عکس های کریسمس برای حیوانات باغ وحش!

تاریخ انتشار پست : 1395-10-3 دسته : اخبار اجتماعی

کارکنان باغ وحش شادی جشن کریسمس را با حیوانات داخل باغ وحش تقسیم کردند.


به نقل از خبرنگار طاها پخش ، تصاویری که می بینید، لحظه ای را به نمایش گذاشته اند که کارکنان باغ وحش سعی کرده اند با تقسیم کردن غذاهای کریسمس بین حیوانات، آن ها را هم در شادی خود شریک کنند و با غذاهای شکل دار که شبیه وسایل کریسمس هستند با آن ها کریسمس را تقسیم کنند.

کریسمس برای حیوانات باغ وحش! تصاویر

باشگاه خبرنگاران جوان, کریسمس, استرالیا, باغ وحش, شادی کریسمس, کریسمس برای حیوانات باغ وحش, باشگاه شبانه

کریسمس برای حیوانات باغ وحش! تصاویر


کریسمس برای حیوانات باغ وحش! تصاویر


کریسمس برای حیوانات باغ وحش! تصاویر


کریسمس برای حیوانات باغ وحش! تصاویر


کریسمس برای حیوانات باغ وحش! تصاویر


کریسمس برای حیوانات باغ وحش! تصاویر


گفتنی است؛ این کارکنان برخی از این غذاهایی را که بین حیوانات تقسیم کردند در بخش های مختلفی در قسمت نگه داری آن ها پنهان کردند تا با این کار بتوانند، مهارت های طبیعی آن ها را در پیدا کردن غذا تقویت کنند.

منبع : باشگاه خبرنگارانکریسمس برای حیوانات باغ وحش!+تصاویر - آبشار 24 www.abshar24.com/.../کریسمس-برای-حیوانات-باغ-وح... به گزارش خبرنگار باشگاه شبانه باشگاه خبرنگاران جوان، تصاویری که می‌بینید، لحظه‌ای را به نمایش گذاشته‌اند که کارکنان باغ وحش سعی کرده‌اند با ... کریسمس برای حیوانات باغ وحش!+تصاویر tasna.ir/site-users-link.php?id=2751178 به گزارش خبرنگار باشگاه شبانه باشگاه خبرنگاران جوان، تصاویری که می‌بینید، لحظه‌ای را به نمایش گذاشته‌اند که کارکنان باغ وحش سعی کرده‌اند با ... کریسمس برای حیوانات باغ وحش!+تصاویر | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/30133380 - کریسمس برای حیوانات باغ وحش!+تصاویر. کارکنان باغ وحش شادی جشن کریسمس را با حیوانات داخل باغ وحش تقسیم کردند. ... مشاهده خبر در سایت منتشر کننده. کریسمس برای حیوانات باغ وحش!+تصاویر - رازق www.razegh.com/fa/news222212.aspx تصاویری که می‌بینید، لحظه‌ای را به نمایش گذاشته‌اند که کارکنان باغ وحش سعی کرده‌اند با تقسیم کردن غذاهای کریسمس بین حیوانات، آن‌ها را هم در شادی ... کریسمس برای حیوانات باغ وحش!+تصاویر - جستجوگر اخبار تی نیوز tnews.ir/news/e44e76520161.html به گزارش خبرنگار باشگاه شبانه باشگاه خبرنگاران جوان ، تصاویری که می بینید، لحظه ای را به نمایش گذاشته اند که کارکنان باغ وحش سعی کرده اند ... کریسمس برای حیوانات باغ وحش!+تصاویر www.espeli.ir/.../کریسمس+برای+حیوانات+باغ+وحش!... به گزارش خبرنگار باشگاه شبانه باشگاه خبرنگاران جوان، تصاویری که می‌بینید، لحظه‌ای را به نمایش گذاشته‌اند که کارکنان باغ وحش سعی کرده‌اند با تقسیم کردن ... کوار | کواره » کریسمس برای حیوانات باغ وحش!+تصاویر www.kavare.ir/کریسمس-برای-حیوانات-باغ-وحشتصاو... کریسمس برای حیوانات باغ وحش!+تصاویر. کارکنان باغ وحش شادی جشن کریسمس را با حیوانات داخل باغ وحش تقسیم کردند. تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲. porno ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :