مردم نباید برای قهرمان شدنِ نوکرانِ خود گرسنه بخوابند اینستاپست

تاریخ انتشار پست : 1395-9-30 دسته : سیاسی

محسن رضایی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از دولت خواست از تمامی نخبگان و جوانان دعوت به همکاری نماید.

به نقل از خبرنگار طاها پخش طاها پخش ؛ محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از دولت خواست برای مقابله با مشکلات اقتصادی مردم و مبارزه با فساد، تبعیض و بیکاری، فراجناحی عمل کرده و از تمامی نخبگان و جوانان دعوت به همکاری نماید.

وی نوشت:

"مردم نباید برای قهرمان شدنِ نوکرانِ خود گرسنه بخوابند.در شرایط حساس، دولت باید فراجناحی عمل کند.با توجه به فساد، تبعیض و بیکاری در کشور، مردم و علی الخصوص جوانان ناراحت هستند. ملت نباید برای قهرمان شدنِ نوکرانِ خود گرسنه بخوابند. دولت در چنین شرایطی باید از همه کارشناسان، مدیران و نخبگان دعوت کند افرادی را به سراغ آنها بفرستد و از آنها خواهش کند به دولت کمک کنند.با غرور، تکبر و جناح بازی، موفقیتی به دست نمی آید. دورانِ جناح ها گذشته است و دورانِ دعوت از نخبگان و جوانان برای حل مشکلات است. ملت ایران نباید برای قهرمان شدن نوکران خود، گرسنه بخوابد."

مردم نباید برای قهرمان شدنِ نوکرانِ خود گرسنه بخوابند+اینستاپست

دولت, نخبگان, مدیران, سرلشکر رضایی, اینستاگرام محسن رضایی, پست محسن رضایی, ملت

منبع : باشگاه خبرنگارانمردم نباید برای قهرمان شدنِ نوکرانِ خود گرسنه بخوابند+اینستاپست | خبر ... khabarfarsi.com/u/29921325 - مردم نباید برای قهرمان شدنِ نوکرانِ خود گرسنه بخوابند+اینستاپست. محسن رضایی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از دولت خواست از تمامی ... مردم نباید برای قهرمان شدنِ نوکرانِ خود گرسنه بخوابند+اینستاپست it-news.ir/مردم-نباید-برای-قهرمان-شدنِ-نوکرانِ-خو/ به گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون در فضای مجازی گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار ... مردم نباید برای قهرمان شدنِ نوکرانِ خود گرسنه بخوابند+اینستاپست - آکا www.akairan.com/.../news201612191020310336.htm... "مردم نباید برای قهرمان شدنِ نوکرانِ خود گرسنه بخوابند.در شرایط حساس، دولت باید فراجناحی عمل کند.با توجه به فساد، تبعیض و بیکاری در کشور، ... مردم نباید برای قهرمان شدنِ نوکرانِ خود گرسنه بخوابند+اینستاپست jonbeshjavan.ir/مردم-نباید-برای-قهرمان-شدنِ-نوکران... مردم نباید برای قهرمان شدنِ نوکرانِ خود گرسنه بخوابند+اینستاپست. محسن رضایی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از دولت خواست از تمامی ... مردم نباید برای قهرمان شدنِ نوکرانِ خود گرسنه بخوابند+اینستاپست - اقتص www.eghtesadban.com/.../مردم-نباید-برای-قهرمان-شدن... محسن رضایی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از دولت خواست از تمامی نخبگان و جوانان دعوت به همکاری نماید. مردم نباید برای قهرمان شدنِ نوکرانِ خود گرسنه بخوابند اینستاپست ... irannp.com/.../in_yjc.irr5.lfar5.lnewsr5.l5903314r5.lم... مردم نباید برای قهرمان شدنِ نوکرانِ خود گرسنه بخوابند اینستاپست-باشگاه خبرنگاران جوان. صفحه مورد نظر شما در حال بارگذاری می باشد. لطفا صبور باشید ... غافلگیری سیامک انصاری از نتیجه یک نظرسنجی توییتری news.slan.ir/غافلگیری-سیامک-انصاری-از-نتیجه-یک-... این بازیگر نیز منتظر پایان زمان نظرسنجی نشد و آن را از توییتر خود پاک کرد ... مردم نباید برای قهرمان شدنِ نوکرانِ خود گرسنه بخوابند+اینستاپست. گریم جدید فلور نظری+ اینستاپست www.hooshnews.com/.../گریم-جدید-فلور-نظری+-این... فلور نظری در صفحه اینستاگرام خود با گذاشتن عکسی از گریم کار جدیدش ... مردم نباید برای قهرمان شدنِ نوکرانِ خود گرسنه بخوابند+اینستاپست ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :