راه اندازی رواق خردسال در حرم حضرت معصومه (س)

تاریخ انتشار پست : 1395-9-29 دسته : اخبار اجتماعی

مسئول واحد خواهران رواق کودک و نوجوان آستان حضرت معصومه (س) از راه اندازی رواق خردسال در این آستان مقدس خبر داد.


راه اندازی رواق خردسال در حرم حضرت معصومه (س)

قم, راه اندازی, رواق خردسال, حرم حضرت معصومه
به نقل از طاها پخش و به نقل از روابط عمومی آستان مقدس حضرت معصومه (س), فاطمه سادات طباطبایی اظهار داشت: در حال حاضر امکان اجرای برنامه های ویژه کودکان و نوجوانان وجود دارد، ولی با توجه به اهمیت دوران خردسالی در تشکیل شخصیت انسان ها، به دنبال راه اندازی رواق خردسال در حرم کریمه اهل بیت (س) هستیم.

وی خاطرنشان کرد: رواق کودک و نوجوان آستان حضرت معصومه (س) از حدود پنج سال قبل فعالیت خود را در راستای گسترش فرهنگ نبوی و فاطمی در میان قشر کودک و نوجوان شروع کرده و در حال حاضر به صورت روزانه در دو شیفت صبح و عصر فعالیت می کند.

مسئول واحد خواهران رواق کودک و نوجوان آستان حضرت معصومه (س) افزود: در حال حاضر در رواق کودک، کودکان 6 تا 11 سال پذیرش شده و در رواق نوجوان دختران 11 تا 16 سال موردپذیرش قرار می گیرند.

طباطبایی تصریح کرد: حلقه آموزشی و مسابقات، انس با کتاب با محوریت مباحث مهدوی، کاردستی با کاغذ یا اریگامی، رنگ آمیزی داستان های قرآنی، کارگاه خلاقیت، سربند با محوریت معرفی رذایل و فضایل اخلاقی از طریق نمایش پانتومیم، ویژه برنامه آکواریوم با محوریت امام شناسی از مهم ترین برنامه هایی هستند که در رواق کودک به صورت هفتگی اجرا می شوند.

وی برگزاری ویژه برنامه پله پله تا بهشت، راز دایره ها با محوریت مباحث اعتقادی، دومینو با محوریت اطلاعات عمومی، اماکن تاریخی و مشاهیر و همچنین جدول احادیث را از دیگر برنامه های هفتگی رواق کودک عنوان کرد.

مسئول واحد خواهران رواق کودک و نوجوان آستان حضرت معصومه (س) افزود: در رواق نوجوان نیز برنامه هایی مانند کارگاه نویسندگی خلاق و حلقه های کتاب خوانی، نشست صمیمی، کارگاه هنری، مشاوره، طب اسلامی و سنتی و آسیب های فضای مجازی برگزار می شود.

طباطبایی برنامه نیمکت پرسش، جدول احادیث، جورچین، دومینو، واژه باران و برنامه کتاب گردون را از دیگر برنامه های هفتگی رواق نوجوان عنوان کرد.

وی ادامه داد: همچنین رواق کودک و نوجوان در مناسبت های خاص برای کودکان و نوجوانان ویژه برنامه های مناسبتی تدارک دیده و ارائه خدمات فرهنگی به دانش آموزان و اردوها از دیگر فعالیت های این رواق در آستان حضرت معصومه (س) است.

مسئول واحد خواهران رواق کودک و نوجوان آستان حضرت معصومه (س) با اشاره به اینکه برنامه های رواق صبح ها از ساعت 10 صبح آغازشده و عصرها از ساعت 16 تا 19 ادامه دارد، افزود: کودکان و نوجوانان علاقه مند برای حضور در برنامه های رواق کودک و نوجوان باید به بالکن شرقی شبستان امام خمینی (ره) آستان حضرت معصومه (س) مراجعه کنند.

منبع : باشگاه خبرنگارانرواق خردسال در حرم حضرت معصومه(س) راه‌اندازی می‌شود - ایسنا www.isna.ir/.../رواق-خردسال-در-حرم-حضرت-معصومه-س-... مسئول واحد خواهران رواق کودک و نوجوان آستان حضرت معصومه(س) از راه اندازی رواق خردسال در آستان مقدس در آینده این نزدیک خبرداد. به گزارش ایسنا، فاطمه ... راه‌اندازی رواق خردسال در حرم حضرت معصومه(س) - صراط www.seratnews.ir/.../راه‌اندازی-رواق-خردسال-در-حرم-حض... مسؤول واحد خواهران رواق کودک و نوجوان آستان حضرت معصومه(س) از راه‌اندازی رواق خردسال در این آستان مقدس در آینده نزدیک خبر داد. راه‌اندازی رواق خردسال در حرم حضرت معصومه (س) - باشگاه خبرنگاران جوان www.yjc.ir/.../راه‌اندازی-رواق-خردسال-در-حرم-حضرت-مع... مسئول واحد خواهران رواق کودک و نوجوان آستان حضرت معصومه (س) از راه‌اندازی رواق خردسال در این آستان مقدس خبر داد. رواق خردسال در حرم حضرت معصومه (س) راه اندازی می شود | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/29937898 - رواق خردسال در حرم حضرت معصومه (س) راه اندازی می شود. مسئول واحد خواهران رواق کودک و نوجوان آستان حضرت معصومه (س) از راه اندازی رواق خردسال در آستان ... رواق خردسال در حرم حضرت معصومه(س) راه اندازی می شود | - قطره www.ghatreh.com/.../رواق-خردسال-حرم-حضرت-معصومه... مسئول واحد خواهران رواق کودک و نوجوان آستان حضرت معصومه(س) از راه اندازی رواق خردسال در آستان مقدس در آیندÙ. رواق خردسال در حرم حضرت معصومه (س) راه اندازی می شود tnews.ir/news/48a576307176.html مسئول واحد خواهران رواق کودک و نوجوان آستان حضرت معصومه (س) از راه اندازی رواق خردسال در آستان مقدس در آینده نزدیک خبر داد. رواق خردسال در حرم حضرت معصومه(س) راه اندازی می شود tnews.ir/news/3dfe76279958.html به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا مسئول واحد خواهران رواق کودک و نوجوان آستان حضرت معصومه(س) از راه اندازی رواق خردسال در آستان مقدس در آینده ... راه‌اندازی رواق خردسال در حرم حضرت معصومه(س) jadidtarinha.net/.../راه+اندازی+رواق+خردسال+در+حرم+ح... مسؤول واحد خواهران رواق کودک و نوجوان آستان حضرت معصومه(س) از راه‌اندازی رواق خردسال در این آستان مقدس در آینده نزدیک خبر داد. صراط: مسؤول واحد ... هرلحظه، رواق خردسال در حرم حضرت معصومه(س) راه اندازی می‌شود harlahze.com/.../رواق-خردسال-در-حرم-حضرت-معصومه-... مسئول واحد خواهران رواق کودک و نوجوان آستان حضرت معصومه س از راه اندازی رواق خردسال در آستان مقدس در آینده این نزدیک خبرداد به گزارش ایسنا فاطمه ... راه‌اندازی رواق خردسال در حرم حضرت معصومه (س) www.espeli.ir/.../راه‌اندازی+رواق+خردسال+در+حرم+حضر... مسئول واحد خواهران رواق کودک و نوجوان آستان حضرت معصومه (س) از راه‌اندازی رواق خردسال ... شخصیت انسان‌ها، به‌دنبال راه‌اندازی رواق خردسال در حرم کریمه اهل بیت (س) هستیم.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :