مظنون حمله به بازار کریسمس در برلین آزاد شد

تاریخ انتشار پست : 1395-10-1 دسته : بین الملل

دادستان کل آلمان از آزادی فرد مظنون به حمله به بازار کریسمس در برلین خبر داد.

مظنون حمله به بازار کریسمس در برلین آزاد شد

پلیس آلمان, حمله تروریستی, بازار کریسمس, بین الملل, برلین, آلمان

به نقل از طاها پخش به نقل ازشبکه تلویزیونی الحدث؛ مقام های قضایی آلمان اعلام کرده اند که پناهجوی پاکستانی مظنون به نقش داشتن در حمله دوشنبه شب، به علت فقدان شواهد کافی آزاد شده است.

پیش از این رئیس پلیس برلین گفته بود نمی توان تایید کرد که فرد دستگیر شده واقعا راننده کامیونی بوده که در این حمله به کار گرفته شد. این شخص در بازجویی ها منکر نقش داشتن در حمله شد.

منبع : باشگاه خبرنگارانمظنون حمله به بازار کریسمس در برلین آزاد شد - باشگاه خبرنگاران جوان www.yjc.ir/.../مظنون-حمله-به-بازار-کریسمس-در-برلی... دادستان کل آلمان از آزادی فرد مظنون به حمله به بازار کریسمس در برلین خبر داد. مظنون حمله برلین آزاد شد - صراط www.seratnews.ir/fa/news/.../مظنون-حمله-برلین-آزاد-ش... مظنون حمله برلین آزاد شد ... دوشنبه شب راننده کامیونی در شهر برلین در بازار کریسمس کامیون را به میان جمعیت راند و به این ترتیب ۱۲ نفر کشته و ... مظنون حمله به بازار کریسمس در برلین آزاد شد | دادستان کل - قطره www.ghatreh.com/.../مظنون-حمله-بازار-کریسمس-برل... دادستان کل آلمان از آزادی فرد مظنون به حمله به بازار کریسمس در برلین خبر داد. - جوان به نقل ازشبکه تلویزیونی الح. مظنون پاکستانی حمله برلین آزاد شد - euronews fa.euronews.com › اخبار › اخبار بین‌المللی گروه داعش مسئولیت حمله به برلین را برعهده گرفت. ... که هنوز نمی توان تایید کرد مظنون اصلی حمله به بازارچه کریسمس فرد بازداشت شده باشد. ... ISIL claims responsibility for Berlin Christmas market attack برای ترجمه کلیک کنید. مظنون حمله به بازار کریسمس در برلین آزاد شد jadidtarinha.net/.../مظنون+حمله+به+بازار+کریسمس+در... دادستان کل آلمان از آزادی فرد مظنون به حمله به بازار کریسمس در برلین خبر داد. به گزارش گروه بین‌الملل باش. مظنون حمله به بازار کریسمس در برلین آزاد شد baznashr24.com/.../مظنون+حمله+به+بازار+کریسمس+د... به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل ازشبکه تلویزیونی الحدث؛ منابع خبری روز سه‌شنبه از‌ آزادی فرد دستگیر شده متهم به عامل ... تبعه پاکستانی، مظنون حمله برلین آزاد شد - افکارنیوز www.afkarnews.ir/.../578407-تبعه-پاکستانی-مظنون... تبعه پاکستانی، مظنون حمله برلین آزاد شد ... که به اتهام و ظن به نقش داشتن در حمله دوشنبه شب دستگیر شد ، به دلیل در دست نبودن شواهد کافی آزاد شده است. راننده کامیونی در شهر برلین شب گذشته وارد جمعیت در بازار کریسمس در ... الف - تبعه پاکستانی، مظنون حمله برلین آزاد شد alef.ir/vdcgy39tnak9xw4.rpra.html?42txt تبعه پاکستانی، مظنون حمله برلین آزاد شد. تاریخ انتشار ... پلیس آلمان راننده کامیون مظنون به حمله به بازار کریسمس را دستگیر کرد. ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ ۰۰: ... مظنون حمله به بازار کریسمس در برلین آزاد شد www.espeli.ir/.../مظنون+حمله+به+بازار+کریسمس+در+... مظنون حمله به بازار کریسمس در برلین آزاد شد. ... دادستان کل آلمان از آزادی فرد مظنون به حمله به بازار کریسمس در برلین خبر داد. سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵. از: باشگاه ... مظنون پاکستانی حمله برلین آزاد شد - نامه نیوز namehnews.ir/.../مظنون-پاکستانی-حمله-برلین-آزاد-ش... مظنون پاکستانی حمله برلین آزاد شد ... به گزارش نامه نیوز، دوشنبه شب راننده کامیونی در شهر برلین در بازار کریسمس کامیون را به میان جمعیت راند و ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :