داستان دنباله دار یارانه ها و حذف دهک های پردرآمد

تاریخ انتشار پست : 1395-10-1 دسته : اقتصادی

یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت:حذف یارانه دهک های پردرآمد، به عنوان یک تکلیف قانونی است.


داستان دنباله دار یارانه ها و حذف دهک های پردرآمد

کمیسیون تلفیق بودجه 96, دهک های پردرآمد, بدهی دولت, یارانه, مجلس شورای اسلامی, اسناد خزانه
مهرداد بائوج لاهوتی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با خبرنگار طاها پخش گروه طاها پخش در خصوص حذف یارانه دهک های بالا عنوان کرد: در بودجه سال 95 قرار بر این شد تا اشخاصی که ماهانه درآمدی بالغ بر 30 میلیون تومان کسب می کنند از دریافت یارانه کنار گذاشته شوند اما بعد از مدتی، اقدامات دولت خلاف این ادعا را به اثبات رساند.

وی در ادامه حذف دریافت یارانه دهک های پردرآمد را اقدام مثبتی برای شفافیت اقتصادی تلقی کرد و گفت: در شرایطی که بدهی های دولت بسیار بالا بوده و همواره بخشی از آن ها را در قالب اسناد خزانه پرداخت می کند؛ با حذف یارانه افراد پردرآمد رقمی قریب به 15 هزار میلیارد تومان بعد انداز می شود و دولت از این سرمایه می تواند برای تسویه بدهی های خود استفاده کند.

بائوج لاهوتی در پایان از حذف یارانه دهک های پردرآمد، به عنوان یک تکلیف قانونی یاد کرد و افزود: تحقق این امر گام مثبتی برای بهبود حالت اقتصادی به شمار می رود؛ علاوه بر این در بودجه سال آتی نیز سعی در پیشگیری از بروز این وقایع هستیم و به همین منظور موضوع یارانه ها توسط اعضای کمیسیون تلفیق بودجه 96 در حال بررسی است.

منبع : باشگاه خبرنگارانخبرگزاری آریا - داستان دنباله‌دار يارانه‌ها و حذف دهک‌هاي پردرآمد www.aryanews.com/.../داستان-دنباله‌دار-يارانه‌ها-و-حذف... داستان دنباله‌دار یارانه‌ها و حذف دهک‌های پردرآمد. یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت:حذف یارانه دهک های پردرآمد، به عنوان یک تکلیف قانونی است. داستان دنباله‌ دار یارانه‌ ها و حذف دهک‌ های پردرآمد - تحلیل ایران www.tahlileiran.ir/a/110766.html یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت:حذف یارانه دهک های پردرآمد، به عنوان یک تکلیف قانونی است. داستان دنباله دار یارانه ها و حذف دهک های پردرآمد | یک نماینده - قطره www.ghatreh.com/.../داستان-دنباله-دار-یارانه-حذف-دهک... یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت:حذف یارانه دهک های پردرآمد، به عنوان یک تکلیف قانونی است.کلید واژه ها: دهک های. داستان دنباله دار یارانه ها و حذف دهک های پردرآمد | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/30027571 - داستان دنباله دار یارانه ها و حذف دهک های پردرآمد. یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت:حذف یارانه دهک های پردرآمد، به عنوان یک تکلیف قانونی است. ... مشاهده خبر در سایت ... داستان دنباله‌دار یارانه‌ها و حذف دهک‌های پردرآمد jadidtarinha.net/.../داستان+دنباله+دار+یارانه+ها+و+حذف... یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت:حذف یارانه دهک های پردرآمد، به عنوان یک تکلیف قانونی است. داستان دنباله‌دار یارانه‌ها و حذف دهک‌های پردرآمد www.espeli.ir/.../داستان+دنباله‌دار+یارانه‌ها+و+حذف+دهک‌... یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت:حذف یارانه دهک های پردرآمد، به عنوان یک تکلیف قانونی است. چهارشنبه ۰۱ دی ۱۳۹۵. از: باشگاه خبرنگاران. داستان دنباله‌دار یارانه‌ها و حذف دهک‌های پردرآمد - ای پاتوق https://www.epatogh.net › ... › اقتصادی و بازرگانی به گزارش وب سایت ای پاتوق : یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت:حذف یارانه دهک های پردرآمد، به عنوان یک تکلیف قانونی است. گردآوری شده توسط ... هرلحظه، داستان دنباله‌دار یارانه‌ها و حذف دهک‌های پردرآمد harlahze.com/.../داستان-دنباله-دار-یارانه-ها-و-حذف-دهک-... داستان دنباله‌دار یارانه‌ها و حذف دهک‌های پردرآمد. یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت:حذف یارانه دهک های پردرآمد، به عنوان یک تکلیف قانونی است. داستان دنباله‌دار یارانه‌ها و حذف دهک‌های پردرآمد www.newsum.ir/.../داستان-دنباله‌دار-یارانه‌ها-و-حذف-دهک‌... یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت:حذف یارانه دهک های پردرآمد، به عنوان یک تکلیف قانونی است. داستان دنباله‌دار یارانه‌ها و حذف دهک‌های پردرآمد - کافه خبر cofekhabar.ir/.../داستان-دنباله-دار-یارانه-ها-و-حذف-دهک-... [unable to retrieve full-text content]یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت:حذف یارانه دهک های پردرآمد، به عنوان یک تکلیف قانونی است.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :