سند جامع کاهش آسیب های فضای مجازی استان اصفهان تدوین شد

تاریخ انتشار پست : 1395-10-2 دسته :

رئیس پلیس فتای استان اصفهان از تدوین سند جامع کاهش آسیب های فضای مجازی این استان خبر داد.

سند جامع کاهش آسیب های فضای مجازی استان اصفهان تدوین شد

تدوین, فضای مجازی, استان اصفهان, سند جامع, آسیبهای, کاهش
به نقل از طاها پخش طاها پخش از طاها پخش ،سرهنگ سید مصطفی مرتضوی افزود: در این سند که در دو بخش کوتاه مدت و بلند مدت تدوین شده، نقش 23 دستگاه موثر و راهبردهای عملیاتی برای کاهش آسیب ها و تهدیدات فضای مجازی و وظایف آنها تعیین شده است.
وی اظهار کرد: این سند هم اکنون به استاندار اصفهان برای ابلاغ به دستگاه های دولتی ارائه شده است.
رئیس پلیس فتای اصفهان گفت: امروزه فضای مجازی جزیی از زندگی مردم شده و ضریب نفوذ اینترنت در بین جوانان به سرعت در حال رواج است.
وی خاطرنشان کرد: فضای مجازی به علت جذابیت و همه گیری جایگاه ویژه ای در بین نسل جوان و حتی نوجوان جامعه پیدا کرده است و دیگر نمی توان آن را محدود و ممنوع کرد.
سرهنگ مرتضوی افزود: تنها راه مقابله با آسیب ها و تهدیدات فضای مجازی آگاه سازی جامعه و انجام اقدامات آموزشی، پیشگیرانه و مشارکت والدین و همه دستگاه های موثر به خصوص آموزش و پرورش است.
رئیس پلیس فتای اصفهان، در خصوص تاثیرگذاری دستگاه ها در حوزه کاهش آسیب های فضای مجازی گفت: آموزش و پرورش باتوجه به در اختیار داشتن حجم زیادی از دانش آموزان و همچنین انجمن های اولیا و مربیان ظرفیت زیادی برای آموزش این قشر از جامعه دارد که در این زمینه نیز پلیس فتا بالاترین تعامل را با اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان دارد.
وی با بیان اینکه همکاری خوبی بین آموزش و پرورش استان و پلیس فتا برای تدریس این گونه آموزش ها در مدارس انجام شده است، تصریح کرد: در راستای این تعاملات از سوی پلیس فتا استان اصفهان سه کتاب با عنوان ' نسیم سایبری' ، ' امنیت آن لاین در خانواده ' و ' امنیت کودکان در فضای مجازی ' که با همکاری معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان تهیه شده بود در بین دانش آموزان مقاطع متفاوت تحصیلی توزیع شد.
رئیس پلیس فتای استان اصفهان گفت: سایر ادارات و دستگاه ها نیز در این حوزه اثر گذار هستند که به عنوان نمونه بهزیستی می تواند در زمینه تربیت کودکان در مهدهای کودک، شهرداری ها به آموزش خانواده ها در فرهنگسراها و تبلیغات شهری، بسیج در زمینه استفاده از ظرفیت آموزشی در پایگاه های خود و فرمانداری ها برای مدیریت بهینه فضای مجازی در سطح شهرستان ها، می توانند نقش مهمی ایفا کنند.

منبع : باشگاه خبرنگارانایرنا - سند جامع کاهش آسیب های فضای مجازی استان اصفهان تدوین شد www.irna.ir/esfahan/fa/News/82356664/ اصفهان - ایرنا - رئیس پلیس فتای استان اصفهان از تدوین سند جامع کاهش آسیب های فضای مجازی این استان خبر داد. سند جامع کاهش آسیب های فضای مجازی استان اصفهان تدوین شد - قطره www.ghatreh.com/.../سند-جامع-کاهش-آسیب-های-فضای-... ایرنا - رییس پلیس فتای استان اصفهان از تدوین سند جامع کاهش آسیب های فضای مجازی این استان خبر داد. - به گزارش روز Ù. سند جامع کاهش آسیب های فضای مجازی استان اصفهان تدوین شد | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/30115187 - سند جامع کاهش آسیب های فضای مجازی استان اصفهان تدوین شد. اصفهان - ایرنا - رئیس پلیس فتای استان اصفهان از تدوین سند جامع کاهش آسیب های فضای مجازی این ... سند جامع کاهش آسیب های فضای مجازی استان اصفهان تدوین شد | ایرنا khabarpu.com/k.php?u... سند جامع کاهش آسیب های فضای مجازی استان اصفهان تدوین شد - ایرنا | خبرپو. سند جامع کاهش آسيب هاي فضاي مجازي استان اصفهان تدوين شد - اخبار ما akhbarma.ir/NR.aspx?id=2067092 مسابقات گروهي ليگ دسته اول بدمينتون کشور در يزد آغاز شد ... سند جامع کاهش آسيب هاي فضاي مجازي استان اصفهان تدوين شد ... سند جامع کاهش آسیب های فضای مجازی استان اصفهان تدوین شد - خبر 24 www.khabar-24.com/search/?...سند+جامع+کاهش+آسیب... به گزارش روز پنجشنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس اصفهان، سرهنگ سید مصطفی مرتضوی افزود: در این سند که در دو بخش کوتاه مدت و بلند مدت تدوین شده، نقش ... سند جامع کاهش آسیب های فضای مجازی استان اصفهان تدوین شد ظهر ... - خبرچه khabarche.ir/.../سند-جامع-کاهش-آسیب-های-فضای-مجازی... اصفهان - ایرنا - رئیس پلیس فتای استان اصفهان از تدوین سند جامع کاهش آسیب های فضای مجازی این استان خبر داد. تدوین سند جامع مهار کنترل و کاهش آسیب اجتماعی برای پیشگیری از اعتیاد www.bornanews.ir/.../366179-تدوین-سند-جامع-مهار-ک... تدوین سند جامع مهار کنترل و کاهش آسیب اجتماعی برای پیشگیری از اعتیاد ... مدیر مطالعات اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با بیان افزایش فضا‌های عمومی و ... و نوجوانان توسط خانواده‌ها و مسئولان سبب پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی خواهد شد ... نمایشگاه سیار پیشگیری از آسیب های اجتماعی در مدارس استان کرمان برپا می ... ستاد مبارزه با مواد مخدر - صفحه اصلی www.dchq.ir/ مديركل دفتر تحقيقات و آموزش ستاد مبارزه با موادمخدر منصوب شد .... وزیر کشور با اشاره به گستردگی فضای مجازی و آسیب ها گفت: تقویت ... تمرکز بر مهارت آموزی و پیشگیری از اعتیاد در ۱۲ استان/ بسیج عمومی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی اعتیاد ... قائم مقام دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: در بحث پیشگیری از آسیب های ... طرح جامع توسعه فرهنگی و اجتماعی کیش تدوین می شود - بازنشر 24 baznashr24.com/search/?q...جامع...و...تدوین... فراخوان تدوین کتاب جامع چند جلدی اصفهان/ اصفهان نیازمند منبع جامع اصفهان‌شناسی است ... تدوین طرح جامع کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی در فارس ... گمنام استانداری تشکیل شد، یکی از مهمترین مشوق های سرمایه گذاری در استان را توسعه شهرک ... و ارز با هدف حضور در فضای مجازی و استفاده از ظرفیت این فضا برای مبارزه با قاچاق خبرداد.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :