نقش مهم پلیس فتا در فضای مجازی

تاریخ انتشار پست : 1395-10-3 دسته :

فرمانده انتظامی کرمان گفت: اهمیت اقدامات پیشگیرانه پلیس فتا مقدم بر عملیات های فیزیکی است.


نقش مهم پلیس فتا در فضای مجازی

فضای مجازی, کرمان, پلیس, فتا
به نقل از طاها پخش از طاها پخش ، سردار رضا بنی اسدی فر فرمانده انتظامی استان گفت: اهمیت اقدامات پیشگیرانه پلیس فتا به مراتب بالاتر از عملیات های فیزیکی است.

امروزدر مراسم تودیع و معارفه رئیس پلیس فتا کرمان با حضور فرمانده انتظامی استان و جمعی از کارکنان در محل ساختمان این پلیس برگزار شد.

در این مراسم سردار رضا بنی اسدی فر با اشاره به اهمیت بالای کار در فضای مجازی گفت: باید افرادی که در جهت تخریب و انحراف در فضای مجازی فعالیت می کنند، شناسایی شوند.

وی افزود: هر اتفاقی که در جامعه رخ می دهد ابتدا در فضای مجازی تعریف می شود و برخی افراد با اهداف مشخص جوانان ما را به سمت انحراف هدایت می کنند که همکاران در پلیس فتا باید اقدامات مناسب را در این خصوص انجام دهند.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه فضای مجازی اگر مدیریت نشود همانند شمشیری دو لبه است، افزود: متاسفانه امروزه این فضا بسیار مخرب است و حتی اثر تخریبی به مراتب بیشتری نسبت به ماهواره دارد.

سردار بنی اسدی فر در ادامه اظهار داشت: ماموران پلیس فتا باید با رصد کردن اطلاعات، بدانند که آلودگی ها به چه میزان است تا افرادی که علیه نظام و مسئولان نظام در فضای مجازی فعالیت می کنند به موقع شناسایی شوند.

این مقام انتظامی با اشاره به پهناوری استان از لحاظ سیاسی و امنیتی اشراف ماموران پلیس فتا در تمام حوزه ها را ضروری دانست و تصریح کرد :ماموران پلیس فتا ارزش کار خود را بدانند و اهمیت اقدامات پیشگیرانه آنان به مراتب بالاتر از عملیات های فیزیکی است.

وی در پایان ضمن آرزوی موفقیت و قدردانی از زحمات سرهنگ اسماعیلی انتصاب سرهنگ یادگار نژاد را بعنوان رئیس پلیس فتا استان تبریک گفت.

منبع : باشگاه خبرنگاراننقش مهم پلیس فتا در فضای مجازی - باشگاه خبرنگاران جوان www.yjc.ir/fa/.../نقش-مهم-پلیس-فتا-در-فضای-مجازی فرمانده انتظامی کرمان گفت: اهميت اقدامات پيشگيرانه پليس فتا مقدم بر عمليات هاي فيزيكی است. نقش مهم پلیس فتا در فضای مجازی به گزارش گروه ... نقش مهم پلیس فتا در فضای مجازی | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/30129938 - نقش مهم پلیس فتا در فضای مجازی. فرمانده انتظامی کرمان گفت: اهمیت اقدامات پیشگیرانه پلیس فتا مقدم بر عملیات های فیزیکی است. ... مشاهده خبر در سایت منتشر ... نقش مهم پلیس فتا در فضای مجازی barghnews.com/fa/rssreader/news?sec_id=255... نقش مهم پلیس فتا در فضای مجازی به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، سردار رضا بني اسدی فر فرمانده انتظامي استان گفت: ... نقش مهم پلیس فتا در فضای مجازی - سرخط www.sarkhat.com/.../نقش-مهم-پلیس-فتا-در-فضای-م... ... پیشرفته ریاضی و آماری، آخرین اخبار فارسی را از سراسر اینترنت جمع آوری کرده و به صورت اتوماتیک طبقه بندی میکند. ... نقش مهم پلیس فتا در فضای مجازی ... نقش مهم پلیس فتا در فضای مجازی - باشگاه خبرنگاران - سرخط www.sarkhat.com/fa/news/142176453/ وي افزود: هر اتفاقي كه در جامعه رخ مي دهد ابتدا در فضاي مجازي تعريف مي شود و برخي افراد با اهداف مشخص جوانان ما را به سمت انحراف هدايت مي كنند كه ... با کودکانتان در مورد فضای مجازی صحبت کنید. | پلیس فتا www.cyberpolice.ir/learning/10061 با کودکانتان در مورد خطرهای خاص در زمان برقراری ارتباط در فضای مجازی، صحبت کنید: ... فرزندان متوجه کمک و حمایت والدین هستند پس نقش حمایتی و مثبت خود را به خوبی ... انتقال واضح و روشن مسائل مهم می تواند به فرزندانتان کمک کند تا بتوانند در ... فضای مجازی - | پلیس فتا www.cyberpolice.ir/category/کلمات.../فضای-مجازی مهم ترین روش های افزایش امنیت در فضای مجازی ... پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ دوم منصوری با اشاره به نقش و جایگاه امامان جماعت مساجد استان اظهار کرد: این ... نقش مهم پلیس فتا در فضای مجازی - اخبار فارسی - Shafaqna monitor.shafaqna.com/FA/IR/7575573 نقش مهم پلیس فتا در فضای مجازی. فرمانده انتظامی کرمان گفت: اهميت اقدامات پيشگيرانه پليس فتا مقدم بر عمليات هاي فيزيكی است. مطلب در سایت اصلی ... نقش پليس فتا در پيشگيري از جرايم سايبري | مجله زندگی سالم www.zendegisalem.com/?p=23641 نقش پلیس فتا در پیشگیری از جرایم سایبری ... امروزه فضای سایبر از مهم ترین تهدیدات و آسیب های اجتماعی جامعه است و پلیس فتا نقش ویژه ای در ... از انحطاط فرهنگی، تأمین امنیت فضای مجازی و حفظ حریم خصوصی افراد جامعه دارد. رئیس پلیس جرایم سایبر: فیلترشکن‌ها تهدید مهم فضای مجازی - آفتاب aftabnews.ir/.../رئیس-پلیس-جرایم-سایبر-فیلترش... رئیس پلیس جرایم سایبر با اعلام فعالیت پلیس فتا در 56 شهر بالای 200 هزار نفر ... عنصري مهم و تعيين کننده در پيگيري و مقابله با جرائم فضاي مجازي است. ... به عنوان يك نهاد معتبر بين المللي بايد نقش خود را در اين مسئله جدي تر ايفا كند .

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :