برداری+مایلی+کهن... به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ محمد مایلی کهن سرمربی ملوان و منتقد همیشگی کارلوس کی روش، به تازگی دست به اقدامی زده که از آن به عنوان کپی برداری از روی دس. کپی‌برداری مایلی‌کهن از روی دست کی‌روش! jadidtarinha.net/.../کپی+برداری+مایلی+کهن+از+روی+... ورزش > لیگ برتر - سرمربی ملوان برای بازیکنان خاطی اش شرط گذاشت که باید بیانیه عذرخواهی منتشر کنند. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ محمد ... کپی‌برداری مایلی‌کهن از روی دست کی‌روش! | آریانا نیوز aryananews.ir/.../کپی‌برداری-مایلی‌کهن-از-روی-دست-... به گزارش خبرگزاری آریانا؛ محمد مایلی کهن سرمربی ملوان و منتقد همیشگی کارلوس کی روش، به تازگی دست به اقدامی زده که از آن به عنوان کپی برداری ... کپی‌برداری مایلی‌کهن از روی دست کی‌روش! | نامه | خبروان khabarone.ir/.../کپی‌برداری-مایلی‌کهن-از-روی-دست-ک... به گزارش نامه نیوز ، محمد مایلی کهن سرمربی ملوان و منتقد همیشگی کارلوس کی روش، به تازگی دست به اقدامی زده که از آن به عنوان کپی برداری از روی ... آخرین خبر |کپي‌برداري مايلي‌کهن از روي دست کي‌روش! akharinkhabar.ir/sport/3159276 محمد مايلي کهن سرمربي ملوان و منتقد هميشگي کارلوس کي روش، به تازگي دست به اقدامي زده که از آن به عنوان کپي برداري از روي دست کي روش ياد مي ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :