آماده باش پلیس اتریش در کریسمس

تاریخ انتشار پست : 1395-10-1 دسته : سیاسی

«ولفانگ سوبوتکا» وزیر کشور اتریش گفت که هیچ دلیلی برای پیشگیری از جشن های کریسمس یا شب سال نو میلادی وجود ندارد.


خبرگزاری ایرنا: «ولفانگ سوبوتکا» وزیر کشور اتریش گفت که هیچ دلیلی برای پیشگیری از جشن های کریسمس یا شب سال نو میلادی وجود ندارد.

کریسمس, اتریشبه نقل از روزنامه پرسه اتریش، بعد از حمله تروریستی در بازار کریسمس در برلین، سوبوتکا وزیر کشور اتریش اعلام کرد: واحدهای عملیاتی پلیس، کبرا و پلیس فرودگاه تا 9 ژانویه دروضعیت آماده باش قرار دارند. با این وجود، هیچ شواهدی مبنی بر وجود یک تهدید قوی وجود ندارد.

سوبوتکا با یادآوری اینکه دلیلی برای پیشگیری از جشن های کریسمس و یا شب سال نو میلادی وجود ندارد، تاکید کرد: اگر یک جامعه دموکراتیک قبل از تروریسم به زانو بیافتد علامت اشتباهی است.

وزیر کشور اتریش ادامه داد: هیچ ارتباطی بین خانه پناهجویان در سالزبورگ و حادثه تروریستی برلین وجود ندارد. در اینجا سوظن به یک جرم و جنایت مطرح بوده اما در آلمان گمان به ترور وجود دارد.

وی در عین حال افزود: اینکه مظنون حمله تروریستی برلین از اتریش وارد آلمان شده را نمی توان قطعی تایید کرد. به این علت که عامل از چندین کارت هویت جعلی استفاده کرده است.

سوبوتکا افزود: نمی توان از حمله تروریست های افراطی در هر صورتی پیشگیری کرد و نمی شود مردم را قانع کرد که آنها 100 درصد امنیت دارند. امنیت مطلق وجود ندارد.

وزیر کشور ارتیش افزود: کشورش می خواهد برای مقابله با تروریست ها مبارزه پیشگیرانه داشته باشد. مظنوین به اقدام های خرابکارانه تحت نظارت هستند.

وی توضیح داد: به همین منظور برنامه «امنیت مشترک» از اول ژانویه شدت خواهد گرفت. مرزهای خارجی اتحادیه اروپا باید بشدت محافظت شود و حرکت پناهجویان در سراسر مدیترانه متوقف شود.

وزیر کشور اتریش همچنین با اشاره به جامعه مسلمانان، گفت:نباید چنین جنایت هایی را به پای دین نوشت.

منبع : برترینهاهرلحظه، آماده باش پلیس اتریش در کریسمس harlahze.com/.../آماده-باش-پلیس-اتریش-در-کریسمس به نقل از روزنامه پرسه اتریش پس از حمله تروریستی در بازار کریسمس در برلین سوبوتکا وزیر کشور اتریش اعلام کرد واحدهای عملیاتی پلیس کبرا ... عصر تعادل - آماده باش پلیس اتریش در کریسمس asretaadol.ir/vdchvznzw23nvwd.tft2.html «ولفانگ سوبوتکا» وزیر کشور اتریش گفت که هیچ دلیلی برای جلوگیری از جشن های کریسمس یا شب سال نو میلادی وجود ندارد. آماده باش پلیس اتریش در کریسمس / «ولفانگ سوبوتکا» وزیر کشور ... porsyar.com/10698172 «ولفانگ سوبوتکا» وزیر کشور اتریش گفت که هیچ دلیلی برای جلوگیری از ... مشاهده متن کامل خبر در پایگاه خبری برترین ها: آماده باش پلیس اتریش در کریسمس. مجله اینترنتی مَت مَگ - آماده باش پلیس اتریش در کریسمس matmag.ir/news/9236 به نقل از روزنامه پرسه اتریش، پس از حمله تروریستی در بازار کریسمس در برلین، سوبوتکا وزیر کشور اتریش اعلام کرد: واحدهای عملیاتی پلیس، ... آماده باش پلیس اتریش در کریسمس - خبر 24 www.khabar-24.com/.../آماده+باش+پلیس+اتریش+در+... «ولفانگ سوبوتکا» وزیر کشور اتریش گفت که هیچ دلیلی برای جلوگیری از جشن های کریسمس یا شب سال نو میلادی وجود ندارد. امتیاز خبر: 18 از ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :