تصادف مرگبار وانت پیکان با جدول

تاریخ انتشار پست : 1395-9-29 دسته : آخرین اخبار حوادث

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از تصادف مرگبار یک دستگاه وانت پیکان با جدول در جنوب شرق تهران خبر داد.


خبرگزاری ایسنا: رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از تصادف مرگبار یک دستگاه وانت پیکان با جدول در جنوب شرق تهران خبر داد.

وانت پیکان, تصادف, جدولسرگرد شریفی در گفت وگویی در این باره گفت: حوالی ساعت 20 امشب یک دستگاه سواری وانت پیکان در حال حرکت در خیابان بوعلی مشیریه بود که ناگهان با جدولی برخورد کرده و وانت پیکان دچار حریق شد.

وی با بیان اینکه به دنبال این حادثه عوامل آتش نشانی، پلیس راهور و امدادی در محل حادثه حاضر شدند گفت: آتش نشانان اقدام به اطفای حریق وانت پیکان کرده و مردی حدودا 26 ساله را از کابین خارج کرده و به عوامل امدادی تحویل دادند که در بررسی علائم حیاتی وی مشخص شد جان خود را از دست داده است.

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه دلیل این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راهور در دست بررسی گفت: در پی این حادثه عوامل راهور نسبت به روان سازی ترافیک اقدام کرده و در حال حاضر هیچ مشکل ترافیکی خاصی در محل وجود ندارد.

منبع : برترینهاآخرین خبر |برخورد مرگبار وانت پيکان با جدول akharinkhabar.ir/social/3160449 ايسنا/ رييس مرکز اطلاع‌رساني پليس راهنمايي و رانندگي تهران بزرگ از تصادف مرگبار يک دستگاه وانت پيکان با جدول در جنوب شرق تهران خبر داد. برخورد مرگبار وانت پیکان با جدول | برترینها | خبروان khabarone.ir/.../برخورد-مرگبار-وانت-پیکان-با-جدول رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از تصادف مرگبار یک دستگاه وانت پیکان با جدول در جنوب شرق تهران خبر داد. برخورد مرگبار وانت پیکان با جدول jadidtarinha.net/.../برخورد+مرگبار+وانت+پیکان+با+... رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از تصادف مرگبار یک دستگاه وانت پیکان با جدول در جنوب شرق تهران خبر داد. سرگرد ... برخورد مرگبار وانت پیکان با جدول - آکا www.akairan.com/.../news2016121921131145530.ht... رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از تصادف مرگبار یک دستگاه وانت پیکان با جدول در جنوب شرق تهران خبر داد. برخورد مرگبار وانت پیکان با جدول | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/29955474 - برخورد مرگبار وانت پیکان با جدول. رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از تصادف مرگبار یک دستگاه وانت پیکان با جدول در جنوب شرق ... برخورد مرگبار وانت پیکان با جدول - مگیتو magito.ir › اخبار › حوادث رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از تصادف مرگبار یک دستگاه وانت پیکان با جدول در جنوب شرق تهران خبر داد. برخورد مرگبار وانت پیکان با جدول - رادیکال خبر www.radicalkhabar.ir/search/?...برخورد+مرگبار+وانت... رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از تصادف مرگبار یک دستگاه وانت پیکان با جدول در جنوب شرق تهران خبر داد. سرگرد شریفی در ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :