تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره هنرهای تجسمی لرستان

تاریخ انتشار پست : 1395-9-29 دسته :

تاکنون بیش از ۱۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره هنرهای تجسمی رسیده است.

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره هنرهای تجسمی لرستان

هنرهای تجسمی, جشنواره, لرستان, تمدید, ارسال آثار
به نقل از خبرنگار طاها پخش از طاها پخش ؛دبیر جشنواره هنرهای تجسمی ویژه هفته قرآن و عترت لرستان گفت: با توجه به تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره هنرهای تجسمی قرآن و عترت تا هفتم دی ماه امسال ، تاکنون بیش از ۱۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره هنرهای تجسمی رسیده است.

علی ‎فرج خسروی افزود: این جشنواره در پنج رشته خوشنویسی نستعلیق و ثلث، نقاشی خط، عکاسی و تذهیب برگزار می شود و علاقه مندان به شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را تا هفتم دی ماه به دبیرخانه این جشنواره به آدرس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کوهدشت ارسال نمایند.
خسروی ادامه داد: باتوجه به این که برای نخستین بار است که جشنواره هنرهای تجسمی با موضوع قرآن و عترت در استان برگزار می شود، تاکنون بیش از ۱۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره رسیده است.

گفتنی است این جشنواره با گستره استانی با موضوعات مضامین و معارف دینی و قرآنی، سبک زندگی اسلامی، اقتصاد مقاومتی، فرهنگ ایثار و شهادت، تمامی مفاهیم و موضوعات و داستان های قرآن و عترت، زندگی و سیره رسول اکرم(ص) و ائمه اطهار(ع)، عفاف و حجاب، ولایت و مهدویت، وحدت اسلامی، احکام و قوانین اسلامی و سایر موضوعات مرتبط با قرآن و عترت، در قالب جشنواره های هفته قرآن و عترت لرستان با مشارکت و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کوهدشت و دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، در چهار رشته متفاوت برگزار می شود.

منبع : باشگاه خبرنگارانتمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره هنرهای تجسمی لرستان www.yjc.ir/.../تمدید-مهلت-ارسال-آثار-به-جشنواره-هنرها... به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛دبیر جشنواره هنرهای تجسمی ویژه هفته قرآن و عترت لرستان گفت: با توجه به ... تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره هنرهای تجسمی لرستان | باشگاه ... - خبروان khabarone.ir/.../تمدید-مهلت-ارسال-آثار-به-جشنواره-هنر... به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان ؛دبیر جشنواره هنرهای تجسمی ویژه هفته قرآن و عترت لرستان گفت: با توجه به ... ارسال 100 اثر به جشنواره هنرهای تجسمی قرآن و عترت لرستان | - قطره www.ghatreh.com/.../ارسال-اثر-جشنواره-هنرهای-تجسم... دبیر جشنواره هنرهای تجسمی ویژه هفته قرآن و عترت لرستان اظهار کرد: با توجه به تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره ه. ارسال 100 اثر به جشنواره هنرهای تجسمی قرآن و عترت لرستان | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/29931921 - خبرگزاری شبستان: دبیر جشنواره هنرهای تجسمی ویژه هفته قرآن و عترت لرستان اظهار کرد: با توجه به تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره هنرهای تجسمی قرآن و عترت تا ... تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره هنرهای تجسمی لرستان | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/29930689 - تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره هنرهای تجسمی لرستان ... نمایشگاه آثار برگزیده نقاشی و معرق جشنواره هنری هفته قرآن و عترت گشایش یافت ...، نمایشگاه آثار برگزیده ... ارسال 100 اثر به جشنواره هنرهای تجسمی قرآن و عترت لرستان | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/29869224 - گروه فعالیت های قرآنی: دبیر جشنواره هنرهای تجسمی ویژه هفته قرآن و عترت لرستان اظهارکرد: با توجه به تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره هنرهای تجسمی قرآن و عترت تا ... تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره هنرهای تجسمی لرستان - آکا www.akairan.com/.../news2016121912222955567.ht... به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛دبیر جشنواره هنرهای تجسمی ویژه هفته قرآن و عترت لرستان گفت: با توجه به ... تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره هنرهای تجسمی لرستان - سرخط www.sarkhat.com/.../تمدید-مهلت-ارسال-آثار-به-جشنوا... ... و آماری، آخرین اخبار فارسی را از سراسر اینترنت جمع آوری کرده و به صورت اتوماتیک طبقه بندی میکند. ... تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره هنرهای تجسمی لرستان ... مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه‌های حوزه قرآن و عترت لرستان تمدید شد - منار menar.ir/.../مهلت%20ارسال%20آثار%20به%20جشنواره... کارگاه هنرهای تجسمی بسیج هنرمندان لرستان از دریچه دوربین · آبشار زیبای ... مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه‌های حوزه قرآن و عترت لرستان تمدید شد. تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره هنرهای تجسمی لرستان - اخبار فارسی monitor.shafaqna.com/FA/IR/7529738 تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره هنرهای تجسمی لرستان. تاکنون بیش‌ از ۱۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره هنرهای تجسمی رسیده است. مطلب در سایت اصلی ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :