طرح مدیریت پسماندهای صنعتی و ویژه اجرا می شود

تاریخ انتشار پست : 1395-9-30 دسته :

طرح مدیریت پسماندهای صنعتی و ویژه با موافقت کارگروه مدیریت پسماند در استان چهارمحال و بختیاری اجرا می شود.

طرح مدیریت پسماندهای صنعتی و ویژه اجرا می شود

چهارمحال و بختیاری, شهرکرد, طرح مدیریت پسماندهای صنعتی و ویژه, زباله

به نقل از طاها پخش از طاها پخش ؛ مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری در پنجمین نشست کارگروه مدیریت پسماند استان گفت: ضمن برخورد قانونی با متخلفان در زمینه دفع پسماند، زمینه لازم جهت اجرای طرح های مدیریت پسماندهای صنعتی و ویژه در سال جاری فراهم شده است.

شهرام احمدی افزود: این طرح هم اکنون در مرحله مکان یابی و جذب سرمایه گذار است.

وی ادامه داد: سالانه بیش از 50 هزار تن زباله صنعتی در استان تولید می شود که با مدیریت این پسماندها بخش مهمی از دغدغه های زیست محیطی در این حوزه مرتفع خواهد شد.

احمدی، اجرای طرح تفکیک زباله از مبدأ را از دیگر برنامه های کارگروه مدیریت پسماند استان بیان و اضافه کرد: 40 درصد از زباله های تولیدی استان خشک و قابل بازیافت است که با اجرای این طرح برای شهرداری ها نیز درآمدزایی می شود.

انتهای پیام/ف

منبع : باشگاه خبرنگارانطرح مدیریت پسماندهای صنعتی در چهارمحال و بختیاری اجرا می شود ... www.mehrnews.com/.../طرح-مدیریت-پسماندهای-صنع... طرح مدیریت پسماندهای صنعتی در چهارمحال و بختیاری اجرا می شود ... عنوان کرد و اظهار داشت: با مدیریت پسماندهای صنعتی و ویژه در استان بخش مهمی از ... طرح مدیریت پسماندهای صنعتی و ویژه اجرا می شود - باشگاه خبرنگاران جوان www.yjc.ir/.../طرح-مدیریت-پسماندهای-صنعتی-و-ویژه... طرح مدیریت پسماندهای صنعتی و ویژه با موافقت کارگروه مدیریت پسماند در استان چهارمحال و بختیاری اجرا می شود. طرح مدیریت پسماندهای صنعتی در چهارمحال و بختیاری اجرا می شود www.hoshdarnews.ir/.../مدیریت-پسماندهای-صنعتی-چه... طرح مدیریت پسماندهای صنعتی در چهارمحال و بختیاری اجرا می شود - به گزارش ... و اظهار داشت: با مدیریت پسماندهای صنعتی و ویژه در استان بخش مهمی از ... طرح مدیریت پسماندهای صنعتی و ویژه اجرا می‌شود | باشگاه خبرنگاران ... khabarone.ir/.../طرح-مدیریت-پسماندهای-صنعتی-و-وی... طرح مدیریت پسماندهای صنعتی و ویژه با موافقت کارگروه مدیریت پسماند در استان چهارمحال و بختیاری اجرا می‌شود. طرح مدیریت پسماندهای صنعتی و ویژه اجرا می شود baznashr24.com/.../طرح+مدیریت+پسماندهای+صنعتی... به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد؛ مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری در پنجمین نشست کارگروه مدیریت ... طرح مدیریت پسماندهای صنعتی در چهارمحال و بختیاری اجرا می شود baznashr24.com/.../طرح+مدیریت+پسماندهای+صنعتی... طرح مدیریت پسماندهای صنعتی و ویژه اجرا می شود. ۱۰:۴۰:۵۰ ,۱۳۹۵/۹/۲۹ ... طرح ارتقای امنیت اجتماعی در چهارمحال و بختیاری بختیاری اجرا شد. ۱۲:۱۵:۴۵ ... طرح مدیریت پسماندهای صنعتی و ویژه اجرا می شود - آکا www.akairan.com/.../news2016121910412232921.ht... طرح مدیریت پسماندهای صنعتی و ویژه با موافقت کارگروه مدیریت پسماند در استان چهارمحال و بختیاری اجرا می شود. هرلحظه، طرح مدیریت پسماندهای صنعتی در چهارمحال و بختیاری اجرا می شود harlahze.com/.../طرح-مدیریت-پسماندهای-صنعتی-در-چ... طرح مدیریت پسماندهای صنعتی در چهارمحال و بختیاری اجرا می شود ... عنوان کرد و اظهار داشت: با مدیریت پسماندهای صنعتی و ویژه در استان بخش مهمی از ... ایرنا - راه اندازی سایت مدیریت پسماندهای صنعتی و ویژه در چهارمحال ... sahebkhabar.ir/.../راه-اندازی-سایت-مدیریت-پسماندهای-... وی از آغاز اجرای طرح تفکیک زباله از مبدا و بازیافت را از جمله برنامه های ... روزانه 725 تن زباله در استان تولید می شود که 505 تن شهری و 220 تن ... راه اندازی سایت مدیریت پسماندهای صنعتی و ویژه در چهارمحال وبختیاری ... shababpress.ir/.../راه-اندازی-سایت-مدیریت-پسماندهای-... راه اندازی سایت مدیریت پسماندهای صنعتی و ویژه در چهارمحال وبختیاری ... از ۳۲۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است که با هماهنگی بخش خصوصی این طرح اجرا می شود. ... وی از آغاز اجرای طرح تفکیک زباله از مبدا و بازیافت را از جمله برنامه های ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :