دکمه شناور همه کاره گوشی شما / دانلود fooView - Float Viewer برای اندروید

تاریخ انتشار پست : 1395-10-2 دسته : مجازی

نرم افزار fooView - Float Viewer یک دکمه شناور فوق العاده شگفت انگیز و مختلف است که کار با گوشی آندروید را بسیار آسان و سریع می کند.


به نقل از خبرنگار طاها پخش طاها پخش ؛ هر روزه بسیاری از زمانی که شما صرف کار با گوشی یا تبلت خود می کنید برای کارهای بی فایده مانند: جا به جا شدن بین برنامه ها، اسکرین شات (تصویر از صفحه) و ویرایش عکس، کپی و ترجمه مطالب در نرم افزار های ترجمه و حتی گشتن دنبال برنامه ها در منوی تلفن همراهتان می شود.

دانلود fooView - Float Viewer برای اندروید/دکمه شناور همه کاره گوشی شما

نرم افزار همه کاره اندروید, دکمه شناور اندروید, flot button, بهترین دکمه شناور, دانلود fooviwe, دانلود نرم افزار اسکرین شات

نرم افزار fooView - Float Viewer به طرز شگفت انگیزی سرعت عمل شما را بالا می برد و کارتان را آسان می کند تا وقت بیشتری برای کار های مهمتر بگذارید و حتی امکان مدیریت گوشی آندروید را نیز به شما می دهد.

به طورکلی این نرم افزار از کپی کردن یک متن در مرورگر اینترنت گرفته تا ارسال بخشی از یک عکس, دستورات Back و Forward مرورگر را فقط با یک اشاره انجام می شود. fooView بسیار سبک و کم حجم است و به هیچ عنوان سرعت موبایل شما را کاهش نخواهد داد. از دیگر ویژگی های fooView می توان به مدیریت و تعویض سریع بین اپلیکیشن ها اشاره کرد.

در ویدئو کوتاه زیر بسیاری از ویژگی های این نرم افزار پر کاربرد را ببینید.این فیلم را می توانید از طاها پخش

منبع : باشگاه خبرنگاراندانلود fooView - Float Viewer برای اندروید/دکمه شناور همه کاره گوشی شما www.yjc.ir/.../دانلود-fooview-float-viewer-برای-اندرو... نرم افزار fooView - Float Viewer یک دکمه شناور فوق العاده شگفت انگیز و متفاوت است که کار با گوشی آندروید را بسیار آسان و سریع می کند. دانلود fooView - Float Viewer برای اندروید/دکمه شناور همه کاره گوشی شما ... khabarfarsi.com/u/30096109 - دانلود fooView - Float Viewer برای اندروید/دکمه شناور همه کاره گوشی شما. نرم افزار fooView - Float Viewer یک دکمه شناور فوق العاده شگفت انگیز و متفاوت است که ... دانلود fooView - Float Viewer برای اندروید/دکمه شناور همه کاره گوشی شما ... shababpress.ir/.../دانلود-fooview-float-viewer-برای-اند... نرم افزار fooView – Float Viewer یک دکمه شناور فوق العاده شگفت انگیز و متفاوت است که کار با گوشی آندروید را بسیار آسان و سریع می کند. دانلود fooView – Float Viewer برای اندروید/دکمه شناور همه کاره گوشی شما ... servicekhabari.com/320131 نرم افزار fooView - Float Viewer یک دکمه شناور فوق العاده شگفت انگیز و متفاوت است که کار با گوشی آندروید را بسیار آسان و سریع می کند. دانلود fooView - Float Viewer برای اندروید/دکمه شناور همه کاره گوشی شما donyaekhabar.com/.../دانلود+fooview+float+viewer+ب... به گزارش خبرنگار فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ هر روزه بسیاری از زمانی که شما صرف کار با گوشی یا تبلت خود می کنید برای کارهای بی فایده ... دانلود fooView - Float Viewer برای اندروید/دکمه شناور همه کاره گوشی شما ... www.sarkhat.com/.../دانلود-fooview-float-viewer-برا... سایت «سرخط»، قدیمی ترین و سریع ترین خبرگزاری اتوماتیک فارسی است که توسط گروهی پژوهشگران و محققان ایرانی مقیم آمریکا ساخته شده است. این سایت با بهره ... دانلود fooView - Float Viewer برای اندرویددکمه شناور همه کاره گوشی شما www.emrooz.top/notification/.../20161222034112298... نرم افزار fooView - Float Viewer یک دکمه. ... دانلود fooView - Float Viewer برای اندرویددکمه شناور همه کاره گوشی شما ... نرم افزار fooView - Float Viewer یک دکمه شناور بی اندازه شگفت انگیز و متفاوت است که کار با گوشی آندروید را ... کیوسک - جستجوگر اخبار تی نیوز tnews.ir/news/9ac776477695.html احتمال لغو سوپرجام ایتالیا روزنامه ایتالیایی گاتزتا دلو اسپورت تیتر یک خود را به انگیزه میلان برای بازی سوپرجام ایتالیا با یوونتوس ... گریم خاص شهرام حقیقت دوست +اینستاپست - جستجوگر اخبار تی نیوز tnews.ir/news/a89d76477477.html به گزارش خبرنگار حوزه هنرمندان در فضای مجازی گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ شهرام حقیقت دوست، بازیگر سینما و تئاتر پست جدیدش ... نبوغ مجرمانه - جستجوگر اخبار تی نیوز tnews.ir/news/df7876477712.html عاقبتی که در انتظار همه رخنه گرهای کلاه سیاه مثل اوست. ... دانلود fooView - Float Viewer برای اندروید/دکمه شناور همه کاره گوشی شما دانلود fooView ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :