دستگیر دو فرد منظنون به حمله انتحاری در آلمان

تاریخ انتشار پست : 1395-10-3 دسته : سیاسی

پلیس آلمان از دستگیر دو تن که مظنون به برنامه ریزی برای حمله ای تروریستی علیه مرکزی تجاری در شهر اوبرهاوزن در غرب این کشور بودند، خبر داد.

پلیس آلمان از دستگیر دو تن که مظنون به برنامه ریزی برای حمله ای تروریستی علیه مرکزی تجاری در شهر اوبرهاوزن در غرب این کشور بودند، خبر داد.

 پلیس آلمان امروز (جمعه) در بیانیه ای اعلام کرد که دو مظنون به برنامه ریزی برای حمله ای تروریستی علیه مرکزی تجاری در شهر اوبرهاوزن در غرب این کشور را دستگیر کرده و آنها دو برادر 28 و 31 ساله اهل جمهوری کوزوو هستند.

دستگیر این دو مظنون تنها سه روز بعد از حمله فردی با کامیون به بازار کریسمس شهر برلین و زیر گرفتن مردم و در نهایت کشته شدن 12 تن بود، حمله ای که داعش مسئولیت آن را بر عهده گرفت.

پلیس آلمان در بیانیه خود افزود: کارشناسان در حال بررسی این موضوع هستند که دقیقا هدف از این حمله چه بوده و آیا اشخاص دیگری در ارتباط با آن وجود دارند یا نه؟

در ادامه این بیانیه آمده است، پلیس از سوی دستگاه اطلاعات هشدارهایی در این خصوص دریافت کرده بود و به همین علت عصر روز پنج شنبه نیروهای امنیتی در اطراف این مرکز تجاری و در بازار کریسمس واقع در نزدیکی آن مستقر شدند.

"سنترو" مرکز تجاری مورد نظر این تروریست ها، یکی از بزرگترین مراکز تجاری در آلمان با 250 پاساژ و مملو از جمعیت به ویژه در روزهای نزدیک به کریسمس است.

در حال حاضر پلیس آلمان در تعقیب انیس العامری، 24 ساله و پناهنده تونسی مظنون به حمله با یک کامیون به بازار کریسمس در برلین است که روز دوشنبه انجام شد و 12 کشته بر جای گذاشت.

منبع : برترینهابازداشت دو فرد منظنون به حمله انتحاری در آلمان | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/30146174 - بازداشت دو فرد منظنون به حمله انتحاری در آلمان. پلیس آلمان از بازداشت دو تن که مظنون به برنامه ریزی برای حمله ای تروریستی علیه مرکزی تجاری در شهر اوبرهاوزن در غرب ... هرلحظه، بازداشت دو فرد منظنون به حمله انتحاری در آلمان harlahze.com/.../بازداشت-دو-فرد-منظنون-به-حمله-انت... پلیس آلمان از بازداشت دو تن که مظنون به برنامه ریزی برای حمله ای تروریستی علیه مرکزی تجاری در شهر اوبرهاوزن در غرب این کشور بودند خبر داد ... بازداشت دو فرد منظنون به حمله انتحاری در آلمان | نیوزفا khabarpu.com/k.php?u=2KjYp9iy2K/... پلیس آلمان از بازداشت دو تن که مظنون به برنامه‌ریزی برای حمله‌ای تروریستی علیه مرکزی تجاری در شهر اوبرهاوزن در غرب این کشور بودند، خبر داد. بازداشت دو فرد منظنون به حمله انتحاري در آلمان tahrimenamakecoran.rozblog.com/.../بازداشت-دو-فرد-... بازداشت دو فرد منظنون به حمله انتحاري در آلمان 1 . بازداشت دو فرد منظنون به حمله انتحاری در آلمان - برترین ها 56 دقیقه قبل ... پلیس آلمان از بازداشت دو ... بازداشت دو فرد منظنون به حمله انتحاری در آلمان / پلیس آلمان از بازداشت دو ... porsyar.com/10734534 پلیس آلمان از بازداشت دو تن که مظنون به برنامه‌ریزی برای حمله‌ای تروریستی علیه مرکزی تجاری در شهر اوبرهاوزن در غرب این کشور بودند، خبر داد. مجله اینترنتی مَت مَگ - بازداشت دو فرد منظنون به حمله انتحاری در آلمان matmag.ir/news/18171 پلیس آلمان از بازداشت دو تن که مظنون به برنامه‌ریزی برای حمله‌ای تروریستی علیه مرکزی تجاری در شهر اوبرهاوزن در غرب این کشور بودند، خبر داد. دستگیری دو برادر در آلمان به اتهام طراحی یک حمله تروریستی - قطره www.ghatreh.com/.../دستگیری-برادر-آلمان-اتهام-طراح... 2 برادر به اتهام تلاش برای حمله به مرکز خریدی در آلمان بازداشت شدند · بازداشت دو برادر در آلمان که .... بازداشت دو فرد منظنون به حمله انتحاری در آلمان ... انهدام پرنده هوایی در منطقه ممنوعه تهران | پرنده هوایی یک - قطره www.ghatreh.com/.../انهدام-پرنده-هوایی-منطقه-ممنوعه-... وی تصریح کرد: پرواز این پرنده هوایی به سمت منطقه ممنوعه موجب می شود که از سوی پدافند هوایی مورد ... بازداشت دو فرد منظنون به حمله انتحاری در آلمان ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :