راهیابی دو نمایش از آذربایجان شرقی به بخش استانی جشنواره بین المللی تئاتر فجر

تاریخ انتشار پست : 1395-10-3 دسته :

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی از راهیابی دو نمایش از استان به بخش استانی سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر خبر داد.

راهیابی دو نمایش از آذربایجان شرقی به بخش استانی جشنواره بین المللی تئاتر فجر

تبریز, آذربایجان شرقی, تئاترفجر, همایش استانی, جشنواره بین المللی

به نقل از طاها پخش از طاها پخش ؛گروه انتخاب آثار برگزیده جشنواره های تئاتر استان های کشور، بعد از ارزیابی آثار متقاضی این بخش، برگزیدگان خود را در 2 بخش آثار راه یافته به بخش مرور تئاتر ایران و آثار معرفی شده به فجر استانی انتخاب کرد.

نمایش 'دوبارگی' به نویسندگی و کارگردانی سیامک افسایی کاری از گروه کُتل و نمایش 'کابوس های یک پیرمرد' به نویسندگی نادر برهانی مرند و کارگردانی رامین ریاضی کاری از گروه پیاده هر دو از تبریز انتخاب به بخش استانی این جشنواره راه یافت.

بر طبق این نقل از، 60 اثر برگزیده جشنواره های تئاتر استان ها که شهریور و مهر ماه در 32 استان کشور برگزار شد، به همایش استانی راه یافتند.

آثار شرکت کننده در این همایش توسط گروه انتخاب کننده با حضور کارگردان ها مورد ارزیابی قرار گرفت و در نهایت بر اساس کیفیت آثار از بین این آثار، 12 نمایش برای حضور قطعی و 3 اثر به منظور ایجاد فرصت اجرایی در بخش مرور فجر انتخاب شد.

14 اثر دیگر نیز به بخش فجر استانی که در استان های میزبان جشنواره برگزار می شود راه پیدا کرده و از میان آن ها 12 اثر به طور قطعی و 2 اثر هم مشروط پذیرفته شده اند.

سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به دبیری سعید اسدی از اول تا دوازدهم بهمن ماه برگزار می شود.

منبع : باشگاه خبرنگارانراهیابی دو نمایش از آذربایجان شرقی به بخش استانی جشنواره بین المللی ... www.yjc.ir/.../راهیابی-دو-نمایش-از-آذربایجان-شرقی-به... روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی از راهیابی دو نمایش از استان به بخش استانی سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر ... راهیابی دو نمایش از آذربایجان شرقی به بخش استانی جشنواره بین المللی ... tabriz.isna.ir/default.aspx?NSID=5&SSLID=46... دو نمایش از آذربایجان‌شرقی به بخش استانی سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر راه یافتند. به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، گروه انتخاب آثار ... راهیابی ۲ نمایش از آذربایجان‌شرقی به بخش استانی جشنواره بین‌المللی ... qudsonline.ir/.../راهیابی-۲-نمایش-از-آذربایجان-شرقی-... تبریز- دو نمایش از آذربایجان‌شرقی به بخش استانی سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر راه یافت. راهیابی دو نمایش از آذربایجان شرقی به بخش استانی جشنواره بین المللی ... khabarfarsi.com/u/30046968 - دو نمایش از آذربایجان شرقی به بخش استانی سی و پنجمین جشنواره بین المللی ... به انتخاب این نمایش برای حضور در جشنواره بین المللی تئاتر فجر ... راهیابی دو نمایش از آذربایجان شرقی به بخش استانی جشنواره بین المللی ... www.tafsir-news.ir/.../راهیابی+دو+نمایش+از+آذربایجان... تبریز - ایرنا - روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی از راهیابی دو نمایش از استان به بخش استانی سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر ... راهیابی 2 نمایش از آذربایجان شرقی به بخش استانی جشنواره بین المللی ... tnews.ir/news/b56b76503690.html راهیابی 2 نمایش از آذربایجان شرقی به بخش استانی جشنواره بین المللی تئاتر فجر ... شده به فجر استانی انتخاب کردند که براساس آن دو نمایش نیز از آذربایجان ... سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به دبیری سعید اسدی از ... راهیابی دو نمایش از آذربایجان شرقی به بخش استانی جشنواره بین المللی ... tnews.ir/news/24ba76438273.html دو نمایش از آذربایجان شرقی به بخش استانی سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر راه یافتند . به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، گروه ... راهیابی 2 نمایش از آذربایجان‌شرقی به بخش استانی جشنواره بین‌المللی ... www.farsnews.com/printable.php?nn... در سی و پنجمین دوره صورت گرفت راهیابی 2 نمایش از آذربایجان‌شرقی به بخش استانی جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر دو نمایش از آذربایجان‌شرقی به ... راهیابی دو نمایش از آذربایجان شرقی به بخش استانی جشنواره بین المللی ... khabarpu.com/k.php?u...2KfbjNix2YbYpw== راهیابی دو نمایش از آذربایجان شرقی به بخش استانی جشنواره بین المللی تئاتر فجر - ایرنا | خبرپو.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :