ورود بی بضاعت ها بدون نظارت در لیگ برتر / ادعای رئیس والیبال نقض شد

تاریخ انتشار پست : 1395-9-29 دسته : ورزشی

همچون سال گذشته در اواسط لیگ برتر والیبال یک تیم دیگر به علت مشکلات مالی از ادامه حضور در مسابقات کنار گذاشته شد!


به نقل از خبرنگار طاها پخش ، شب گذشته ، لیگ برتر والیبال آبستن اتفاقی بود که در همان ابتدای مسابقات قابل پیش بینی بود.

تیم صالحین ورامین در حالی شب گذشته به علت مشکلات مالی از رویارویی با تیم پارسه سرباز زد که از همان ابتدای لیگ زمزمه هایی مبنی بر بی پولی و عدم دریافت مطالبات مالی بازیکنان شنیده می شد.

تیمی که در همان شروع مسابقات و در هفته نخست به علت عدم تسویه حساب مالی اجازه بازی مقابل پارسه را دریافت نکرد و الآن پس از گذشت 11 هفته این داستان بار دیگر تکرار شد و رسیدن تعداد باخت های فنی این تیم به عدد 2 موجب شد بر طبق آیین نامه لیگ در از مسابقات کنار گذاشته شود!

ادعای رئیس والیبال نقض شد/ ورود بی بضاعت ها بدون نظارت در لیگ برتر

صالحین ورامین, لیگ برتر والیبال, والیبال, تسویه حساب مالی, لیگ برتر, منحل شدن صالحین

به یکی دو ماه قبل برگردیم. روزی که در جلسه قرعه کشی لیگ برتر والیبال محمدرضا داورزنی در جمع خبرنگاران و دوربین های تلویزیونی عنوان کرد که اجازه حضور تیم هایی که وسع مالی ندارد را به لیگ راه نخواهد داد و مصرانه تاکید کرد که این بار به هیچ تیمی اولتیماتوم داده نخواهد شد.

ورود تیم صالحین ورامین که به نظر می رسید با اصرار مسئولان شهری ورامین اجازه توانست وارد لیگ برتر سی ام شود اتفاقی بود که به نظر می رسید خیلی زود لیگ امسال را هم با بی نظمی مواجه کند همانطور که سال قبل شهرداری زاهدان در میانه فصل به علت مشکلات مالی و خیل عظیم بدهکاری ها از لیگ کناره گیری کرد. پ

**ترکاشوند: از اتفاقات رخ داده متاسفم!

محمد ترکاشوند سرمربی تیم والیبال صالحین ورامین از شرایط بوجود آمده برای تیمش به شدت متاثر است، این مربی در مصاحبه با باشگاه خبرنگاران ، گفت: بازیکنان من تا روز آخر بدون دریافت مبلغی از قرارداد خود باغیرت بازی کردند و به عشق هواداران ورامین به میدان رفتند. اما واقعا ادامه دادن این شرایط منطقی به نظر نمی رسید .

وی در ادامه گفت: اگر این تیم نتوانست به حضور خود در لیگ ادامه دهد صد در صد به کم کاری مسئولان باز می گردد. این واقعا ناراحت کننده است که این همه بازیکن بدون تیم بمانند و الآن تنها 3 روز فرصت دارند که برای خود تیم پیدا کنند.

ادعای رئیس والیبال نقض شد/ ورود بی بضاعت ها بدون نظارت در لیگ برتر


ترکاشوند در پایان گفت: من، کادر فنی و بازیکنان این تیم سرمان بلند است که کم کاری برای این تیم نکردیم اما واقعا بیشتر از این کاری از دستمان بر نمی آمد!

الآن لیگ برتر والیبال باید در ادامه با 11 تیم پیگیری شود و سازمان لیگی از همان روزهای شروع لیگ وعده برگزاری مسابقاتی منظم را داده بود، باید بشنید و حساب کتاب کند که با امتیازهای گرفته شده و نشده از سوی تیم صالحین و رتبه تیم ها و جدول رده بندی چه کند!

داستانی تکراری که برای دومین سال پیاپی رخ داد و مشخص نیست چرا از همان ابتدا برخورد جدی با آن صورت نگرفت! شاید بهتر بود در شروع مسابقات برخوردی سفت و سخت تر صورت می گرفت تا شاهد اتفاقات اینچنینی آن هم بعد از گذشت نیمی از فصل مسابقات نباشیم.

این که چرا تیمی تنها با تکیه بر وعده وعیدهای پوچ و توخالی مسئولان اجازه حضور در مسابقات لیگ را کسب می کند موضوعی است که باید ریشه ای مورد بررسی قرار گیرد. والیبالی که مدعی مدیریت صحیح و برنامه ریزی اصولی است دو سال پیاپی با مشکلی مشابه مواجه است.

روی صحبت ما با مسئولان فدراسیون والیبال و اعضای سازمان لیگ است که چرا اجازه دادند تیمی مانند صالحین که تا شروع لیگ سی ام هنوز به بازیکنان و کادر فصل قبلش بدهکار بود و کاملا مشخص بود قرار نیست معجزه ای رخ دهد، اجازه پیدا می کند وارد نبرد لیگ برتر شود! بهتر بود حداقل اگر قرار است شاهد بی نظمی و کناره گیری یک تیم در میانه های فصل باشیم، در روزهای پیش از شروع مسابقات دم از نظم و انضباط و برخورد قاطعانه نزنیم.

انتهای پیام/

منبع : باشگاه خبرنگارانادعای رئیس والیبال نقض شد/ ورود بی بضاعت ها بدون نظارت در لیگ برتر tnews.ir/news/61fb76297697.html همچون سال گذشته در اواسط لیگ برتر والیبال یک تیم دیگر به دلیل مشکلات مالی از ادامه حضور در مسابقات کنار گذاشته شد! ادعای رئیس والیبال نقض شد/ ورود بی بضاعت ها بدون نظارت در لیگ برتر ... khabarfarsi.com/u/29931238 - ادعای رئیس والیبال نقض شد/ ورود بی بضاعت ها بدون نظارت در لیگ برتر. همچون سال گذشته در اواسط لیگ برتر والیبال یک تیم دیگر به دلیل مشکلات مالی از ادامه ... ادعای رئیس والیبال نقض شد ورود بی بضاعت ها بدون نظارت در لیگ برتر ... www.radicalkhabar.ir/search/?...ادعای+رئیس+والیبال+... همچون سال گذشته در اواسط لیگ برتر والیبال یک تیم دیگر به دلیل مشکلات مالی از ادامه حضور در مسابقات کنار گذاشته شد! به گزارش خبرنگار توپ و تور گروه ورزش ... ادعای رئیس والیبال نقض شد ورود بی بضاعت ها بدون نظارت در لیگ برتر ... niaznegar.ir/.../ادعای-رئیس-والیبال-نقض-شد-ورود-بی... ادعای رئیس والیبال نقض شد ورود بی بضاعت ها بدون نظارت در لیگ برتر - باشگاه خبرنگاران | نیازنگار. ادعای رئیس والیبال نقض شد/ ورود بی بضاعت ها بدون نظارت در لیگ برتر sp.shafaqna.com/FA/IR/1657178 ادعای رئیس والیبال نقض شد/ ورود بی بضاعت ها بدون نظارت در لیگ برتر. ... همچون سال گذشته در اواسط لیگ برتر والیبال یک تیم دیگر به دلیل مشکلات مالی از ادامه ... ادعای رئیس والیبال نقض شد/ ورود بی بضاعت ها بدون نظارت در لیگ برتر ... www.sarkhat.com/.../ادعای-رئیس-والیبال-نقض-شد-ور... ... فارسی است که توسط گروهی پژوهشگران و محققان ایرانی مقیم آمریکا ساخته شده است. ... ادعای رئیس والیبال نقض شد/ ورود بی بضاعت ها بدون نظارت در لیگ برتر ... ادعای رئیس والیبال نقض شد/ ورود بی بضاعت ها بدون نظارت در لیگ برتر ... www.sarkhat.com/fa/news/142162755/ سرخط. سیاسی · ایران · اقتصاد · ورزشی · جهان · اجتماعی · زنان · حقوقی · حوادث · تندرستی · علوم و فن آوری · فرهنگی و هنری · مقالات. ادعای رئیس والیبال نقض شد ورود بی بضاعت ها بدون نظارت در لیگ برتر ... donyaekhabar.com/search/?...ادعای+رئیس+والیبال+ن... به گزارش خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، شب گذشته ، لیگ برتر والیبال آبستن اتفاقی بود که در همان ابتدای مسابقات قابل پیش‌بینی بود. آخرین اخبار والیبال ایران و جهان, اخبار لیگ برتر والیبال ایران khabarpu.com/pu/.../Volleyball/news-اخبار-والیبال.ht... فراخوان عمومی استخدام نیروی انسانی در تمامی رشته ها و مقاطع تحصیلی · آخرین اخبار روز را ... ادعای رئیس والیبال نقض شد/ ورود بی بضاعت ها بدون نظارت در لیگ برتر. گروه مرتبط با ترکیه مسئول آتش زدن اتوبوس ها در فوعه و کفریا است ... www.saharnews.org/گروه-مرتبط-با-ترکیه-مسئول-آ... ادعای رئیس والیبال نقض شد/ ورود بی بضاعت ها بدون نظارت در لیگ برتر · دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری که پایین‌ترین میزان آرای الکترال را دارد.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :