آزادسازی حلب پیروزی سوریه، ایران و روسیه در مبارزه با تروریسم است | بشار اسد

تاریخ انتشار پست : 1395-10-2 دسته : بین الملل

رئیس جمهور سوریه تأکید کرد که آزادسازی حلب، تنها پیروزی برای سوریه نیست؛ بلکه پیروزی برای تمام کسانی است که مانند ایران و روسیه در مبارزه با تروریسم سهیم هستند.


بشار اسد: آزادسازی حلب پیروزی سوریه، ایران و روسیه در مبارزه با تروریسم است

جابری انصاری, روسیه, بشار اسد, رئیس جمهور سوریه, سوریه, تروریسم, ایران, بین الملل, حلب

به نقل از طاها پخش به نقل از "سانا"؛ "بشار اسد" –رئیس جمهور سوریه- صبح امروز پنجشنبه- در دیدار با "حسین جابری انصاری" –معاون امور عربی آفریقایی وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران- تأکید کرد که آزادسازی حلب، تنها پیروزی برای سوریه نیست؛ بلکه پیروزی برای تمام کسانی است که مانند ایران و روسیه در مبارزه با تروریسم سهیم هستند.

"بشار اسد" گفت: "آزادسازی حلب، شکستی برای تمام کشورهای متخاصم با سوریه و حامیان تروریسم به شمار می رود."

در این دیدار، دو طرف بر اهمیت پیروزی حلب به عنوان گامی اساسی در روند نابودی تروریسم در سراسر سرزمین سوریه و فراهم کردن شرایط مناسب برای ایجاد راه حل، تأکید کردند.

جابری انصاری نیز توضیح داد روابط استراتژیکی که میان سوریه و ایران وجود دارد، طی دهه های گذشته، به استحکام دو کشور و منطقه در مقابله با دسیسه های خارجی کمک کرده و ایران به گسترش این روابط و حمایت از پایداری ملت سوریه در مقابله با تروریسم ادامه خواهد داد.

جابری انصاری در این دیدار بشار اسد را از تلاشهای دیپلماتیک برای کمک به پایان دادن جنگ تروریستی تحمیلی به ملت سوریه و نتایج نشست سه جانبه در مسکو متشکل از روسیه و ایران و ترکیه مطلع کرد.

منبع : باشگاه خبرنگارانبشار اسد: ایران و روسیه در حلب پیروز شدند - عصر ایران www.asriran.com › صفحه نخست › سیاست خارجی اسد افزود: آزادسازی حلب از تروریسم، شکستی برای همه کشورهای متخاصم با ملت سوریه است که از تروریسم به عنوان ابزاری برای تحقق منافع خود ... بشار اسد: ایران و روسیه در حلب پیروز شدند | معاون وزیر خارجه - قطره www.ghatreh.com/.../بشار-اسد-ایران-روسیه-حلب-پی... بشار اسد: آزادسازی حلب پیروزی برای ایران و روسیه است ... بشار اسد بر استمرار مبارزه با تروریسم/تمجید از نقش مثبت ایران و روسیه در سوریه ... بشار اسد: آزادسازی حلب پیروزی برای ایران و روسیه است | معاون - قطره www.ghatreh.com/.../بشار-اسد-آزادسازی-حلب-پیروزی... بشار اسد در این دیدار تاکید کرد آزادسازی حلب از تروریسم تنها پیروزی برای سوریه به حساب نمی آید؛ بلکه برای تمامی کسانی که در مبارزه با ... ایرنا - اسد: آزادی حلب پیروزی همه کسانی است که با تروریسم مبارزه می‌کنند www.irna.ir/fars/fa/News/82356858/ اسد: آزادی حلب پیروزی همه کسانی است که با تروریسم مبارزه می‌کنند ... سوریه گفت: آزادسازی حلب، پیروزی تمام کسانی است که در مبارزه با تروریسم مشارکت دارند. ... امور خارجه ایران، روسیه و ترکیه در مسکو را به اطلاع بشار اسد رساند. آزادسازی حلب پیروزی سوریه، ایران و روسیه در مبارزه با تروریسم است www.espeli.ir/.../بشار+اسد%3A+آزادسازی+حلب+پیرو... رئیس جمهور سوریه تأکید کرد که آزادسازی حلب، تنها پیروزی برای سوریه نیست؛ بلکه پیروزی برای تمام کسانی است که مانند ایران و روسیه در مبارزه با تروریسم سهیم ... بشار اسد: آزادسازی حلب پیروزی سوریه، ایران و روسیه در مبارزه با ... tnews.ir/news/c10976507606.html بشار اسد: آزادسازی حلب پیروزی سوریه، ایران و روسیه در مبارزه با تروریسم است. دریافت خبر : پنجشنبه 02 دی 1395 ساعت 15:3. بشار اسد: آزادسازی حلب پیروزی ... اسد: آزادی حلب، پیروزی برای ایران و روسیه نیز است - خبرگزاری فارس www.farsnews.com/13951002000678 رئیس جمهور سوریه امروز تأکید کرد که آزادسازی حلب از دست تروریستها نه فقط ... اسلامی ایران امروز پنجشنبه به دیدار «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه رفت. ... که در حال حاضر در مبارزه با تروریسم سهیم هستند؛ به ویژه ایران و روسیه. PressTV-دیدار اسد با هیئت ایرانی در دمشق www.presstv.ir/DetailFa/.../Syria-Iran-Bashar-Assad بشار اسد، رئیس‌جمهور سوریه، با هیئت عالی‌رتبۀ ایرانی در دمشق دیدار و ... بشار اسد در این دیدار تأکید کرد: «آزادسازی حلب از تروریسم تنها پیروزی برای سوریه ... کسانی است که در مبارزه با تروریسم سهمی دارند؛ به‌ویژه ایران و روسیه.». بشار اسد: آزادسازی حلب پیروزی برای ایران و روسیه است - جام نیوز www.jamnews.ir/detail/News/746390 بشار اسد در این دیدار تاکید کرد آزادسازی حلب از تروریسم تنها پیروزی برای سوریه به حساب نمی‌آید؛ بلکه برای تمامی کسانی که در مبارزه با ... آزادسازی حلب یک پیروزی برای همه بود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان ... www.mehrnews.com/.../آزادسازی-حلب-یک-پیروزی-ب... بشار اسد و جابر انصاری ... اسد در این دیدار بر اهمیت پیروزی حلب به عنوان یک گام اساسی در از ... وی با بیان این مطلب افزود: آزادسازی حلب از تروریسم تنها برای سوریه پیروزی محسوب نمی شود بلکه پیروزی برای تمامی کسانی است که در مبارزه با تروریسم نقش دارند به ویژه برای ایران و روسیه یک پیروزی محسوب می شود.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :