مربی ایرانی برای احسان حدادی

تاریخ انتشار پست : 1395-9-30 دسته : ورزشی

یک مربی ایرانی کار آماده سازی ملی پوش پرتاب دیسک کشورمان را برعهده گرفته است.

خبرگزاری تسنیم: احسان حدادی بعد از ناکامی در رقابت های پرتاب دیسک بازی های المپیک 2016 ریو، مجبور شد پای مصدوم خود را در شهریور ماه به تیغ جراحان بسپارد.

وی از اواسط شهریور ماه که در آلمان عمل جراحی داشت، دوران نقاهت خود را سپری می کند و الآن قرار است از دو هفته دیگر تمرینات آماده سازی خود در جزیره کیش را شروع کند.

با توجه به موفقیت حدادی در کسب مدال نقره بازی های المپیک 2012 لندن با کمک های «کیم بوخونسف»، به نظر می رسید بعد از قطع همکاری با این مربی روس، یک گزینه خارجی دیگر در کنار حدادی قرار بگیرد، اما با توافق های صورت گرفته قرار شد که یک مربی ایرانی در مسیر آماده سازی این پرتابگر دیسک حضور داشته باشد.

حدادی که تنها مدال آور دوومیدانی ایران در تاریخ المپیک است، به همراه حسن تفتیان دو ورزشکار برتر کشور در این رشته هستند که امیدهای ایران برای مدال آوری در میادین بزرگ محسوب می شوند.

منبع : برترینهاخبرگزاری تسنیم - مربی ایرانی برای احسان حدادی https://www.tasnimnews.com/.../مربی-ایرانی-برای-اح... یک مربی ایرانی کار آماده‌سازی ملی‌پوش پرتاب دیسک کشورمان را برعهده گرفته ... به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، احسان حدادی پس از ... مربی ایرانی برای احسان حدادی - برترین ها www.bartarinha.ir/fa/.../مربی-ایرانی-برای-احسان-حدادی یک مربی ایرانی کار آماده‌سازی ملی‌پوش پرتاب دیسک کشورمان را برعهده ... خبرگزاری تسنیم: احسان حدادی پس از ناکامی در رقابت‌های پرتاب دیسک ... مربی ایرانی برای احسان حدادی | یک مربی ایرانی کار آماده سازی - قطره www.ghatreh.com/news/.../مربی-ایرانی-برای-احسان-ح... یک مربی ایرانی کار آماده سازی ملی پوش پرتاب دیسک کشورمان را برعهده گرفته است. - به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری. مربی ایرانی برای احسان حدادی - مگیتو magito.ir › ورزشی › سایر ورزش ها یک مربی ایرانی کار آماده‌سازی ملی‌پوش پرتاب دیسک کشورمان را برعهده گرفته ... به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، احسان حدادی پس از ... مربی ایرانی برای احسان حدادی - جستجوگر اخبار تی نیوز tnews.ir/news/bc0b76361413.html به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، احسان حدادی پس از ناکامی در رقابت های پرتاب دیسک بازی های المپیک 2016 ریو، مجبور شد پای مصدوم ... مربی ایرانی برای احسان حدادی - دیلی خبر ایران dailykhabariran.ir/news/224049 یک مربی ایرانی کار آماده‌سازی ملی‌پوش پرتاب دیسک کشورمان را برعهده گرفته است. 0 0 0 نظر. مشاهده ادامه خبر. اخبار مرتبط : عجیب ترین روش برای ... مربی احسان حدادی به ایران می‌آید - فردا www.fardanews.com/.../مربی-احسان-حدادی-به-ایران-می‌آ... مربی احسان حدادی قرار است طی چند روز آینده به ایران بیاید. sport.tv3.ir-مربی ایرانی برای احسان حدادی sport.tv3.ir/news/.../مربی-ایرانی-برای-احسان-حدادی یک مربی ایرانی کار آماده‌سازی ملی‌پوش پرتاب دیسک کشورمان را برعهده ... به گزارش"اسپورت تی وی" و به نقل از تسنیم، احسان حدادی پس از ناکامی در ... کیم بوخونسف بار دیگر مربی احسان حدادی می شود | سایت دو و میدانی ایران www.2meydani.ir/.../کیم-بوخونسف-بار-دیگر-مربی-... کیم بوخونسف که چند سالی هدایت احسان حدادی، نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک را برعهده داشت، با دیگر قرار شده. مربی ایرانی برای احسان حدادی - ورزش 24 varzesh-24.ir/news/.../مربی+ایرانی+برای+احسان+حدادی یک مربی ایرانی کار آماده‌سازی ملی‌پوش پرتاب دیسک کشورمان را برعهده گرفته است. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، احسان حدادی پس از ناکامی در ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :