بیانیه داعش در پذیرش حمله کامیون به بازار کریسمس برلین

تاریخ انتشار پست : 1395-10-1 دسته : بین الملل

گروه تروریستی داعش با انتشار بیانیه ای مسئولیت حمله کامیون به بازار کریسمس در آلمان را برعهده گرفت.


بیانیه داعش در پذیرش حمله کامیون به بازار کریسمس برلین

بین الملل, داعش, حمله به بازار کریسمس, جنایات داعش, آنگلا مرکل, اخبار داعش, صدراعظم آلمان
به نقل از طاها پخش ، اسکای نیوز در خبری فوری اعلام کرد گروه تروریستی داعش با انتشار بیانیه ای مسئولیت حمله دیروز کامیون به بازار کریسمس در برلین آلمان را برعهده گرفته است.

ادعای گروه تروریستی داعش در حالی مطرح می شود که هنوز به طور قطع مشخص نیست این حادثه تروریستی بوده است. با این وجود، آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان اعلام کرد فرض اصلی در این حادثه مبنی بر تروریستی بودن آن است. پلیس آلمان امروز مظنون این حادثه را به علت نبود شواهد کافی آزاد کرد.

در حادثه ورود کامیون به بازار کریسمس دستکم 12 نفر کشته و دهها تن مجروح شدند. پلیس آلمان اعلام کرده است عامل حمله به بازار برلین، راننده لهستانی کامیون را به ضرب گلوله کشته است.

منبع : باشگاه خبرنگارانبیانیه داعش در پذیرش حمله کامیون به بازار کریسمس برلین www.yjc.ir/.../بیانیه-داعش-در-پذیرش-حمله-کامیون-به... گروه تروریستی داعش با انتشار بیانیه ای مسئولیت حمله کامیون به بازار کریسمس در آلمان را برعهده گرفت. بیانیه داعش در پذیرش حمله به بازار کریسمس برلین - پارسینه www.parsine.com/.../بیانیه-داعش-در-پذیرش-حمله-به-... گروه تروریستی داعش با انتشار بیانیه ای مسئولیت حمله کامیون به بازار کریسمس در آلمان را برعهده گرفت. بیانیه داعش در پذیرش حمله کامیون به بازار کریسمس برلین | باشگاه ... vista.ir/cdn/32143048 گروه تروریستی داعش با انتشار بیانیه ای مسئولیت حمله کامیون به بازار کریسمس در آلمان را برعهده گرفت. بیانیه داعش در پذیرش حمله به بازار کریسمس برلین | پارسینه | خبروان khabarone.ir/.../بیانیه-داعش-در-پذیرش-حمله-به-بازار... گروه تروریستی داعش با انتشار بیانیه‌ای مسئولیت حمله کامیون به بازار کریسمس در آلمان را برعهده گرفت. بیانیه داعش در پذیرش حمله به بازار کریسمس برلین | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/30024364 - بیانیه داعش در پذیرش حمله به بازار کریسمس برلین. گروه تروریستی داعش با انتشار بیانیه ای مسئولیت حمله کامیون به بازار کریسمس در آلمان را برعهده گرفت. بیانیه داعش در پذیرش حمله به بازار کریسمس برلین - آکا www.akairan.com/.../news201612202340462915.htm... گروه تروریستی داعش با انتشار بیانیه ای مسئولیت حمله کامیون به بازار کریسمس در آلمان را برعهده گرفت. هرلحظه، بیانیه داعش در پذیرش حمله کامیون به بازار کریسمس برلین harlahze.com/.../بیانیه-داعش-در-پذیرش-حمله-کامیون-... بیانیه داعش در پذیرش حمله کامیون به بازار کریسمس برلین به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، اسکای نیوز در خبری فوری اعلام کرد ... بیانیه داعش در پذیرش حمله کامیون به بازار کریسمس برلین - رادیکال خبر www.radicalkhabar.ir/.../بیانیه+داعش+در+پذیرش+حمل... گروه تروریستی داعش با انتشار بیانیه ای مسئولیت حمله کامیون به بازار کریسمس در آلمان را برعهده گرفت. بیانیه داعش در پذیرش حمله کامیون به بازار کریسمس برلین - رادیکال خبر www.radicalkhabar.ir/search/?...بیانیه+داعش...پذیرش... گروه تروریستی داعش با انتشار بیانیه ای مسئولیت حمله کامیون به بازار کریسمس در آلمان را برعهده گرفت. به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، اسکای ... خبــر خـوان /بیانیه داعش در پذیرش حمله کامیون به بازار کریسمس برلین atoznews.ir/.../بیانیه-داعش-در-پذیرش-حمله-کامیون-به... افزایش تدابیر امنیتی در نیویورک، لندن و پاریس به دنبال حمله ... نباید اجازه داد ... بیانیه داعش در پذیرش حمله کامیون به بازار کریسمس برلین.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :