انفجار کپسول گاز نزدیک ایستگاه مترو در مسکو

تاریخ انتشار پست : 1395-10-2 دسته : بین الملل

انفجار یک کپسول گاز در نزدیکی ایستگاه "کولومینسکایا" در مسکو به زخمی شدن 6 نفر منجر شد.


انفجار کپسول گاز نزدیک ایستگاه مترو در مسکو

مسکو, بین الملل, انفجار کپسول گاز, انفجار, انفجار در مسکو, ایستگاه مترو, روسیه
به نقل از طاها پخش به نقل از پایگاه النشره، سازمان تحقیقات فدرال روسیه اعلام کرد: یک کپسول گاز در نزدیکی ایستگاه متروی "کولومینسکایا" در مسکو، پایتخت روسیه، منفجر شد.

به نقل از این سازمان انفجار این کپسول به زخمی شدن 6 نفر منجر شد.

سازمان تحقیقات فدرال روسیه در بیانیه ای اعلام کرد: به دنبال وقوع این انفجار اقدامات لازم برای بررسی علل حادثه صورت گرفته است.

منبع : باشگاه خبرنگارانانفجار کپسول گاز در نزدیکی ایستگاه‌ مترو در مسکو www.yjc.ir/.../انفجار-کپسول-گاز-در-نزدیکی-ایست... انفجار یک کپسول گاز در نزدیکی ایستگاه "کولومینسکایا" در مسکو به زخمی‌شدن 6 نفر منجر شد. انفجار کپسول گاز در نزدیکی ایستگاه‌ مترو در ... انفجار در ایستگاه مترو مسکو - خبرگزاری میزان www.mizanonline.ir/.../انفجار-در-ایستگاه-مترو-مسک... انفجار در ایستگاه مترو مسکو به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری میزان،سازمان تحقیقات فدرال روسیه اعلام کرد که بر اثر انفجار کپسول گاز نزدیک ... انفجار کپسول گاز در نزدیکی ایستگاه‌ مترو در مسکو | خبر 5 khabar5.com/News/1423701/b به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه النشره، سازمان تحقیقات فدرال روسیه اعلام کرد: یک کپسول گاز در نزدیکی ... آخرین خبر |انفجار در ايستگاه مترو مسکو akharinkhabar.ir/world/3166813 سازمان تحقيقات فدرال روسيه اعلام کرد که بر اثر انفجار کپسول گاز نزديک ايستگاه مترو "کولومينسکايا" شهر مسکو دستکم 6 نفر مصدوم شدند. انفجار کپسول گاز در نزدیکی ایستگاه مترو در مسکو - فارسی فان far30-fun.ir/search/?...انفجار+کپسول+گاز...نزدیکی... انفجار کپسول گاز در نزدیکی ایستگاه‌ مترو در مسکو. انفجار یک کپسول گاز در نزديکي ايستگاه "کولومینسکایا" در مسکو به زخمی‌شدن 6 نفر منجر شد. به گزارش گروه ... انفجار در ایستگاه مترو مسکو - خبرگزاری قوه قضاییه tnews.ir/news/9ac776501707.html خبرگزاری میزان- سازمان تحقیقات فدرال روسیه اعلام کرد که بر اثر انفجار در یکی از ایستگاه های مترو مسکو چند نفر مصدوم شده اند. انفجار در ایستگاه مترو مسکو - خبرگزاری میزان - شهرخبر www.shahrekhabar.com/world/148240002060085 انفجار در ایستگاه مترو مسکو به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری میزان،سازمان تحقیقات فدرال روسیه اعلام کرد که بر اثر انفجار کپسول گاز نزدیک ... انفجار در ایستگاه مترو مسکو - مگیتو magito.ir › اخبار › بین الملل به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری میزان،سازمان تحقیقات فدرال روسیه اعلام کرد که بر اثر انفجار کپسول گاز نزدیک ایستگاه مترو ... انفجار در ایستگاه مترو مسکو | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/30115584 - ... کرد که بر اثر انفجار در یکی از ایستگاه های مترو مسکو چند نفر مصدوم شده اند. .... قرار دارند و همین تعارض امکان هرگونه نزدیکی و اتحاد بین آنها را از بین برده است. ... صدا و سیما به نقل از تلویزیون رویترز،یک خودرو حامل کپسول های گاز با برخورد به ... انفجار در ایستگاه مترو مسکو - SPI News spinews.ir › بین الملل انفجار در ایستگاه مترو مسکو به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری میزان،سازمان تحقیقات فدرال روسیه اعلام کرد که بر اثر انفجار کپسول گاز نزدیک ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :