نجات دو کارگر بعد از سقوط به چاه 20 متری در نایین

تاریخ انتشار پست : 1395-9-29 دسته :

دو کارگر که در چاهی به عمق 20 متر سقوط کرده بودند، توسط کارشناسان این مرکز نجات یافتند.

نجات دو کارگر بعد از سقوط به چاه 20 متری در نایین

نجات دوکارگر, سقوط چاه, اصفهان, درنائین
به نقل از طاها پخش از طاها پخش ،رئیس مرکز فوریت های پزشکی شهرستان نایین افزود: صبح امروز دو کارگر 32 و 33 ساله مشغول کندن چاهی در یکی از مرغداری های اطراف روستای معین آباد نایین بودند.
رضا عباسی افزود: یکی از کارگران در حالیکه همکار او در عمق 20 متری، مشغول کَندن زمین بود به داخل چاه سقوط کرد.
رئیس مرکز فوریت های پزشکی شهرستان نایین با اشاره به اینکه در پی این حادثه، مُغنی و کمک مُغنی به شدت مجروح و مصدوم شده بودند، افزود: با تلاش ماموران و مردم هر دو مصدوم از چاه زنده خارج شدند.
عباسی افزود: مصدومان بلافاصله بوسیله آمبولانس اورژانس شهرستان نایین به به بیمارستان حبیبیان نایین انتقال یافتند.

منبع : باشگاه خبرنگاراننجات دو کارگر پس از سقوط به چاه 20 متری در نایین baznashr24.com/.../نجات+دو+کارگر+پس+از+سقوط+ب... رضا عباسی ' عصر دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: صبح امروز دو کارگر 32 و 33 ساله مشغول کندن چاهی در یکی از مرغداری های اطراف روستای معین ... نجات دو کارگر پس از سقوط به چاه 20 متری در نایین - بازنشر 24 baznashr24.com/search/?...نجات+دو+کارگر+پس...سقو... ' رضا عباسی \' عصر دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: صبح امروز دو کارگر 32 و 33 ساله مشغول کندن چاهی در یکی از مرغداری های اطراف روستای معین آباد نایین بودند. نجات دو کارگر پس از سقوط به چاه 20 متری در نایین jadidtarinha.net/.../نجات+دو+کارگر+پس+از+سقوط+به... نایین، اصفهان - ایرنا - رئیس مرکز فوریت های پزشکی (اورژانس) شهرستان نایین گفت: دو کارگر که در چاهی به عمق 20 متر سقوط کرده بودند، توسط ... نجات دو کارگر پس از سقوط به چاه 20 متری در نایین - مجله جدیدترین ها jadidtarinha.net/search/?...نجات+دو+کارگر+پس...سقو... نایین، اصفهان - ایرنا - رئیس مرکز فوریت های پزشکی (اورژانس) شهرستان نایین گفت: دو کارگر که در چاهی به عمق 20 متر سقوط کرده بودند، توسط کارشناسان این مرکز ... نیوزسورس - نجات دو کارگر پس از سقوط به چاه 20 متری در نایین newssource.ir/news/320106 نایین، اصفهان - ایرنا - رئیس مرکز فوریت های پزشکی (اورژانس) شهرستان نایین گفت: دو کارگر که در چاهی به عمق 20 متر سقوط کرده بودند، توسط کارشناسان این مرکز ... نجات دو کارگر پس از سقوط به چاه 20 متری در نایین | ایرنا khabarpu.com/k.php?u... نجات دو کارگر پس از سقوط به چاه 20 متری در نایین - ایرنا | خبرپو. پاسخ مجتبی شاکری به توهین روزنامه شجاع پوریان tnews.ir/news/3e0e76327308.html مجتبی شاکری نسبت به توهین روزنامه ولی الله شجاع پوریان واکنش نشان داد و گفت: ... چرا با خیال پردازی و جعل مطالب آن را به نفع خود بزک می کنید؟ ... نجات دو کارگر پس از سقوط به چاه 20 متری در نایین نجات دو کارگر پس از سقوط به ... یک دستگاه کامیون حامل 29 نفر شتر در گلوگاه نایین ضبط شد tnews.ir/news/0c5f76327060.html یک دستگاه کامیون حامل 29 نفر شتر در گلوگاه نایین ضبط شد ... گلوگاه نایین در 15 کیلومتری نایین به اردکان و نایین در 140 ... نجات دو کارگر پس از سقوط به چاه 20 متری در نایین نجات دو کارگر پس از سقوط به چاه 20 متری در نایین

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :