آزادسازی حلب پیروزی برای ایران است | بشار اسد

تاریخ انتشار پست : 1395-10-3 دسته : سیاسی

معاون عربی و آفریقای وزیر خارجه ایران با رئیس جمهور سوریه در دمشق دیدار و گفت و گو کرد.


جام نیوز: به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری سوریه، «حسین جابری انصاری» معاون عربی و آفریقای وزیر خارجه ایران امروز پنجشنبه به همراه هیئتی با بشار اسد رئیس جمهور سوریه در دمشق دیدار و گفت و گو کرد.

جابری انصاری, بشار اسد, آزادسازی حلب, سوریه, ایرانبشار اسد در این دیدار تاکید کرد آزادسازی حلب از تروریسم تنها پیروزی برای سوریه به حساب نمی آید؛ بلکه برای تمامی کسانی که در مبارزه با تروریسم سهمی دارند؛ به ویژه ایران و روسیه یک پیروزی به حساب می آید.

رئیس جمهور سوریه افزود آزادی حلب شکستی برای تمامی کشورهای است که با ملت سوریه دشمنی ورزیدند و از تروریسم به عنوان یک وسیله برای تحقق اهداف خود استفاده کردند.

بشار اسد با اشاره به پیروزی ارتش سوریه در حلب گفت: دست آوردهای حلب یک گام اساسی در راه شکست تروریسم در تمامی خاک سوریه است.

بنا بر اعلام پایگاه ریاست جمهوری سوریه، انصاری در این دیدار بشار اسد را در جریان تلاش های دیپلماتیک برای پایان بحران در سوریه؛ به ویژه نشست سه جانبه مسکو بین ایران، روسیه و ترکیه قرار داد.

منبع : برترینهابشار اسد: آزادسازی حلب پیروزی برای ایران و روسیه است - جام نیوز www.jamnews.ir/detail/News/746390 بشار اسد: آزادسازی حلب پیروزی برای ایران و روسیه است. معاون عربی و آفریقای وزیر خارجه ایران با رئیس جمهور سوریه در دمشق دیدار و گفت‌و‌گو کرد. بشار اسد: آزادسازی حلب پیروزی برای ایران است | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/30137714 - بشار اسد: آزادسازی حلب پیروزی برای ایران است. جام نیوز: به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری سوریه، حسین جابری انصاری معاون عربی و آفریقای وزیر خارجه ... بشار اسد: آزادسازی حلب پیروزی برای ایران و روسیه است - جام ... - شهرخبر www.shahrekhabar.com/political/148240848037727 معاون عربی و آفریقای وزیر خارجه ایران با رئیس جمهور سوریه در دمشق دیدار و گفت‌و‌گو کرد. - جام نیوز. اسد: آزادی حلب، پیروزی برای ایران و روسیه نیز است - خبرگزاری فارس www.farsnews.com/13951002000678 خبرگزاری فارس: اسد: آزادی حلب، پیروزی برای ایران و روسیه نیز است ... اسلامی ایران امروز پنجشنبه به دیدار «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه رفت. بشار اسد: آزادسازی حلب یک پیروزی برای همه بود - صدای ایران sedayiran.com/.../بشار-اسد-آزادسازی-حلب-یک-پیروز... بشار اسد: آزادسازی حلب یک پیروزی برای همه بود ... است که در مبارزه با تروریسم نقش دارند به ویژه برای ایران و روسیه یک پیروزی محسوب می شود.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :