ایران و سوریه در صدر موضوعات مورد بحث / جزئیات نشست مقامات صهیونیست با تیم ترامپ

تاریخ انتشار پست : 1395-10-1 دسته : بین الملل

روزنامه صهیونیستی "هاآرتص" جزئیات نشست مقامات رژیم صهیونیستی با تیم دونالد ترامپ را منتشر کرد.

جزئیات نشست مقامات صهیونیست با تیم ترامپ/ ایران و سوریه در صدر موضوعات مورد بحث

مقامات رژیم صهیونیستی, بین الملل, بحران سوریه, ایران, تیم ترامپ, سوریه, هاآرتص

به نقل از طاها پخش به نقل از العالم ؛ روزنامه صهیونیستی "هاآرتص" با انتشار جزئیات نشست مقامات رژیم صهیونیستی با تیم دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب امریکا نوشت ایران و سوریه در صدر موضوعات مورد بحث طرفین قرار داشته است.

روزنامه صهیونیستی "هاآرتص" به نقل از یک مقام ارشد کابینه رژیم اشغالگر قدس جزئیاتی از دیدار چند هفته پیش دو مقام ارشد این رژیم با "مایکل فلین"، گزینه پیشنهادی دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب آمریکا برای تصدی سمت مشاور امنیت ملی این کشور منتشر کرد.

به نوشته "هاآرتص" این عضو ارشد کابینه رژیم صهیونیستی اظهار داشته است "بنیامین نتانیاهو"، نخست وزیر این رژیم در چندین نشست غیرعلنی طی دو هفته جاری ابراز امیدواری کرده ورود "دونالد ترامپ" به کاخ سفید بتواند زمینه های همکاری های تل آویو و واشنگتن در برخی زمینه های دیپلماتیک و امنیتی را که قبلاً همکاری در آنها غیرممکن بود فراهم کند.

هاآرتص می افزاید: به گفته این مقام عالی رتبه "اسرائیلی" که خواسته نامش فاش نشود، امیدواری نتانیاهو براساس اظهاراتی استوار است که "یوسی کوهن"، رئیس سازمان موساد و "ژاکوب نایجل"، مشاور موقت امنیت داخلی رژیم صهیونیستی بعد از دیدار با "مایکل فلین"، گزینه پیشنهادی ترامپ برای تصدی سمت مشاور امنیت ملی آمریکا به نتانیاهو منتقل کرده اند.

"فلین" که سمت اداره کننده آژانس اطلاعات دفاعی آمریکا را به عهده داشته یکی از نزدیک ترین افراد به ترامپ تلقی می شود.

منبع مورد استناد "هاآرتص" همچنین گفته است "نتانیاهو" در دو هفته گذشته همواره این دیدار را "عالی" توصیف کرده و گفته شنیده های "کوهن" و "نایجل" از یک نقطه عطف جدید در سیاست خارجی آمریکا به طور کلی و به ویژه درباره "اسرائیل" و خاورمیانه حکایت دارد.

این مقام صهیونیست به نقل از نتانیاهو گفته است: "در اینجا فرصت هایی وجود دارد. ما می توانیم تغییراتی تاریخی ایجاد کنیم."

به نوشته "هاآرتص"، دیدار مقام های رژیم صهیونیستی با "فلین" تا اندازه زیادی بر ایران و توافق هسته ای این کشور با گروه 1 5 متمرکز بوده است.

این روزنامه همچنین نوشت: مقام های آمریکا و اسرائیل همچنین درباره جنگ سوریه نیز با یکدیگر گفت وگو کردند.

وزیر ارشد رژیم صهیونیستی گفته کوهن و نایجل در نقل از خود از دیدار نیویورک تصریح کرده اند که فلین تقریباً در کلیه مسائل مورد بحث مواضع مثبتی مطرح کرده است.

همچنین "فلین" به مقام های صهیونیست اعلام کرده است ترامپ درباره تصمیم انتقال سفارت آمریکا در فلسطین اشغالی از تل آویو به قدس جدی است.

منبع : باشگاه خبرنگارانجزئیات نشست مقامات صهیونیست با تیم ترامپ/ ایران و سوریه در صدر ... www.yjc.ir/.../جزئیات-نشست-مقامات-صهیونیست-با-... جزئیات نشست مقامات صهیونیست با تیم ترامپ/ ایران و سوریه در صدر ... نوشت ایران و سوریه در صدر موضوعات مورد بحث طرفین قرار داشته است. جزئیات نشست مقامات صهیونیست با تیم ترامپ/ ایران و سوریه در صدر ... tnews.ir/news/fc2176398249.html جزئیات نشست مقامات صهیونیست با تیم ترامپ/ ایران و سوریه در صدر موضوعات مورد بحث. به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ... جزئیات نشست مقامات صهیونیست با تیم ترامپ- ایران و سوریه در صدر ... www.wikinegar.com/.../جزئیات-نشست-مقامات-صهیون... روزنامه صهیونیستی "هاآرتص" جزئیات نشست مقامات رژیم صهیونیستی با تیم دونالد ترامپ را منتشر کرد. ... جزئیات نشست مقامات صهیونیست با تیم ترامپ- ایران و سوریه در صدر موضوعات مورد بحث. روزنامه صهیونیستی "هاآرتص" ... جزییات نشست مقامات اسراییل با تیم ترامپ درباره ایران و سوریه - قطره www.ghatreh.com/.../جزییات-نشست-مقامات-اسراییل-... روزنامه صهیونیستی "هاآرتص" با انتشار جزییات نشست مقامات رژیم ... جمهور منتخب امریکا نوشت ایران و سوریه در صدر موضوعات مورد بحث طرفین قرار ... تور کیش جزئیات نشست مقامات صهیونیست با تیم ترامپ/ ایران و سوریه ... kishnet65.ir › اخبار تور کیش خانه / اخبار تور کیش / تور کیش جزئیات نشست مقامات صهیونیست با تیم ترامپ/ ایران و سوریه در صدر موضوعات مورد بحث سفرنامه و بلیط ویزا ارزان ... جزئیات نشست مقامات صهیونیست با تیم ترامپ ایران و سوریه در صدر ... www.radicalkhabar.ir/search/?...جزئیات+نشست+مقاما... جزئیات نشست مقامات صهیونیست با تیم ترامپ ایران و سوریه در صدر موضوعات مورد بحث ... «برجام» و «بحران سوریه» موضوعات مورد بحث با موگرینی بود. 30-10-2016 ... جزئیات نشست مقامات صهیونیست با تیم ترامپ/ ایران و سوریه در صدر ... www.parstelex.ir/site/news/show/2490078 جزئیات نشست مقامات صهیونیست با تیم ترامپ/ ایران و سوریه در صدر موضوعات مورد بحث. روزنامه صهیونیستی هاآرتص جزئیات نشست مقامات رژیم ... جزئیات نشست مقامات صهیونیست با تیم ترامپ ایران و سوریه در صدر ... irannp.com/.../in_yjc.irr5.lfar5.lnewsr5.l5906054r5.lج... جزئیات نشست مقامات صهیونیست با تیم ترامپ ایران و سوریه در صدر موضوعات مورد بحث-باشگاه خبرنگاران جوان. صفحه مورد نظر شما در حال بارگذاری می باشد. جزئیات نشست مقامات صهیونیست با تیم ترامپ/ ایران و سوریه در صدر ... akhbartop.ir/.../جزئیات-نشست-مقامات-صهیونیست-با... جزئیات نشست مقامات صهیونیست با تیم ترامپ/ ایران و سوریه در صدر موضوعات مورد بحث. 2016/12/20; بین الملل · اخبار بین الملل بین الملل · برای صرف‌نظر کردن از ... جزئیات نشست مقامات اسرائیل با تیم ترامپ دربارۀ ایران و سوریه news.parseek.com/Url/?id=13368562 جزئیات نشست مقامات اسرائیل با تیم ترامپ دربارۀ ایران و سوریه. ... رئیس جمهور منتخب امریکا نوشت ایران و سوریه در صدر موضوعات مورد بحث طرفین ... به نوشته "هاآرتص"، دیدار مقام‌های رژیم صهیونیستی با "فلین" تا اندازه زیادی بر ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :