کارت دانشجویی بین المللی خدمتی نو برای جوانان کشورهای متفاوت

تاریخ انتشار پست : 1395-9-30 دسته : علمی آموزشی

مدیر دفتر نمایندگی ایران کارت بین المللی دانشگاهیان درباره صدور کارتهای بین المللی برای جامعه دانشگاهی توضیح داد.


کارت دانشجویی بین المللی خدمتی نو برای جوانان کشورهای مختلف

داشگاه های کشور, کارت دانشجویی بین المللی, وزارت علوم, دانشجویان ایرانی

محمدرضا شمشیرگر مدیر دفتر نمایندگی ایران کارت بین المللی دانشگاهیان در گفت و گو با خبرنگار طاها پخش طاها پخش ؛ درباره کارتهای بین المللی دانشجویان و استادان گفت: سازمان جهانی انی کارت از سال 1953 تشکیل و هم اکنون مقر آن در آمستردام هلند بصورت یک موسسه غیرانتفاعی فعال است.

وی ادامه داد: در سال 1383 نمایندگی این کارت در ایران به دانشگاه تهران سپرده شد اما در سالهای اخیر به علت آنکه دانشگاه نتوانست فعالیتهای خود را مانند سالهای اولیه ادامه دهد (یعنی نتوانست بعنوان یک نهاد دولتی مانورهای لازم در توسعه خدمات را داشته باشد) پس از فراخوان و ارائه مدارک از جانب ما، نمایندگی صدور کارت ایران از سال 91 تاکنون به ما واگذار شد.

شمشیرگر اظهار داشت: از آنجا که به علت برخی مشکلات در چند ماه اخیر دانشگاه تهران دیگر عاملیت فروش کارت ها را ندارد ما بعنوان نماینده سازمان و مرجع اصلی صدور کارت باید آن مشکل را حل کنیم.

وی درباره مزیت این کارت ها عنوان کرد: کارت دانشجویی بین المللی در تمام جهان به صورت یکسان صادر می شود و یکسری خدمات را ارائه می کند.

مدیر دفتر نمایندگی ایران کارت بین المللی دانشگاهیان با اشاره به توسعه خدمات این کارتها در جهان عنوان کرد: بعنوان مثال دارندگان این کارتها اعم از دانشجویان و اعضای هیات علمی درهنگام سفر به کشوری دیگر می توانند ازتخفیفات و امکانات کارت بهره گیرند و این موضوع برای دارندگان کارتی که به ایران هم مراجعه می کند صادق است.

وی اظهار داشت: صدور این کارت برای تمام دانشجویان تمام وقت دانشگاههای سراسر کشور امکان پذیر است و برای دانش پذیران و افرادی که بصورت پاره وقت در برخی موسسات تدریس دارند، امکان صدور کارت و بهره گیری از خدمات نیست.

شمشیرگر با اشاره به چند مورد از خدمات ارائه شده در ایران برای دارندگان کارت گفت: بهره گیری از امکانات و تخفیفات مجموعه هتلهای ایرانگردی و جهانگری زیر نظر سازمان بازنشستگی و تامین اجتماعی (حدود 40 تا 50 هتل) و برخی سایتهای خرید اینترنتی و غیره از جمله خدمات قابل ارائه به دارندگان کارت است.

منبع : باشگاه خبرنگارانکارت دانشجویی بین‌ المللی خدمتی نو برای جوانان کشورهای مختلف / مدیر ... wwwkhabar.ir/10918980 مدیر دفتر نمایندگی ایران کارت بین المللی دانشگاهیان درباره صدور کارتهای بین المللی برای جامعه دانشگاهی توضیح داد. کارت دانشجویی بین‌ المللی خدمتی نو برای جوانان کشورهای مختلف www.nazbid.ir/news/718445 محمدرضا شمشیرگر مدیر دفتر نمایندگی ایران کارت بین المللی دانشگاهیان در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره ... کارت بین‌المللی دانشگاهیان - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد https://fa.wikipedia.org/.../کارت_بین‌المللی_دانشگاهی... کارت بین‌المللی دانشجویی (به انگلیسی: ISIC ) و کارت بین‌المللی هیئت علمی (به انگلیسی: ... اعم از استادها و دانشجویان توسط مجمع صدور کارت بین‌المللی دانشگاهیان ارائه می‌شوند. ... مجمع دانشجویان اروپایی رشته حقوق (ELSA); مجمع کارت جوانان اروپا (EYCA) ... در ارتباط هستند، یک گردهم آیی سه روزه را هر بار در یک کشور برپا می کنند. ورود خودرو به داخل صرافی جان یک نفر را گرفت +عکس | جام‌جم | خبروان khabarone.ir/.../ورود-خودرو-به-داخل-صرافی-جان-یک-ن... ... شمالی کارت دانشجویی بین‌ المللی خدمتی نو برای جوانان کشورهای مختلف ... به مسجد در زوریخ کشته شد افزایش نیافتن بودجه آی‌تی کشورهای منطقه ... بحران تازه اقتصاد آفریقا/کشاورزی زیر یوغ تغییرات اقلیمی | مهر | خبروان khabarone.ir/.../بحران-تازه-اقتصاد-آفریقا-کشاورزی-... در همین حال ۱۷ کشور از ۲۰ کشور آفریقایی که بیشترین وابستگی ... شمالی کارت دانشجویی بین‌ المللی خدمتی نو برای جوانان کشورهای مختلف ... ثبت نام دریافت کارت های بین المللی | مدیریت امور فرهنگی و اجتماعی ... farhangi.aut.ac.ir/web/?p=1660 واحد صدور كارت های بین‌المللی یك ایده دانشجویی بود كه در باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران رقم خورد. ... با عنایت به تشكیل باشگاه دانشجویان كه مركزی جوان، با نیروهای خوش فكر ... آشنایی دانشگاهیان ملل مختلف با یكدیگر از اهداف صدور این كارت است. .... به كشورها و فرهنگشان به دانشجویان می دهد و همچنین یك زاویه دید نو به ... هرلحظه، فروش اینترنتی مستند «شب‌نامه» آغاز شد + تیزر فیلم harlahze.com/.../فروش-اینترنتی-مستند-شب-نامه-آغا... ... و بیش از 20 حوزه و مسجد در سطح کشور میزبان اکران مستند جنجالی شب نامه بودند و ... کارت دانشجویی بین‌ المللی خدمتی نو برای جوانان کشورهای مختلف · ماجرای عیدانه ... منابع سوالات و حذفیات آزمون سراسری ۹۶ | سرویس خبری servicekhabari.com/316324 کارت دانشجویی بین‌ المللی خدمتی نو برای جوانان کشورهای مختلف .... ایران و ترکیه از جنگ بر سر بین النهرین تا حضور در عراق و سوریه/ گزارش ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :