آمریکا با نقض برجام به دشمنی خود ادامه می دهد

تاریخ انتشار پست : 1395-10-1 دسته : سیاسی

جانشین فرمانده کل ارتش گفت: آمریکا امروز با نقض برجام و جنگ نرم که مخاطب اصلی آن جوانان کشور است به جنگ خود ادامه می دهد.


آمریکا با نقض برجام به دشمنی خود ادامه می دهد

تروریسم تکفیری, داعش, ارتش جمهوری اسلامی ایران, جنگ نیابتی, سوریه, عراق
به نقل از حوزه طاها پخش طاها پخش ؛ امیر احمدرضا پوردستان جانشین فرمانده کل ارتش با حضور دردانشگاه هوایی شهید ستاری از روند فعالیت های آموزشی و فنی این دانشگاه بازدید کرد.

وی در این بازدید که با حضور امیر نصیرزاده معاون هماهنگ کننده نهاجا برگزار شد، با بیان این که دانشگاه هوایی شهید ستاری با تربیت افسران مومن و اندیشمند در پس هوایی و فنی، خدمات بی نظیری به کشور ارائه داده است، گفت: شجره طیبه ای که این دانشگاه به نظام مقدس ایران اسلامی تقدیم کرده است حاصل تلاش ها و مجاهدت های دلسوزانه فرماندهان و اساتیدی است که دانش خود را در طبق اخلاص قرار داده اند.

پوردستان با اشاره به اقتدار آفرینی علم از دیدگاه امام علی(ع) افزود: اگر کشوری به سلاح علم مجهز باشد مقتدر، مستقل و پایدار خواهد بود و هیچ کشور بیگانه ای به خود اجازه تهدید، تحریم و نفوذ را نخواهد داد.

وی با بیان اینکه جنگ امروز جنگ علم و دانش است، اظهار داشت: مهمترین مؤلفه قدرت ملی کشور بنیه های علمی آن کشور است، اگر نیروی مسلح مجهز به سلاح علم نباشد یارای مقابله با دشمن را نخواهد داشت. بنابراین نیروهای مسلح متناسب با تهدیدهای دشمن ظرفیت های علمی دفاعی خود را افزایش می دهند.

جانشین فرمانده کل ارتش با اشاره به مؤلفه های تهدید گفت: تهدیدی که امروز در مقابل ما وجود دارد جنگ ترکیبی است که بعد از جنگ جهانی دوم اتاق های فکر و کانون های آینده پژوهی آمریکا با طراحی جنگ های ترکیبی سعی در تصرف کشورهای هدف در کوتاه ترین زمان ممکن را داشت.

وی ادامه داد: در این شیوه از جنگ، دشمن با استفاده از تمام ابزار های خود از جمله جنگ سخت، جنگ نرم، ظرفیت های رسانه ای و دیپلماتیک، سعی در تصرف کشورها دارد. برنامه ای که کشور آمریکا سعی داشت بعد از انقلاب، ایران اسلامی را درگیر خودش کند و در ابتدا با تحریم کردن اقتصاد ایران و مسدود کردن راه های ارتباطی با سایر کشورها و همچنین با ساماندهی تروریست ها برای ترور عناصر تأثیرگذار و انقلابی کشور و پس هم با روشن کردن آتش جنگ با رژیم بعثی در ایران اجرا کرد که به پاس خون شهدا و ایثارگری و جانفشانی رزمندگان موفق به این امر نشد.

پوردستان بیان داشت: این کشور امروز هم با همین شیوه و با بازیگران جدید امثال تکفیری ها و ایجاد جنگ نیابتی در منطقه، نقض برجام و جنگ نرم که مخاطب اصلی آن جوانان کشور است ادامه می دهد.

وی در پایان به مسئولیت سنگین جوانان و دانشجویان کشور و بخصوص دانشجویان دانشگاه های نیروهای مسلح اشاره کرد و گفت: شما وارثان شهدای بزرگی همچون شهید بابایی، اردستانی، ستاری و دوران ها هستید، پرچم اسلام امروز در دستان شماست و این مسئولیت بسیار بزرگی است که لازمه ی آن بصیرت و آگاهی و صبوری است.

امیر پوردستان در بدو ورود به دانشگاه هوایی شهید ستاری و با حضور در مزار شهدای گمنان به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

منبع : باشگاه خبرنگارانآمریکا با نقض برجام به دشمنی خود ادامه می‌دهد - باشگاه خبرنگاران جوان www.yjc.ir › سیاسی › دفاعی امنیتی جانشین فرمانده کل ارتش گفت: آمریکا امروز با نقض برجام و جنگ نرم که مخاطب اصلی آن جوانان کشور است به جنگ خود ادامه می‌دهد. آمریکا با جنگ نیابتی و نقض برجام به دشمنی خود ادامه می دهد tnews.ir/news/f32d76427559.html جانشین فرمانده کل ارتش گفت: آمریکا امروز با بازیگران جدید امثال تکفیری ها و ایجاد جنگ نیابتی در منطقه، نقض برجام و جنگ نرم که مخاطب اصلی آن ... آمریکا با نقض برجام به دشمنی خود ادامه می‌دهد | خبر 5 khabar5.com/News/1421825/b جانشین فرمانده کل ارتش گفت: آمریکا امروز با نقض برجام و جنگ نرم که مخاطب اصلی آن جوانان کشور است به جنگ خود ادامه می‌دهد. سایت عنوان | آمریکا با جنگ نیابتی و نقض برجام به دشمنی خود ادامه می‌دهد www.onvan.com/.../آمریکا-با-جنگ-نیابتی-و-نقض-... آمریکا با جنگ نیابتی و نقض برجام به دشمنی خود ادامه می‌دهد. آمریکا با نقض برجام به دشمنی خود ادامه می‌دهد / جانشین فرمانده کل ارتش ... porsyar.com/10705591 جانشین فرمانده کل ارتش گفت: آمریکا امروز با نقض برجام و جنگ نرم که مخاطب اصلی آن جوانان کشور است به جنگ خود ادامه می‌دهد. امیر پوردستان: آمریکا با جنگ نیابتی و نقض برجام به دشمنی خود ادامه می‌دهد www.farsnews.com/newstext.php?nn... جانشین فرمانده کل ارتش گفت: آمریکا امروز با بازیگران جدید امثال تکفیری ها و ایجاد جنگ نیابتی در منطقه، نقض برجام و جنگ نرم که مخاطب اصلی آن ... آمریکا با جنگ نیابتی و نقض برجام به دشمنی خود ادامه می‌دهد www.emrooz.top/notification/.../20161221120931317... آمریکا با جنگ نیابتی و نقض برجام به دشمنی خود ادامه می‌دهد ... جانشین فرمانده همه ارتش گفت: آمریکا امروز با بازیگران جدید همانند تکفیری ها و ایجاد ... تکتا نیوز - آمریکا با جنگ نیابتی و نقض برجام به دشمنی خود ادامه می‌دهد www.taktanews.ir/news/529634 Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from ... هشدار دانشجویان بسیجی دانشگاه علامه به آمریکا در مورد نقض برجام - قطره www.ghatreh.com/.../هشدار-دانشجویان-بسیجی-دانشگا... ادامه نقض حقوق مسلمانان در آمریکا و بررسی راه های مقابله با اقدامات خصمانه «ترامپ»+تصاویر ... در مراسمی نمادین، در مورد نقض برجام به آمریکا هشدار داده و آمادگی خود در صورت ادامه ... کردن ملت، خسارت زدن به صنعت هسته ای در ازای تقریبا هیچ و اعتماد به دشمنی که ... اپوزیسیون لهستان محاصره پارلمان را تا 11 ژانویه ادامه می دهد ... آمریکا با اقتدار ایران مخالف است/ وحدت مسلمانان نیاز امروز - خبرگزاری مهر ... www.mehrnews.com/.../آمریکا-با-اقتدار-ایران-مخالف-ا... ... تحریم ها علیه ایران را نقض برجام و بدعهدی دانست و گفت: آمریکا با اقتدار ایران مخالف است و بر این اساس همیشه به دشمنی های خود با ملت ما ادامه می دهد.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :